هکرهای همکار و دوستان بخوانند‎

سه شنبه 12 فروردین 1393

موسسه فرهنگی نصر

نویسنده: roshangar asr   

سپاه پشت سر این وب سایت هاست. با ساختن وب سایت های جعلی سعی می کنن به هدف هاشون حقانیت بدن، در صورتی که دست نشونده سپاه هستن. همه تا حدودی مشکوکن و میدون که اخبار در ایران  از دید سپاه به مردم می رسه، با دیدار از این وب سایت ها میتونین مطمئن بشین. چرا که تمام این اخبار رو موسسه فرهنگی نصر منتشر می کنه. ببینین تا چه حد فعالیت می کنن که روی آنچه ما می خوانیم کنترل داشته باشن!


azad-andishan.com


didehbannews.com


azad-radio.com

نظرات(0) 

سه شنبه 12 فروردین 1393

موسسه فرهنگی نصر

نویسنده: roshangar asr   

نمونه هایی از وب سایت های موسسه فرهنگی نصر رو برای ملاحظه تون اینجا گذاشتم. همانطوری که می بینین سپاه از هر نوع رسانه ای برای تبلیغات استفاده می کنه. با استفاده از گروه ها و شخصیت های ساختگی سعی می کنه مردم رو قانع کنه که افکارشون درسته. بعضی از این شخصیتها اونقدر مسخرن که تصور حقیقی بودنشون غیر ممکنه. یک نگاهی به بعضی از این وبسایت ها بکنین. هیچ کدوم واقعی نیستن بلکه همه از اختراعات سپاه هستن.

https://www.facebook.com/Nedaolvatan.syria


https://www.facebook.com/WeWillStay


https://www.facebook.com/Bahrain.Revolution.Magazine


https://www.facebook.com/BahrainSupporters


https://twitter.com/23Aprelherekati
http://23aprel-herekati.blogspot.comhttps://www.facebook.com/  CyberNewsAgency-CNA


نظرات(0) 

پنجشنبه 8 اسفند 1392

موسسه فرهنگی نصر

نویسنده: roshangar asr   

بچه های مرصاد دیدن که وقتی از برنامه های سپاه پشتیبانی می کنن عاقبتش چیه. البته سازمان های دیگه ای هم وجود دارن. ما به بچه های مرصاد فرصت دادیم که کارشون رو عوض کنن ولی تصمیم گرفتن که به فعالیتشون با سپاه ادامه بدن و این نشون می ده که از جنس همون آدمایی هستن که دارن به مردم صدمه میزنن. هر کسی که این بلاگ رو میخونه باید خودش تصمیم بگیره. ما می تونیم با عوض کردن کارمون از این وضعیت در بیاییم. اگه تو موسسه فرهنگی نصر کار می کنین، تصمیم بگیرین که از انتشار پیام هایی که بالاخره پای ما رو به درگیریهای سوریه می کشونه دست بردارین.  بعضی از کسانی که ما باهاشون تماس گرفتیم فوری نتیجه افشا شدن اسامی و اعمالشون رو دیدن، ولی بعضی ها هنوز درس نگرفتن. ما به هر یک از اونها فرصت دادیم که قبل از اینکه اسمشون تو بلاگ منتشر بشه کارشون رو عوض کنه. وقتی اسمتون توی بلاگ بیاد دیگه خیلی دیره. اگه تصمیم بگیرین که همچنان به کار با این سازمان ها و گروه ها ادامه بدین یعنی با اقداماتشون و اعمالشون موافق هستین. تمام فعالیت های این گروه ها بالاخره افشا خواهد شد. 

نظرات(3) 

چهارشنبه 6 آذر 1392

مرصاد - ادامه

نویسنده: roshangar asr   

سینا کیسار مسئول دفتر مرصاده و به سینا هم فرصت داده شد که کارش رو در مرصاد و سپاه ول کنه ولی اول که سعی کرد انکار کنه و بعد ادعا کرد که عکاسه. یه نگاهی به این تغییر سریع فیسبوکی آقا بندازین: 

قبل
بعد
آقا سینا هم بعدا اعتراف کرد که برای مرصاد کار می کنه ولی ادعا کرد که فقط آپلاینس می سازن و چیزی در مورد هک کردن ها نمی دونه ولی یه نگاهی به ایمیلی که برای من فرستاده بندازین که یه لینک داره به سایتی که کامپیوترتون رو هک می کنه.  عجب عکاس ماهری؟! سازنده آپلاینس تو کار اسپیر فیشینگه؟! 
من فقط می خوام همه ببینین چطوری سعی کردن کامپیوتر منو هک کنن.  وبسایت جعلی درست کردن به اسم filesave.org اگه یه نگاه به دامنه اش بندازین می بینن که اخیرا ثبت شده و فقط برای همین کار.  سایتش هم از روی filesharing  سایت filesave.me کپی کردن.  اینهم دوتا از فایلهاشون adverts.swf  و fetch_whorls.js. این فایلها مرورگر رو اسکن می کنه تا امنیتش رو بسنجه.  یک فایل پکاپ هم پیوست کردم که خودتون می تونین ببینین. فایل adverts.swf سعی میکنه با 64.191.51.218 تماس بگیره. وقتی سینا خان ایمیل رو فرستاد از ایمیل sina_molove@yahoo.com استفاده کرد ولی سعی کرد به اسم علی مختاری خودش رو نشون بده. ایمیل سینا sina_molove@yahoo.com و شماره تلفنش هم 09350617507 هستش. 

نظرات(5) 

چهارشنبه 6 آذر 1392

مرصاد

نویسنده: roshangar asr   

مرصاد نام یکی از شرکت هایی است که با علی مقدسی کار می کنه.  صادق احمدزادگان مرصاد را راه اندازی کرده و یکی از اعضای آشیانه است.  وقتی فهمیدم برای سپاه کار میکنه خیلی تعجب کردم برای اینکه فکر می کردم آشیانه به دنبال هک کردن و آزادی است تا اینکه بخواد آلت دست سپاه باشه.  البته خنده داره که سپاه حالا دست به دامن فوروم های هکینگ شده و اینجور جاها دنبال افراد قابل برای کادر فنی خودش می گرده.  آدمای مرصاد همونایی هستن که بعضی از اسکریپت های مقدسی و دار و دسته اش رو برای حمله سایبری به کشورهای دیگه تولید کرده اند.  اسکریپت هایی هم برای رد گم کردن و پنهان کردن فعالیت های سپاه نوشتن.

شماره آقا صادق خان احمدزادگان هم هست 09195165486 و ایمیلش هم اینه n26@asia.com  من سعی کردم با صادق که از اسم nitrojen در آشیانه استفاده می کنه حرف بزنم و بهش یه فرصتی بدم که دست از این کارها برداره اما متاسفانه سعی کرد که مخفی کاری کنه و بعد فیسبوکش رو حذف کرد و وبسایت شرکتش رو هم برداشت و سعی کرد همکاریش رو مخفی نگه داره.  این هم بخشهایی از صفحه فیسبوک صادق احمدزادگان قبل از تغییراتی که انجام داده. مطمئنا اگر یه گشتی بزنین می تونین ورژن کش اونها رو پیدا کنین: 


فیسبوک صادق احمدزادگانینهم ثبت دامنه صادق احمدزادگان
صفحه فیسبوک مرصاد:
صفحه اصلی مرصاد
اگر در گذشته با صادق کار کرده اید و به نوعی حملات سایبری سپاه به کشورهای همسایه رو حمایت کرده اید و هنوز هم با اونها همکاری می کنین باید فورا از این کار دست بکشید. از من گفتن.  اقدامات ناشیانه سپاه نباید ادامه پیدا کنه.  حمله سایبری به عربستان سعودی چه نفعی برای ما داره؟ مقدسی و نوچه هاش مثل بچه ها دارن کارهایی می کنن که فکر عواقبش رو نکردن. هر کسی که تو این کارها مشارکت داره نباید خودش رو گول بزنه و فکر کنه چون هویتش نامعلومه پس می تونه به این کار بدون هیچ عواقبی ادامه بده.

نظرات(2) 

پنجشنبه 9 آبان 1392

هکرهای همکار بخوانند

نویسنده: roshangar asr   

بی عدالتی های این پروژه های سایبری به یک طرف، قبول تضادی که در ضوابط کنترل اطلاعات اعمال می کنند از همه سخت تر است. من مدتها از برنامه های تهاجمی نظام با بهرگیری از ابزارهای سایبری علیه کشورهای همسایه پشتیبانی کرده بودم. این همان موضوع پستهای قبلی من بود که جزئیات و نامهای اشخاصی که فعالیت هایشان در نهایت به ضرر کشورمان تمام می شود را افشا کردم اما امروز قصد دارم روی مسئله شخصی تری توجه کنم که بر سرنوشت همه ما اثر خواهد داشت.  نظام با صرف هزینه و وقت بسیار ادعا بر آن دارد که قربانی حملات سایبری نیروهای خارجی است اما واقعیت این است که ما کمتر از خارجی ها گنهکار نیستیم. بنظر من دلیل ترس نظام هم همین است. مسئولان امر خوب می دانند تا چه اندازه در این مورد گنهکارند و تا چه اندازه از قابلیت مجازی برای مهار اطلاعات استفاده می کنند. دسترسی به اطلاعات و استفاده از فن آوری های اینترنتی را برای ما هرروز محدودتر می کنند. اسنفاده از قابلیتهای سایبری بدون رعایت شرط عقل و احتیاط عاقلانه نیست. چرا حاکمیت برای تبلیغ پروژههای سایبری اش مجبور به استفاده از عکسهایی مانند عکس زیر است؟ اگر این اقدامات باعث سربلندی و افتخار است دیگر چه نیازی به سازمانی مانند مؤسسه فرهنگی نصر برای انجام چنین تبلیغاتی است. هدف از چنین اقداماتی که منجر به درگیر شدن بیش از پیش ما در منازعات سایبری می شود چسیت؟ جز ضرر برای ملتمان؟ دولت باید به فکر دفاع از ما در مقابل مهاجمان باشد و نه آغاز جنگ سایبری با همسایگان مان این پنهان کاری ها باید متوقف شود. 


نظرات(0) 

پنجشنبه 9 آبان 1392

facebook.com/nedaolvatan

نویسنده: roshangar asr   نظرات(0) 

شنبه 4 آبان 1392

هکرهای همکار بخوانند

نویسنده: roshangar asr   

در پست آخر اشاره کردم که فعالیتهای سایبری نیرو اهداف ناصوابی رو دنبال می کنه و برای رسیدن به این اهداف از روشهای بی ملاحظه، بی دقت و بچگانه ای استفاده می کنه. به محض اینکه این اطلاعات را پست کردم اینها واکنشی نشون دادن که ادعای من مبنی بر اینکه چه آدمهای خطرناکی هستن و جون انسانها هم براشون ارزش نداره رو ثابت کرد. یک پیام دریافت کردم که خودم و خانواده ام رو به مرگ تهدید کردن! چرا این افراد اینقدر از اینکه اطلاعاتشون و پروژه هاشون افشا بشه می ترسن؟! آیا فکر می کنن می تونن تمام اینترت را کنترل کنن؟!

نظرات(0) 

چهارشنبه 17 مهر 1392

هکرهای همکار بخوانند

نویسنده: roshangar asr   

بعضی ها فکر می کنند چون یک به اصطلاح گروه سری وجود دارد پس حتما افراد نخبه و منتخبی عضو این گروه هستند ولی باید به اطلاع این دوستان برسانم که چنین چیزی نیست. همه فکر می کنند که علی مقدسی به کار خود وارد است  صرفا به این خاطر که برنامه نویس است ولی دلیل این طرز تفکر این است که هیچکدام از افرادی که با او کار می کنند در سطحی نیستند که بفهمند واقعا  او چه کار می کند.  مقدسی یکی از افرادی است که خوب نقش بازی می کند. شخصا آدمهای دودره زیادی را اینجا می شناسم که فقط پول می گیرند و هیچ کاری هم نمی کنند.  افرادی که مسئولیت این حملات را به عهده دارند نمی خواهند مسئولیت و ریسک اقدامات خود را قبول کنند و به همین دلیل کارها  به دست شرکت هایی واگذار می شود که هکرها درست کرده اند و آنها هم پول یا مفتی بابت یک کار ساده به جیب می زنند تا برای نمونه کامپیوترهای کشورهای مسلمان را هک کنند. نیرو نشان داد که در عملیات خود به کشورهای همسایه تا چه اندازه بی دقت و سر به هوا کار می کند و در عملیات سایبری هم نمی شود انتظار بیشتری از اینها داشت.  هدف آنها دزدی پول، کشتن مردم بیگناه و خرابکاری و ویران کردن اماکن است و صد البته کنترل ملت. این شده کار و آخر عاقبت ما؟؟؟  باید جلوی ادعای مضحک آنها را گرفت و نگذاشت این حملات سایبری غیرمسئولانه ادامه یابد. 

نظرات(0) 

پنجشنبه 4 مهر 1392

هکرهای همکار باز هم بخوانند

نویسنده: roshangar asr   

همانگونه که قول دادم اسامی و هویت عاملان و آمرانی را که علیه برادران و خواهران مسلمان ما در کشورهای همسایه به این اقدامات دست می زنند را در اینجا به شما معرفی می کنم. این افراد هزاران کامپیوتر را در کشورهای همسایه هک کرده و خراب کرده اند. نمی دانم با چه رویی می خواهیم در منطقه به قدرت اول تبدیل شویم وقتی مخفیانه و تحت نام سازمانهای پوششی و جعلی به این حملات سایبری دست میزنیم؟ 
 
یکی از این افراد که در بخشی که مسؤل حملات سایبری است کار می کند علی مقدسی است.  برنامه نویسی نرم افزارهای این حملات سایبری به عهده اوست. او همچنین داستانهایی که برای مخفی کردن هویت سازمانش منتشر میکنند را مینویسد. برای مهندس مقدسی متأسفم چون افرادی که او برای این حملات سایبری از آنها استفاده می کند آنقدر مغرور به کار خود هستند که تمام فعالیت های او و خودشان را افشا کرده اند.
 
علی مقدسی در دانشگاه علم و صنعت تدریس می کند و بعضی از شما ممکن است او را از این طریق بشناسید.  کار او به خلاف آنچه درس می دهد محافظت از شبکه های اینترنتی نیست برعکس هک کردن آنهاست.  اینکریپشن هم فقط وسیله ایست برای مخفی کردن حملات سایبری و انداختن آن به گردن دیگران و نه محافظت از حریم خصوصی. 

  برخی از شما که فرزند هم دارید ممکن است دوست خانوادگی او باشید ولی بهتر است بدانید که فعالیتهای مخفیانه مقدسی به ضرر تک تک ماست.  بدبختی و مشکلات اقتصادی دامن همه را گرفته ولی این فرد و همدستانش پولهای کلان به جیب زده اند تا به کشورهای مسلمان حمله کنند.  تا کی می خواهند به این اقداماتشان ادامه دهند؟! 

لطفا به آقای مهندس مقدسی بگویید که اقدام او علیه برادران و خواهران مسلمان اقدام علیه آحاد ملت خودمان است.  ایمیلی که استفاده می کند ali_moghaddasi@salamrayan.com است. ایمیل دیگری که دارد    ali.moghaddasi.0@gmail.comاست. به این دو اکانت ایمیل بزنید و هر چه سریعتر او را مطلع کنید که در یکی دو هفته آینده اطلاعات کارها و اقدامات او و همکارانش را با جزئیات بیشتر افشا خواهم کرد.  اگر شما با او یا برای او کار می کنید بدانید که اطلاعات شما هم به اطلاع عموم خواهد رسید.  

نظرات(8) 

شنبه 23 شهریور 1392

هکرهای همکار بخوانند

نویسنده: roshangar asr   

بسیاری از فعالیتهای سایبری در مرکز جوادالائمه انجام می شود. این مرکز در ساختمان سفارت سابق آمریکا یا همان لانه جاسوسی مستقر است. البته گروههای متعددی در لانه جاسوسی فعال هستند ولی یکی از آنها موسسه فرهنگی نصر است. این موسسه هم اکنون مسئول پروژه های تبلیغاتی و پروپاگاندهایی است که در نهایت ما را در سوریه درگیر جنگ خواهد کرد و جوانان ما را به کشتن خواهد داد. آنها تصاویری را درست می کند و روی سایت های مختلف از جمله فیسبوک استاتوس می گذارند که یکی از آنها فیسبوک نداء الوطن nedaolvatan است. 

موسسه نصر در تابستان سال گذشته پروژه ای را آغاز کرد و بلاگ حلف الفضول hilf-ol-fozoul را درست کرد تا حملات سایبری خود را در آن گزارش و اعلام کند. این بلاگ  بخشی از عملیات جنگ روانی آنهاست. هویت جعلی، انگیزها و اهداف جعلی، گروههای جعلی و همه این جعل ها برای مخفی نگه داشتن هویت اصلی عاملین و آمرین و انگیزه واقعی آنهاست. اینها تلاش می کنند که حملات سایبری خود را پاسخی به ویدیوی توهین آمیز به مقدسات اسلام عنوان کند اما کدام عقل سلیمی چنین بهانه های بچه گانه ای را باور می کند؟ اینها خودشان را پشت چنین داستانهای مضحکی پنهان می کنند ولی همزمان حسابهای فیسبوک و تویتر درست می کنند تا حملات سایبری خود را موجه جلوه دهند. موسسه نصر در زمان انجام این حملات سایبری هم سایت های مورد حمله را مانیتور می کنند.

این همه تلاش برای مخفی نگه داشتن هویت و اقداماتشان برای چیست؟ خودشان را عرب جا می زنند! می پرسید چرا؟ برای اینکه از اقدام متقابل می ترسند! اسامی این ترسو ها را به زودی به شما خواهم گفت.  

نظرات(0) 

چهارشنبه 6 شهریور 1392

روشنگران عصر

نویسنده: roshangar asr   

مدتی است که برخی نهادهای نظام به عنوان کنترل اینترنت از این توان فنی برای حمله به سایت ها و شبکه های مؤسسات و شرکت های کشورهای دیگر استفاده می کنند. این کار غیر قانونی و خلاف وظیفه تعریف شده آنهاست. ظرفیت ها و توانایی هایی که ما به شکل جمعی از آن برخورداریم، صرف برنامه های بیهوده و عبث خفه کردن صدای مردم شده است و نه تنها مردم، بلکه دنیا را نسبت به خودمان دشمن کرده ایم.  به زبان ساده تر، من و بقیه افرادی که در این برنامه ها فعالیت می کنند و قرار است از امنیت ما محافظت کند اکنون از همان ابزار و دانش علیه ما استفاده می کنند

نگارنده نیز به نوبه خود شرمنده ام که عضو یکی از سازمانهای متعددی هستم که مسئولان نظام غیر قانونی برای به اصطلاح جنگ نرم درست کرده اند و به ابزاری در دست این دستگاه شیطانی تبدیل شده ام.  بدینوسیله انزجار خود و قطع همکاری و عدم وابستگی خود را با این نیروها اعلام می دارم
من هم مانند خبرهایی که در رسانه ها میبینید و میشنوید از این اقدامات مخفیانه پرده بر خواهم داشت و افشاگری خواهم کرد تا هموطنانم و مردم شریف ایران از عمق فساد و رذالت این برنامه هایی که مغایر با قانون نیز هستند مطلع شوند  

یکی از کثیف ترین و رذیل ترین این اقدامات، کارهای گروهی است که به نام ارتش سایبری القصام ظاهر می شوند و گروهی ساختگی هستند که زیر فرمان نیروی قدس می باشند. نیروی قدس و گروههای وابسطه به آن اخیرا هزاران کامپیوتر در دیگر کشورهای مسلمان را هک کرده و نمی دانند که در واقع با این کار زمینه انتقام جویی آنها را فراهم کرده است
به جای عمل به وعده های پیشرفت علمی و فتح قله های علمی در سطح جهانی، سپاه قدس و گروه های همکارش نفرت را میان مردم ترویج می دهند و علیه همپیمانان و دوستان خود ما اعلام جنگ می کنند. من دیگر این مطالب را مخفی نگه نخواهم داشت و تصمیم گرفته ام و مصمم هستم که این نهادها و موسسات فراتر از قانون را افشا کنم. زمان هدر رفته را جبران خواهم کرد و بزودی این اطلاعات را به اطلاع هموطنانم که بیگناه قربانی این اقدامات شوم شده و می شوند خواهم رساند  

نظرات(7) 

آمار وبلاگ

  • کل بازدید : 6792
  • بازدید امروز :15
  • بازدید دیروز : 29
  • بازدید این ماه : 229
  • بازدید ماه قبل : 1475
  • تعداد نویسندگان : 0
  • تعداد کل پست ها : 12
  • آخرین بازدید : سه شنبه 12 فروردین 1393 (20:55)
  • آخرین بروز رسانی : سه شنبه 12 فروردین 1393