دنبال کردن @Roshangaran
  برای مشاهده آرشیو بلاگ روشنگران عصر (شهریور ۱۳۹۲ تا فروردین ۱۳۹۳) اینجا کلیک کنید
 1. دوستان عزیز برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 2. نارضایتی های داخلی در ساحفاسا و افشای اسامی برخی از کارکنان ساحفاسا  با سپاس و درود فراوان خدمت تمام دوستان و همیارانی که پست های ما را دنبال می کنند. پست های اخیر ما راجع به ساحفاسا مانند تمام پست هایمان مورد توجه بسیاری از دوستان قرار گرفت و متعاقباً دوستان مطالب فراوانی را به ما ارسال کردند. یکی از مدارکی که ارسال شده بود لیستی از اسامی کارکنان ساحفاسا در اداره 210 و 240 بود که چند تا از آن اسامی با اطلاعاتی که ما قبلا از دوستان دیگری دریافت کرده بودیم همخوانی داشت و بهمین خاطر تصمیم گرفتیم تا این لیست اسامی را با شما دوستان عزیز در اینجا به اشتراک بگذاریم. به هر ترتیب دوستان می توانند با این شماره ها تماس بگیرند یا تحقیقاتی کنند و به ما خبر دهند. شخصی که این لیست اسامی را فرستاده بود گفت که حسابی از دست بی توجهی های سپاه قاطی کرده و دیگه خسته شده از همه چیز!

  خلاصه کلام اینکه فکر کنیم وقتش برای سپاه رسیده که دیگر از این هکرهای غیر قابل اعتماد و بی پروا در عملیات های سایبری شان استفاده نکنند تا آبروی کشورمان را هم اینطوری در دنیا خدشه دار نکنند. شاید افشای این اسامی سپاه را سر عقل بیاورد تا از راه گمراه و مضر برگردند و تغییراتی در برنامه هایشان انجام دهند تا برنامه ها و فعالیت هایشان برای مردم ایران مفید باشند نه اینکه به آبروریزی های بین المللی منجر شوند. اگر سپاه به کارکنانش بیشتری رسیدگی کند و به گله و شکایات آنها گوش دهد شاید چنین مطالبی کمتر از بین شان به بیرون نشت کند!

 3. اداره 240 سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، توکلی و همرزمانش  در پست قبلی مان با شما راجع به فردی به نام توکلی که در حلقه های داخلی سپاه حسابی شناخته شده است و مسئول اداره 240 سازمان حفاظت اطلاعات سپاه (ساحفاسا) است صحبت کردیم. اطلاعاتی که راجع به او دریافت کردیم این است که اسم مستعار او مسعود توکلی است اما اسم واقعی اش امیر یاریاب می باشد. این شخص در سطوح بالایی سپاه متحدان زیادی را برای خود ایجاد کرده است اما ما شنیده ایم که خیلی افرادی هم هستند که از او خوششان نمی آید و بخاطر متحدان قدرتمندی که دارد دشمنانش دو دل هستند که اطلاعات زیادی راجع به او ارائه دهند، اما آنها شماره تلفن توکلی را ارائه دادند و گفتند که ایشان در منطقه یک زندگی می کند و همچنین اسامی چند نفر از همکاران او را نیز ارائه دادند. شاید ما برای قدم زنی شروع کنیم و برای مدتی به آن منطقه برویم تا احتمالا بتوانیم جمال مبارک آقای توکلی قدرتمند را در آن حوالی ببینیم! اگر کسی می خواهد ایشان را در محل کار ملاقات کند به ما گفته اند که ایشان اغلب به مجموعه سپاه در حاشیه جنوب شرق تهران می رود و شاید کسی خوش شانس باشد و بتواند او را در هنگام تردد به یکی از اماکن پوششی سپاه تعقیب کند!

  در مورد زیردستان توکلی ... این افراد مثل روح هستند و اطلاعات زیادی راجع به آنها در دست نیست. ما عکس هایی دریافت کردیم که میان آنها عکس خوبی از آقای مسیح اله قدرت الله فتحی است! خلاصه اگر حال داشتید به این آقایان زنگی بزنید و از آنها راجع به کارشان در سپاه سوال کنید، که چرا دارند این کار را می کنند و آیا اصلا به آینده هموطنان خودشان اهمیت می دهند یا نه؟!

  مسیح الله قدرت لله فتحی - 09121472506

  عبدالله وثوقی مقدم - 09196851620

  مصطفی اسدپور محمد آبادی - 09134080750

  هادی صالحزاده - 09196850422

 4. سازمان سری حفاظت اطلاعات سپاه و بازیگرانش، شکست های متداوم فعالیت های سایبری آنها و افشای اسامی واقعی شان  با سلام خدمت دوستانی که پست های ما را دنبال می کنند و برایمان اطلاعاتی راجع به سازمان سری حفاظت اطلاعات سپاه (ساحفاسا) فرستادند. مثل اینکه امیر توکلی مسئول اداره 240 بخوبی در حلقه های داخلی سپاه شناخته شده است که ما بعدا اطلاعات بیشتری راجع به ایشان ارائه خواهیم داد.

  اجازه بفرمایید که اول راجع به اداره 210 و اداره 217 ساحفاسا صحبت کنیم که اینها کی هستند و چرا به راهشان که سپاه را بیش از پیش به زمین خواهد کشید ادامه می دهند؟ کره خرها و روسای مستقیمشان کسانی هستند که اصلا ما را به سمت اینکه نگاه عمیقتری به ساحفاسا بیاندازیم هدایت کردند تا ببینیم چه کسانی پشت سر آنها هستند. Pioneer Kitten توسط اداره 217 ساحفاسا و شخص علی کریمی پیش برده می شود. اما این فقط یک اسم مستعار است تا نقش او در این شرم آوری ملی برای مردم ایران در سطح جهانی را پنهان کند. علی کریمی همان حسن مصطفی مانده علی است. ما آمارتو داریم داش حسن! خودت می دانی که داری کار اشتباهی را انجام می دهی بخاطر همین هم است که پشت یک هویت مستعار خودت را قایم کرده ای! خوب شاید ما یک زنگی به حسن بزنیم و درباره کارش در ساحفاسا صحبت کنیم، اما شاید او ترجیح دهد که شما خوانندگان گرامی با او تماس بگیرید.... 09122191192

  یک شخص دیگر که با حسن مصطفی مانده علی کار می کند با اسم مستعار حسین مقیمی شناخته می شود. اما اسم اصلی او حسین نعیمی دهنوی است. فکر می کنم او نیز محتاج کمی توجه و محبت است! به ایشان هم یک زنگی بزنید ... 09120855328

  حالا که راجع به اسم مستعار صحبت کردیم باید خدمتان عرض کنیم که کارکنان اداره 210 هم پشت اسامی مستعار هویتشان را قایم می کنند. یکی از اشخاصی که دوستان به ما اشاره کردند شخصی بنام رضوانی است. اما ما مطلع شدیم که هویت واقعی ایشان عباس خاکبازیان می باشد و ما حتی عکسی از ایشان را بدست آورده ایم! خلاصه مثل اینکه کار سری ایشان با سپاه دیگر سری نیست. کنجکاوم بدانم که آیا نقش ایشان در فعالیت های سایبری سپاه که اغلب سطح پایین و شکست خورده است موجب آبروریزی برای خانواده ایشان خواهد شد؟! لطفا با ایشان تماس بگیرید و یک حال و احوالی از ایشان بپرسید ..... 09123476694

  در چند هفته آینده وقتی اطلاعات بیشتری بدست آوردیم درباره روئسای علی کریمی و دوست جدیدمان توکلی صحبت خواهیم کرد. ما از هر اطلاعاتی که دوستان بتوانند راجع به این وزغ های مرداب سپاه به ما ارائه دهند تا دنیا از حقیقت با خبر شود، قدردانی خواهیم کرد.

 5. ادامه آدم کشی ها و آدم ربایی های تشکیلات اطلاعاتی حکومت جمهوری اسلامی و عواقب بین المللی  مثل اینکه روح پاک دوست عزیزمان مسعود مولوی هنوز گریبانگیر مزدورانی است که مسئول قتل ناجوانمردانه اش بوده اند و تک تک دارند دستگیر می شوند و امیدواریم که به مجازات برسند و عدالت انجام شود! بطور گسترده در خبرها آمده است که یکی از مسئولان دیپلماتیک در کنسولگری ایران در استانبول بخاطر دست داشتن در قتل ناجوانمردانه مرحوم مولوی در ترکیه دستگیر شده است. محمد رضا ناصرزاده، 43 ساله، بخاطر جعل مدارک برای علی اسفنجانی که یکی از طراحان قتل مرحوم مولوی بود در استانبول دستگیر شده است. حالا طبق معمول سخنگوی وزارت خارجه دارد سعی می کند که جلوی آبروریزی بین المللی را بگیرد و می گوید که ناصرزاده مسئول سطح بالایی نبوده است و بعد آمدند گفتند که او اصلا کارمند کنسولگری ایران در استانبول نبوده است! این ها که اصلا شرم و حیا ندارند! حتی یک آدم کور هم می تواند بوضوح دست وزارت اطلاعات و حکومت ایران را در قتل مخالفانش در خارج از ایران ببیند.

  اگر بخاطر داشته باشید ما چند ماه پیش راجع به مسئولیت وزارت اطلاعات در این زمینه خبر دادیم. وزارت اطلاعات با استفاده از قاچاقچی بزرگ مواد مخدر ناجی شریفی زیندشتی و باند مافیایی او این آدم کشی ها و آدم ربایی ها را در ترکیه و کشورهای دیگر انجام داده است. این دروغ ها را در حالی می گویند که همچنین در ماه های اخیر پلیس ترکیه 13 نفر از اعضای باند زیندشتی را دستگیر کرده است که مظنون به آدم ربایی حبیب فرج الله چعب رهبر پیشین "جنبش النضال" بودند و او را قاچاقی به ایران بازگردانند.

  بعلاوه چند هفته پیش دادگاه کشور بلژیک دیپلمات ایرانی اسدالله اسدی را که توسط پلیس آلمان در آلمان دستگیر شده و به بلژیک تحویل داده شده بود را بجرم دست داشتن در اقدامات تروریستی و بمب گذاری برای هدف قرار دادن تجمع مخالفان حکومت ایران در پاریس در سال 2018، به 20 سال زندان محکوم کرد و همدستان او نیز بین 15 تا 18 سال به زندان محکوم شدند.

  همچنین تقریبا دو ماه پیش یک فعال سیاسی جوان دیگر بنام ارسلان رضایی در استانبول با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت و بقتل رسید. اگر بخواهیم همینطور فقط به ادم کشی ها و آدم ربایی های اخیر تشکیلات اطلاعاتی حکومت ایران ادامه دهیم این یک پست بسیار طولانی خواهد شد! خلاصه اینکه تشکیلات اطلاعاتی و مسئولان ایران بیش از گذشته در تمام دنیا رسوا شده اند. مسئله این است که تمام این افراد که مورد سوء قصد و آدم ربایی رژیم قرار گرفته اند محصول پرورش فرهنگی، تحصیلاتی، اجتماعی و سیاسی همین نظام هستند و خیلی از آنها بعد از انقلاب بدنیا آمده اند و در ایران زندگی کرده و بزرگ شده اند و ثمره همین جامعه هستند. آیا مسئولین نظام فکر می کنند که همینطور تا ابد می توانند بی پروا به آدم کشی ها و آدم ربایی هایشان در ایران و خارج از ایران ادامه دهند؟ این مسئولان سیاسی و اطلاعاتی نظام که بی پروا دستور این سوء قصد ها و آدم ربایی ها را می دهند اول باید در آینه یک نگاهی به خود بیاندازند و به اشتباهاتی که وضع کشور را به این روز انداخته است اذعان کنند و از مردم طلب عفو کنند و از این آدم کشی ها دست بردارند. خون فقط خون می آورد و نفرت نفرت. ما بارها گفته ایم که این کارهایی که می کنند عاقبت خوبی برای خودشان و کشور نخواهد داشت، اما کجا است گوش شنوا!

 6. Pioneer Kitten کیست؟ و سپاه و کره خرها دارند چه کار می کنند؟  Pioneer Kitten کیست؟ این موضوع داره واضح و واضحتر می شه. این کره خرها علی و هادی فقط نوچه های یک سازمان سری در داخل سپاه هستند که بعنوان سازمان حفاظت اطلاعات سپاه (ساحفاسا) شناخته می شه. حتی دوست عزیزمان شیرینکار هم با ساحفاسا رابطه نزدیکی دارد. همانند خیلی از چیزها در ایران بخش سایبری این سازمان با یک هدف و منظور خوب تشکلیل داده شد اما فساد و کش مکش های داخلی از درون آنها را خراب کرد. تحت فرماندهی اداره 240 توسط امیر توکلی، اداره 210 به فرماندهی علی دری، و دیگران که بعدا نمایان خواهند شد، خبرگان تکنیکی ما را با بی درایتی و بی کفایتی شان از دست داده اند و جای آنها را با پیمانکارانی مثل هادی پر کرده اند که دنبال اهداف خودخواهانه خود هستند و اربابانشان هم بی خیال همه چی هستند. اما هموطنان اصلا نگران نباشید چون سپاه فقط یک شورای سایبری دیگر تشکیل خواهد داد و این تمام مشکلات را حل خواهد کرد! مخصوصا اگر لشگریان کبیر خودش شخصا وارد این مسئله بشه موضوع حل می شه! یک قرون بده آش به همین خیال باش!

  سازمان حفاظت اطلاعات سپاه دارد ما را وارد شرایط خطرناکی می کند که برای کشور خوب نخواهد بود. این دیوانگی است! کینه دوزی و درگیری های بین سازمانی و درون سازمانی برای تیم ما یک سری نتایج پرباری را به ثمر آورده است که یک کم سر به سر سیرک سایبری سپاه بگذاریم. ما اطلاعات بیشتری داریم که افشا خواهیم کرد اما می خواهیم جزئیات کمی بیشتر مشخص شوند و با کمک شما افشا خواهیم کرد که رمز و رازشان چیست! سازمان حفاظت اطلاعات سپاه وقت شما هم فرا رسیده است .... مردم بی گناه و کشورمان را بخطر نیاندازید!
 7. به یادبود سالگرد مرگ دوست عزیزمان برادر آزاده روح و وطن پرست مسعود مولوی  هوالباقی،

  روز شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۹ سالگرد قتل ناجوانمردانه دوست عزیزمان مرحوم مسعود مولوی توسط مزدوران خونخوار وزارت اطلاعات و رژیم پلید بود. دوست عزیزم جوان مرگ شد و خیلی زودتر از وقتش از پیش ما رفت و خیلی از کارهایی که می خواست انجام دهد را ناتمام گذاشت. قصد من این است که به راه او ادامه دهم و تا حد امکان کارهای ناتمام او را تمام کنم و فعالیت های مخفیانه سپاه، وزارت اطلاعات و این رژیم ملعون را که در تاریکی انجام می دهند را افشا کرده و به اطلاع مردم شریفمان بگذارم. زنده یاد مسعود مولوی از ته دل عاشق ایران و مردم ایران بود و من هم همینطور، و باور داریم که حرکات بی پروای رژیم در نهایت باعث سقوط کشورمان خواهد شد.

  از زمان قتل ناجوانمردانه آن مرحوم مردم بی گناه ایران ضربات و لطمات فراوانی را متحمل شده اند. از شرایط اقتصادی افتضاح گرفته و تورم بی وقفه و بی ارزشی پول تا تحریم های بیشتر. البته تحریم و ابراز جرم بر علیه هکرهای وزارت اطلاعات و سپاه هم بیش از پیش این رژیم را چه در ایران و چه در مجامع بین المللی رسوا کرده است. من پست های آتی مان را به یاد روح پاک برادر مرحوم مسعود مولوی به اطلاع هموطنانمان منتشر خواهم کرد.

 8. ادامه - مداخله سپاه و هکرهایش در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا  این خبرهایی که از شرکت ایلیانت داره می یاد باور کردنی نیست! این گروه همچنان دارند به اقدامات غیر مسئولانه شان ادامه می دهند و این کارها می تونه خیلی به کشور و مردم ما صدمه بزنه. جالبتر اینکه شنیدیم روسای شان سعی بر این دارند که بگن اصلا هک نشده اند! عجب رویی دارند! ما فکر کردیم اگه رژیم به اونها اینقدر اعتماد داره که همچین ماموریت مهمی رو بهشون واگذار کردن حتما آنها در راس قله سایبری دنیا ایستاده اند! البته یک قله یک متری! اونها حتی خودشان را ارتش سایبری یمن خطاب می کنند که یک کم بیشتر خودشان را خطرناک جلوه بدهند. اگر آنها آنقدر که ادعا می کنند کارشان درسته باید می تونستند به کامپیوترهای خودشان نگاهی بیاندازند و ببینند که چه اتفاقی افتاده. حتی اگر روسایشان موضوع هک شدندشان را تکذیب کنند ما از کارکنانشان خبردار شده ایم که مشکل بزرگی دارند.

  این کارهایی که اینها دارند انجام می دهند برای همه ما خیلی خطرناک است. ما پارسال درباره اینکه کارکنانشان حقوقشان را دریافت نمی کنند گفته بودیم. شاید فکر کردند با انجام این کار می تونند یک لقمه نون واسه خانوادشان فراهم کنند با اینکه ریسک این کارشان موجب اعمال تحریم های بیشتری بر ما خواهد شد و خانواده ما و شما است که تحت فشار خواهند ماند!

  ما می خواهیم مطمئن شویم که اینها نتونند پشت شیرین کار قایم شوند. اگر شما می خواهید به آنها مستقیما بگویید که چرا اعمال آنها خانواده ما و شما را در شرایط بدی قرار خواهد داد، با علی هادیان، علی اصولی، محمد رسولی، حسین هراتی، علی خدایی، محمد گلاوردی و همه دوستانشان صحبت کنید.

 9. مداخله سپاه و هکرهایش در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا


  با عرض سلام خدمت دوستان

  مثل اینکه کلی اقدامات جدید در جریان است! فکر کنم خیلی از دوستان تا الان خبر اقدامات سایبری ایران در مورد دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را شنیده اند و این اخبار بطور گسترده در همه رسانه ها پخش شده. ما از چند تا از دوستان مختلف شنیدیم که این عملیات کار سردار حمید رضا لشگریان و محمد باقر شیرین کار (معروف به مجتبی تهرانی) و نوچه هاشون در شرکت ایلیانت بوده اما مثل اینکه اینقدر گند زدن که در ظرف کمتر از یک روز شرکت های امنیت سایبری و دولت آمریکا فهمیدن که این ایمیل های ساختگی و ویدئو از طرف هکرهای سپاه و سردار لشگریان اومده. خلاصه گندش در اومده و مچشونو تو ایکی ثانیه گرفتن. همچنین چند نفر به ما گفتن که شرکت ایلیانت هک شده. دوستان اگر هر اطلاعاتی در این زمینه دارید لطفا ما رو مطلع کنید. در پایین چند تا از لینک های خبری مربوطه را برای شما گذاشتیم.


  http://www.iran-emrooz.net/index.php/news2/86343

  http://dakke.co/news_details/007BN_237424

  https://www.kalemeh.tv/1399/08/27702

  https://techrato.com/2020/10/22/intervention-in-us-election-accusation
 10. اعلام جرم بر علیه مهدی فرهادی و هومن حیدریان از طرف اف بی آی و خبرهای بیشتر راجع به کره خر و سپاه

  هکرهای ایرانی مهدی فرهادی و هومن حیدریان


  هومن حیدریان

  مهدی فرهادی  در طی چند سال گذشته ما کلی راجع به مهدی فرهادی و هومن حیدریان صحبت کردیم اما چند وقتی بود که زیاد خبری ازشان نبود! ما همون چند سال پیش هم هشدار دادیم که اگر اینها از طرف روسا شون در سپاه به عملیات های سایبری علیه عربستان و کشورهای دیگر ادامه بدهند خودشان را به دردسر خواهند انداخت. اما از ما گفتن و از آنها نشنفتن! بالاخره در روز ۲۶ شهریور خبرگزاری ها اعلان کردن که سازمان اف بی آی آمریکا بر علیه فرهادی و حیدریان اعلام جرم کرده و دنبالشان است. ما قبلا گفتیم و باز هم می گیم که سران سپاه از برنامه سایبری کشور سوء استفاده و سوء مدیریت کرده اند و حرکتهای بی پروای آنها برای کشور خیلی خطرناک است. اگر هکرهای سپاه مواظب نباشند شرایط امرار معاششان به خطر خواهد افتاد و شاید دیگر هیچوقت نتونند به خارج از کشور سفر کنند همانطور که فرهادی و حیدریان و هکرهای تحت تعقیب دیگه در گذشته به خارج سفر می کردند اما الان دیگه هیچ جا نمی تونن برن. دوستان عزیز لطفا هر خبری در این زمینه و یا فعالیت های دیگر آنها دارید با ما به در میان بگذارید چون ما کنجکاویم بدانیم که عکس العمل فرهادی و حیدریان به این خبرها چیست!

  بگذریم ... حالا بریم سراغ کره خرها. در پست قبلی مون درباره هکرهای قراردادی سپاه صحبت کردیم که بعنوان "نوک تیر" عملیات های سایبری ایران خطاب شده بودند. این قضیه هنوز داره بیشتر برملا می شه چون یک گزارش عمومی امنیتی دیگه منتشر شده که اینبار اونها را "Pioneer Kitten" نام بردند. لینکش هم اینجاست که می تونید چک کنید:

  https://www.crowdstrike.com/blog/who-is-pioneer-kitten

  اگر سپاه همینگونه بطور منفی تو خبرها سر زبون باشه و به همین مسیری که دارن می رن ادامه بده اونوقت سازمان ملل با تمایل آمریکا برای اجرای مجدد تمام تحریمها موافقت خواهد کرد. بعد از اون چی می شه؟ وضع اقتصاد از اینی هم که هست بدتر می شه و انجام این اقدامات پرخاشگرایانه سپاه فقط احتمال ایجاد جنگ را افرایش خواهد داد. متاسفانه کشورمان دیگه توان تحمل نتایج ناشی از این اقدامات تهاجهمی سپاه را نداره.
 11. "نوک تیر" عملیات سایبری ایران

  با عرض سلام خدمت تمامی دوستانی که بلاگ ما رو دنبال می کنند و سئوال می کنند و اطلاعات می فرستند خواستیم خبر بدهیم که اف بی آی اخیرا این گروه را بعنوان "نوک تیر" عملیات سایبری ایران خطاب کرد.

  https://www.zdnet.com/article/fbi-says-an-iranian-hacking-group-is-attacking-f5-networking-devices

  بنظز می رسد که سرچشمه تمام این هیاهو دو تا از هکرهای قراردادی سپاه هستند و ظاهرا اسمشان علی و هادی است. اما صبر کنید، تازه خبرها داره بهتر می شه.... یا بدتر،بسته به اینکه نظرتون چی باشد! مثل اینکه هادی یک جاسوس محکوم ثابق است که بالاخره ولش کردند چون خیلی "لازم الاجراٰ" بود! بعلاوه، علیرغم هشدارهای وزارت اطلاعات، سپاه به هادی اجازه داد که به جمع سیرک شون بپیوندد که به آن تشکیلات هک می گویند.

  تازه علاوه بر گند کاری فعلی علی و هادی، شایعاتی پیرامون سابقه این گروه و اشخاص دیگری که آنجا کار می کردند به گوشمان رسیده که بطور کل استفاده سپاه از این گروه را مورد سئوال قرار می دهد. انگار اصرار دارند اعتمادشون را در اشخاص غیر قابل اعتماد بگذارند.

  آیا این دیگه نهایت برنامه سایبری ایران است؟ آیا این یارو نوک تیر برنامه سایبری ایران است که از سلول رندان بیرون آوردنش تا با شگرذ امنیتی در هم و بر هم و بی مهابا فعالیت کند؟ آیا واقعا می شه انتظار داشت که افرادی مثل هادی را بشود تحت کنترل نگه داشت در حالیکه وفاداری آنها به بالاترین منبع پیشنهادی است؟ آیا اینگونه افراد اصلا اهمیت می دهند وقتی اسم ایران با تمسخر در جامعه امنیتی بیان می شود و به گند می رود؟ آیا سپاه حتی می داند که این دسترسی ها برای فروش گذاشته شده اند؟ اگر سپاه مراقب نباشد یکی از ماموران سرکشش می تواند پای ما را به جنگ بکشد...

  این داستان داره خیلی جالب میشه... ما به صحبت با کبوترهای خبر رسانادامه خواهیم داد. خبرهای بیشتری راجع به به این کره خرها و کسانی که آنها را تغذیه می کنند خواهیم داد!
 12. هکرهای حکومت ایران در اینترنت سعی بر فروش لیستی از دسترسی ها یشان را دارند

  چند هفته پیش دیدیم یک کسی با اسم یوزر “nanash” که احتمالا ایرانی است دنبال این بود که در Raid Forum یک سری دسترسی به سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ آمریکایی را بفروشد.

  https://raidforums.com/Thread-SELLING-Confidential-Government-level-access-database-for-SALE

  در آن زمان فقط خندیدیم و جدی نگرفتیم چون لیست دسترسی ها خیلی فوق العاده و باور نکردنی به نظر رسیدند. طرف برای هر تارگت صد هزار دلار بیت کوین می خواست. فکر نمی کنیم که حتی یک سازمان امنیتی غربی هم فکر پرداخت چنین پولی برای این اطلاعات را در نظر بگیرد. بهر حال یکی از تماس های ما اخیرا گفت که nanash برای او یک دمو نشان داده است و اینکه بعضی از دسترسی ها درست بنظر می رسند و اینکه او حتما ایرانی است. تماس ما گفت که nanash احتمالا همان هکر است که از اسم یوزر Kharpedar هم استفاده می کند و اینکه طرف کارش درست است و با استفاده از citrix VPN 1-days های اخیر این دسترسی ها را جمع آوری کرده است و اینکه این حرکت او باعث جلب توجه جامعه امنیتی شده است.

  https://www.clearskysec.com/wp-content/uploads/2020/02/ClearSky-Fox-Kitten-Campaign.pdf

  خب آیا سپاه یا وزارت اطلاعات اینقدر به پول احتیاج دارند که می خواهند با این بازی های بچه گانه و فروش دسترسی پول بدست بیارند؟! به احتمال زیاد دولت ورشکسته ما حقوق این هکرها را پرداخت نکرده است و آنها برای امرار معاش خود سعی در فروش این دسترسی ها دارند، و با اینکه این کارشان خنده دار است اما کل این مسئله مایه تاسف است! شاید هم روسای این کره خر در این کار با او همدستند و این کار هم یکی از موارد فساد اقتصادی است که بطور عادی توسط افراد سپاه و لشگریان مدام در جریان است.

  این nanash یا Kharpedar کیست و چه کسی افسار این کره خر را در دست دارد؟ اطلاعات بیشتری دارد بدست می رسد اما با کمک شما، مطالب بیشتری نیز افشا خواهد شد ...
 13. بروزرسانی هموطنان از اوضاع و احوالمان

  امیدواریم که در زیر سایه پروردگار حال و احوال تمام هموطنان عزیزمان خوب باشد. می دانیم که در چند ماه گذشته و با توجه به شرایط دشوار بیماری ویروس کرونا که تمام دنیا را در بر گرفته است، همه ما مشغول و درگیر این چالش بوده ایم. فقط می خواستیم به طور مختصر خدمت هموطنان گرامی که در گذشته پست های ما را دنبال کرده اند خبر دهیم که حال مان خوب است و مشکل خاصی برای ما پیش نیامده است و لطفا نگران اوضاع و احوال ما نباشید. امیدواریم که در آینده نزدیک بتوانیم در وبلاگ پست های بیشتری را برای شما منتشر کنیم.

 14. پروژه "هضم" و "گل رخ" و کارمندان شرکت محک رایان افراز در اینترنت:
  محمد هادی قربانی
  محسن ایمانی
  مجتبی خلاش

  از دوستانی که در چند ماه گذشته اطلاعات مربوط به اوضاع خر تو خر فرماندهی سایبر الکترونیک سپاه و شرکت های پوششی آن منجمله شرکت محک رایان افراز رو فرستادند واقعا ممنون هستیم. خوشبختانه عده زیادی از شما با این نهاد و شرکت آشنایی دارین. البته هر نوع وابستگی به این گروه رو باید بدبختی حساب کرد.

  خبر جالبی که دستمون اومد درباره ۳ نفر از کارمندان محک رایان افراز بود که اسمشون تو دارک وب اینترنت در رابطه با پروژه هضم، سامانه پردازش زبان فارسی، و از اون مهمتر در رابطه با پروژه تشخیص چهره گل رخ که توسط سپاه علیه شهروندان استفاده میشه در اومده بود. این یکی از محصولات شرکت محک رایان افراز هستش و خودتون دیگه میتونین حدس بزنین چه استفاده ها یا سوء استفاده هایی داره. حالا معلوم نیشت چرا در اینترنت و در صفحات گیت هاب اونها در اومده. آیا دنبال کاسبی بودن؟ خوب شاید حق دارن، رو حقوقشون که نمی تونن حساب کنن! اگر این ۳ نفر یا هرکی از کارمندان شرکت رو می شناسین خواهش می کنیم باهاشون تماس بگیرین ببینید چرا تو این پروژه های ضد مردمی دست دارن. واقعا باعث ننگه!

  این یک رسوایی مجدد برای این شرکت، نهاد سپاه و سردار لشگریان هستش. روز از نو روزی از نو. ولی از طرفی هم میشه گفت اون که دیگه به این رسوایی ها عادت داره. ما که از این برنامه ها خسته شدیم، اونو نمی دونم. کسی هم مثل اینکه بالا سرش نیست بگه بابا یک کم بند و بساطت رو جمع و جور کن آبرو بردی...

  لطفا به فرستادن اطلاعات درباره فرمامدهی سایبر الکترونیک سپاه و شرکتهای پوششی ادامه بدین! یک شرکت پوششی دیگه این گروه، شرکت مخابراتی و الکترونیکی پرنیان هستش که اون هم مثل بقیه مشغول گند کاریه.

  لطفا برای ارسال اطلاعات اینجا کلیک کنید
 15. اخراج شرکت محک رایان افراز از ساختمان اداری


  وضع اسفناک شرکت محک رایان افراز، شرکت مخابراتی دهکده امن سابق، یکی از شرکتهای زیر مجموعه فرماندهی سایبر الکترونیک سپاه، همینطور ادامه داره و روز به روز بدتر هم میشه. انگار بدهی های پرداخت نشده، عدم پرداخت مزایا و بیمه بیکاری کارمندان و ... کم نبود که حالا فهمیدیم اجاره حد اقل یکی از ساختمانهاشون رو هم ندادن و در نتیجه عذرشون رو خواستن و باید کاسه کوزه شون رو جمع کنن برن یه جای جدید. ببینیم صاحبخونه جدید رو چند وقت میتونن خر کنن.

  این وضع مختص به این شرکت نیست و کل فرماندهی سایبر الکترونیک سپاه و شرکتهای زیر مجموعه شون در همین وضع هستن که ما خبر چند تاشون رو براتون پست کردیم. فشار روی کارمندهاشون دیگه به حد آخر رسیده و محیط کاری هم افتضاحه و هیچ انگیزه ای برای کار نیست. اون عده ای که شانس پیدا کردن کار جدید در محیط مناسب تر داشتن که دارن میزنن به چاک، ولی بقیه باید یک جوری نون شبشون رو در بیارن. یا باید یکی دو تا کار جانبی پیدا کنن یا دست از پا درازتر بشینن به امان خدا به امید اینکه یک موقعی حقوقشون برسه.

  دوستان عزیزی که هنوز در شرکت های وابسته به فرماندهی سایبر الکترونیک سپاه هستید، صبح که نشستین قابلمه نهارتون رو رو به راه میکنین یا منتظرید خانمتون آماده اش کنه یک دقیقه فکر کنید آیا چنین سرنوشتی رو برای خودتون و خانواده هاتون می خواستید؟ آیا ارزش داره برای همچین سازمانه ها و اشخاص نمک نشناسی کار کنید و روزگار خودتون رو سیاه کنید؟

  آدرس دفتر جدید رو براتون پست میکنیم. آگر اطلاعاتی در باره این شرکت و این سازمان دارید برای ما بفرستید.

  لطفا برای ارسال اطلاعات اینجا کلیک کنید
 16. مشکلات مالی فرماندهی سایبر الکترونیک سپاه (جنگال) - شرکت محک رایان افراز


  دوباره خبر از مشکلات مالی سازمان جنگال سابق که حالا بهش میگن فرماندهی سایبر الکترونیک سپاه. نترسین این اسم غلط انداز رو روش گذاشتن ولی هنوز زیر دست حمیدرضا لشگریان اداره میشه با همون خر تو خری و گند کاری همیشه. به هر حال، روز از نو روزی از نو. دیگه در فکریم یک نشریه هفتگی روشنگران عصر رو به مبحث مشکلات مالی این سازمان اختصاص بدیم.

  حتما خیلی از شما می دونید که شرکت محک رایان افراز یکی دیگر از شرکت های پوششی فرماندهی سایبر الکترونیک سپاه و حمیدرضا لشگریان هستش و خیلی از عملیات ناکام سایبری سپاه دست گل کارمندان این شرکت میباشد. این سازمان قبلا به شرکت مخابراتی دهکده امن معروف بود و زیر دست سرهنگ سپاهی سید حسین قندی و سپاهی سید مهدی موسوی و امیر حسین صفی اداره میشد.

  خبر رسیده که شرکت محک رایان افراز هم دچار مشکلاتی اعم از بدهی پرداخت نشده، به خاطر عدم پرداخت حق بیمه کاری کارمندان، با سازمان تامین اجتماعی شده. این دوباره نمونه ای از سوء مدیریت مالی که در سپاه رواج داره می باشد. آقایون بودجه های سخی برای پروژه هاشون میگیرند و بعد از اینکه به خودشون رسیدن یک چیزی هم برای شرکت، کارمندان، حقوق، مزایای کارمندان، خرید وسائل، بیمه و غیره می مونه و این وضع افتضاح و شرم آور ادامه داره. انقدر وضع اسفناک شده که کارمندان بدبخت دیگه نهار هم بهشمون نمیدن. واقعا باعث خجالته.باید دید آقایون وضع نهارشون هنوز رو به راهه یا نه.

  شرکت محک رایان افراز (شناسه ملی ۱۰۳۲۰۷۳۸۸۷۱۳) تاریخ تاسیس: ۱۳۹۰/۱۲/۱۵ آدرس: تهران،میدان رسالت، خیابان فرجام نرسیده به خیابان عبدی، پلاک ۴۳۲، طبقه پنجم.

  برای مشاهده مدارک آگهی ثبت شرکت محک رایان افراز اینجا کلیک کنید: دانلود

  هیئت مدیره شرکت محک رایان افراز:
  سپاهی سید حسین قندی (شماره ملی ۰۷۹۱۳۶۸۴۷۵) رئیس هیئت مدیره
  سید مهدی موسوی (شماره ملی ۰۰۷۳۶۸۰۳۹۷) نایب رئیس هیئت مدیره
  امیر حسین صفی (شماره ملی ۰۰۶۸۷۸۶۷۴۳) عضو هیئت مدیره
  صفر مباشر امینی (شماره ملی ۲۷۲۲۱۶۲۷۵۱) مدیر عامل

  از دوستانی که این اطلاعات رو فرستادند متشکریم. اگر اطلاعات دیگری درباره شرکت محک رایان افراز یا هر سازمان وابسته به سپاه یا فرماندهی سایبر الکترونیک سپاه دارید لطفا به لینک زیر بفرستید.

  لطفا برای ارسال اطلاعات اینجا کلیک کنید
 17.            مسدود شدن تلگرام طلایی و هاتگرام توسط گوگل       


  گوگل دو اپلیکیشن تلگرام طلایی (طلاگرام) و هاتگرام را به دلیل جاسوسی از اطلاعات شخصی کاربران از گوگل پلی استور برداشته و از گوشی های اندروید پاک کرده و دیگر اجازه نصب آنها را نمی دهد.

  از زمانی که رژیم تلگرام را فیلتر کرد و کاربران را به سوی پیام رسان های بومی تحت کنترل خود مثل تلگرام طلایی و هاتگرام هدایت کرد، آنها را اپلیکیشن های مجاز تلقی کرد و در سایت هایی مانند کافه بازار به جای تلگرام اصلی در اختیار کاربران گذاشت، روزی نبود که گزارشی نباشد که امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران را در این اپلیکیشن ها زیر سئوال نبرد.

  پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام، در گزارشی گفت دولت ایران از او تقاضای دسترسی به اطلاعات کاربران تلگرام را کرده بود که وی البته این تقاضا را رد کرده و در ضمن به کاربرانی که خیال استفاده از تلگرام طلایی و هاتگرام داشتند هشدار داده بود که این برنامه ها توسط تلگرام ایجاد نشده اند و در صورت استفاده توسط این کاربران نمی تواند امنیت آنها را تضمین کند.

  ما هم در ۱۸ مرداد و ۲۹ آبان سال گذشته دو پست همراه با نتایج تست های خودمان را در این بلاگ در اختیار دوستان گذاشتیم. نتایج این تست ها حاکی از این بود که این دو اپلیکیشن بعد از راه اندازی، مانند تلگرام اصلی به آی پی تلگرام متصل می شوند ولی بعد بلا فاصله به آی پی های ایرانی متصل شده و اطلاعات شخصی کاربر را به سمت آنها می فرستد. به علاوه این تست ها نشان می داد که بعد از نصب روی گوشی، حتی وقتی این اپلیکیشن ها راه اندازی نشده اند باز هم اطلاعات مکان یابی و فیلتر شکن های مورد استفاده در گوشی را استخراج و به آی پی های ایرانی می فرستند.

  حالا بالاخره گوگل هم تلگرام طلایی و هاتگرام را در رده بندی بد افزار قرار داده، آنها را از گوگل پلی استور برداشته و از گوشی های اندروید پاک کرده و دیگر اجازه نصب آنها را نمی دهد. گوگل و اپل تحقیقاتشان را بر دیگر اپلیکیشن های مشکوک تحت کنترل رژیم ادامه خواهند داد و در صورت کشف نا امن بودنشان، آنها را از گوگل پلی استور و و اپل استور حذف خواهند کرد.

  مقاله های زیادی در این مورد در شبکه های اجتماعی و رسانه های خبری موجود می باشد. توصیه می کنیم این مقالات رو مطالعه کنید و خودتان و عزیزانتان را با خطرات این اپلیکیشن های بومی آشنا کنید. اخیرا به گفته سامانه های خبری دو پیام رسان تلگرام طلایی و هاتگرام بزودی به صورت مستقل از سرورهای تلگرام به فعالیت های خود ادامه خواهند داد. گول این حرفها را نخورید. این اپلیکیشن ها همچنان تحت کنترل رژیم خواهند بود و امن نیستند!!!

 18. مشکلات مالی سازمان جنگال سپاه ادامه دارد - مجموعه سایبربان

                                                         

  انگار گرفتاری های مالی سپاه و سازمان جنگال تمومی نداره.مشکل یکی دو جا نیست، تا سر و صدای یک جا رو به نحوی کم می کنن گند از جای دیگه بلند میشه. در چند ماه اخیر با کمک دوستان و حامیان عزیز، تنازع های مالی سازمان جنگال و شرکت های پوششی اش را افشا کردیم. شرکت مخابراتی و الکترونیکی ایلیانت گستر ایرانیان زیر نظر مهندس مجتبی طهرانی، یکی از حفاظتی ها و کیف کش های قدیمی سردار لشگریان، و گدایی بودجه ازسردار لشگریان و یا مرکز الکترونیک نصر، زیر نظر سپاهی مهدی دهقانی، که مدیریت و نظارت بر پروژه های شوم مرکز کاوش را به عهده دارد دو تا از مهمترهاش بودند.
  حالا می بینیم که موسسه سایبربان، سایت اطلاع رسانی سایبری وابسته به سازمان جنگال به سرپرستی مهدی لشگریان، برادر زاده سردار حمیدرضا لشگریان، از گرفتاری های مالی و بودجه ای مصون نبوده. به دلایل مشکلات تامین اعتبار، کارمندان بدبخت سایبربان با عدم پرداخت حقوق، معوقه، کسر کردن بیمه و مزایا روبرو بودند. پس قابل درک هستش که این وضع باعث وجوذ محیط کاری پکر، غمناک و پر انگیزه ای در سایبربان بوده و کارمندان بیگناه صداشون دیگه در اومده، گرچه اوایل از ترس انتقام به آرامی ولی بعدش بلند بلند اعتراضشون رو به گوش مدیران می رسوندند. اگر سازمانی که زیر دست برادر زاده سردار لشگریان هستش از این مشکلات مالی و تامین اعتبار مصون نیست، دیگه وای به حال بقیه!!
  به خاطر کارمندان بیچاره هم که شده امیدواریم وضع رو به بهبود بره ولی در نهایت با عملکرد ماه به ماه، گدایی و قرض کردن راه حل پایداری برای اداره یک سازمان نمیشه و کارمندان حق دراند نگران آینده باشند. این مشکل گسترده ای هستش که اثر منفی بر برنامه های سایبری سپاه دارد.
  ممکنه بالاخره سپاه از این وضع سوء مدیریت و عدم موفقیت مکرر دار و دسته لشگریان خسته بشه ولی فعلا کارمندان بیچاره چوبش رو می خورن!
 19.      تبریک نوروز روشنگران عصر      


  روشنگران عصر، عید نوروز را به همه شما همکاران و هموطنان عزیز تبریک می گوید. امیدواریم که در سال نو آزادی و آبادی بیشتر برای آحاد مردم در نظام جمهوری اسلامی به ارمغان آورد.

  کمی بیش از چهار سال پیش بلاگ روشنگران عصر را شروع کردیم و کمک و حمایت شما عزیزان باعث تضمین امنیت، تداوم، رشد و آنلاین ماندن گروه بوده و می باشد و به ما اجازه می دهد که به افشای عملیات سپاه و همه آنهایی که به خاطر منفعت جویی و اهداف خودخواهانه شان کشور را به وضعیت اسفبار کنونی کشانده اند ادامه بدهیم. ما، گروه روشنگران عصر، با افتخار به این چند سال گذشته و اطلاعات و مطالبی که افشا شد می نگریم و البته بطور مشخص بدون کمک شمایی که تصمیم گرفتید با ما همکاری کنید مقدور نبود.
  سال ۹۷ را با خبر اتهام ۹ هکر ایرانی وابسته به انستیتو مبنا، یک شرکت پوششی وابسته به سپاه شروع کردیم. چند ماه پیش اتهامات و تحریم های جدیدی علیه گروهی دیگر از هکرهای ایرانی اینبار وابسته به شرکت نت پیگرد سماوات و مدیر عامل شرکت محمد باقر شیرینکار اعلام شد.
  شایان ذکر است که این آقای محمد باقر شیرینکار همان حفاظتی بی عرضه مجتبی طهرانی می باشد، که به خیال خود دنبال ما بود، و چند مقاله درباره ایشون پست کردیم. اگر به یاد داشته باشید در تاریخ ۱۸ ارپیبهشت ۹۶ هشداری که یکی از دوستان درباره ایشون فرستاده بود "یکی بنام مجتبی طهرانی با تیمش که نیروهای حفا هستن بد جوری دنبالتن"، رو پست کردیم. آیا مجتبی طهرانی نام مستعار محمد باقر شیرینکار است؟ مثل لیست اسم ها و اسم های مستعار کارمندان سپاهی مرکز کاوش که برایتان پست کرده بودیم. مجتبی طهرانی نام مستعار محمد باقر شیرینکار میباشد. انگار با مشکلات مالی شرکت ایلیانت کم درد سر داشت که حالا با این تحریم ها معلوم نیست چه خاکی بر سر خودش خواهد ریخت.
  در سال گذشته با کمک شما به افشاگری سازمان جنگال سپاه و سردار حمیدرضا لشگریان، معاونش علی مقدسی و شرکت های پوششی سازمان جنگال: مرکز الکترونیک نصر، مرکز تحقیقات کاوش، مرکز حفیظ، شرکت ایلیانت گستر ایرانیان، پروژه های شوم و محرمانه شان، فساد، دزدی و سوء مدیریت شان ادامه دادیم. بسیار خوشوقتیم که این اطلاعات و مطالب اثر مثبتی داشت و عده ای از خوانندگان راه درست را برای خود و آینده شان انتخاب کردند و رابطه خود را با این سازمان ها قطع کردند.
  چند پست درباره فعالیت های دولت برای جذب کاربران تلگرام بطرف پیام رسان های بومی به خصوص تلگرام طلایی و هاتگرام که تحت کنترل نهادهای امنیتی می باشند پست کردیم. این مقالات شامل نتایج تست های مختلف بر روی این سامانه ها بودند که حاکی از شنود و دسترسی نهادهای امنیتی به حریم شخصی و اطلاعات و مکاتبات شخصی کاربران توسط این سامانه ها می باشد. این سوژه همچنان داغ است و خوشبختانه رسانه های اجتماعی پوشش خوبی به آن می دهند.

  مشتاق شروع سال جدید هستیم و اطلاعات ذی قیمت جدید هم داریم که در آینده نزدیک پست خواهیم کرد. باز هم ازهمه شما متشکریم و خواهشمندیم به مطالبه خود برای حق و آزادی با صدایی رساتر ادامه دهید.
  از پشتیبانی همه خواهران و برادران عزیز متشکریم. بدون شما موفقیت این بلاگ امکان پذیر نبود.
  عید همگی مبارک
 20. مشکلات مالی سازمان جنگال سپاه ادامه دارد


  اینجور که بوش میاد گرفتاری های مالی سپاه و برنامه های سایبری شون ادامه داره. در یکی از آخرین پست هامون براتون از وضع اسفناک شرکت مخابراتی و الکترونیکی ایلیانت گستر ایرانیان گفتیم. این شرکت یکی از شرکت های پوششی وابسته به سازمان جنگال به مدیریت مجتبی تهرانی، یه حفاظتی کیف کشِ سردار لشگریان هستش. از عدم پرداخت حقوق کارمندان بیچاره گرفته تا مشکل خرید وسائل و ... گرفتاری هاشون یکی دو تا نیست. همین که این جریان رو پست کردیم، شروع به دریافت پیامهای دوستان و برادران عزیزمون کردیم، که درگیر وضع مشابهی در سازمان های دیگه هستن و متوجه شدیم که این مشکلات بزرگتر از اونی که فکر می کردیم هستش.

  این بار نوبت سازمان تحقیقات و خودکفایی نصر (مرکز الکترونیک نصر)، یکی از مؤسسات مهم وابسته به سازمان جنگال و سردار لشگریان هستش که مدت هاست حقوق کارمندان خودش رو پرداخت نکرده یا به تعویق انداخته و مزایاشون هم هر روز کمتر و کمتر میشه. به جایی رسیده که صدای کارمندان بد بخت در اومده ولی متأسفانه همش بی فایده است. دوستان عزیز با مرکز الکترونیک نصر به مدیریت مهدی دهقانی آشنایی دارین. خوانندگان بلاگ می دونن اسم این سازمان در خیلی از مقالات اخیر برده شده. در فروردین ماه امسال مقاله ای درباره مرکز نصر و نقشش در تخصیص و کنترل بودجه و پروژه های مرکز کاوش و همچنین جریانات پیچیده فساد، کلاهبرداری و سوء مدیریت مالی پست کردیم. فسادی که از سطوح بالای سپاه و سازمان جنگال شروع میشه و دامنه گسترشش تا مرکز نصر و کاوش هم ادامه داره. مهدی دهقانی فرمانده سابق یگان ولایت سپاه و عضو اسبق مجتمع تحقیقاتی و پژوهش جوادالائمه در ریاست مرکز الکترونیک نصر، بر پروژه های شوم مرکز کاوش (جاسوسی و شنود شهروندان و ...) نظارت داره. حالا می بینیم مرکز نصر به لیست سازمان های ناکارآمد و یا ورشکسته جنگال اضافه شده. لابد بعدش هم نوبت مرکز کاوش خواهد بود. البته برای مرکز کاوش، خوشبختانه یا بدبختانه، یک کم راحت تر باید باشه چون تعداد کارمنداشون خیلی کمتر شده. هر کی یه جو عقل داشت گذاشت رفت از این شرکت! شرکت که نه، فلاکت!

  هم باعث تعجبه هم تأسف که آفایون سپاهی که دستشون تا ته تو جیب بیت الماله و تراکنش های مالی رو هم در اختیار دارن بازم نمی تونن از عهده تعهدات سازمان ها و کارمنداشون بر بیان و همش پول کم میارن. امیدوارم به خاطر خانواده های بچه هایی که اونجا مجبورن کار کنن هم که شده جریان به هر صورت ممکنه اصلاح بشه ولی در نهایت چشمم آب نمی خوره که با این وضع نسیه ای ماه به ماه و قرض از اینطرف و اون طرف جریان سر و سامانی بگیره. کارمندان حق دارن ناراحت و دلواپس باشن. برادران و خواهران عزیزی که در این سازمانها اشتغال دارین، درسته که مدت هاست در کشور با بحران کاری مواجه بودیم و کار درست حسابی پیدا کردن خیلی آسون نبود ولی توصیه ما به شما عزیزان اینه که به هر نحو ممکن خودتون رو از این برنامه های سپاه بکشین بیرون و آهسته آهسته هر طور شده دنبال کار دیگری برین. می دونم که کار آسونی نیست ولی عده ای از برادران و خواهران این قدم سخت اول رو برداشتن و در نهایت هم از این تصمیمشون راضی هستن.

  اگه سپاه با تمام منابع مالی که در دست داره نمی تونه از عهده مسئولیت هاش در قبال کارمنداش بر بیاد، از ما و شما چه انتظاری میشه داشت؟ چطوری باید نون شبمون رو در بیاریم وقتی به هیچی و هیچکس اعتماد و اعتباری نیست؟ اون روز کی خواهد رسید که آقایون مسئول بالاسریبالاخره از دست امثال لشگریان و سازمان هایی مثل جنگال سپاه سیر و بیزار بشن و فکری به حال ما بکنن.

  خواهشمندیم به فرستادن اطلاعات و پیامهاتون درباره این موضوع ادامه بدین و ما برای همه پست میکنیم.

  لطفا برای ارسال اطلاعات اینجا کلیک کنید
 21.  جاسوسی از کاربران و سانسور محتوا توسط تلگرام طلایی و هاتگرام 


  بحث درباره پیام رسان ها، شبکه های مجازی و فعالیت های رژیم برای دسترسی به اطلاعات و ارتباطات شخصی کاربران همچنان داغه و ادامه داره.

  اشتباه نکنید، رژیم در این زمینه برنامه ریزی های دراز مدت کرده و این کارها با اهداف تعیین شده یعنی جاسوسی و سانسور محتوا و کنترل عقاید شهروندان است. از وقتی که رژیم مطمئن شد که دسترسی به محتوای نسخه واقعی تلگرام و کنترل، نظارت و سانسور آن امکان پذیر نخواهد بود شروع به تبلیغ نسخه های جعلی داخلی کردند که همه چیز رو کاملا تحت کنترل داشته باشند. طرح و برنامه ای که همه، چه نهادهای تندرو و چه بقیه، پشتیبانش هستند. گزارش اخیر شرکت امنیتی سیسکو تالوس شامل لیستی هستش که تکنیک های مختلفی که دولت ایران برای دسترسی به محتوای کاربران ایرانی تلگرام و اینستاگرام بکار میبره رو نشون میده. از تکنیک های ساده مثل صفحه های لاگین جعلی گرفته تا هایجک کردن یا تغییر دادن مسیر آدرس های آی پی تلگرام به سمت سرورهای تحت کنترل رژیم توسط شرکت مخابرات ایران. این عملیات پیچیده تر از آن است که بدون همکاری و تصویب وزارت مخابرات و فناوری اطلاعات امکان پذیر باشه.

  برای مشاهده گزارش سیسکو تالوس اینجا کلیک کنید: دانلود

  گزارش دیگه در لینک زیر و به زبان فارسی جزئیات اپلیکیشن های جعلی تلگرام، یعنی تلگرام طلایی (طلاگرام) و هاتگرام، و تلاش های رژیم برای رواج دادن این پیام رسانها را شرح داده.
  برای مشاهده گزارش "شواهد جدید درباره امکان جاسوسی از کاربران و سانسور محتوا توسط تلگرام طلایی و هاتگرام" اینجا کلیک کنید: دانلود

  مرداد ماه امسال مقاله ای درباره تلگرام طلایی و هاتگرام و فعالیت های رژیم برای گسترش و ترویج استفاده از این پیام رسانها، به جای تلگرام واقعی، را در بلاگمون گذاشتیم. مثلا شباهت زیاد این دو پیام رسان جعلی به تلگرام واقعی و دسترسی به کانال های تلگرام واقعی روشی برای گول زدن کاربران و سوء استفاده از خوشنامی تلگرام واقعی هستش. خوشنامی به خاطر امنیت تلگرام واقعی. روش دیگه هم مثلا فیلتر کردن تلگرام واقعی و ارائه سرعت بالاتر به تلگرام طلایی و هاتگرام به منظور مأیوس کردن کاربران از استفاده تلگرام واقعی می باشد. تلگرام واقعی و چند نسخه جعلی تلگرام در کافه بازار برای دانلود ارائه شده اند. اگر توجه کرده باشین انتخاب هر نسخه به جز تلگرام طلایی و هاتگرام شما را با پیغام زیر روبرو خواهد کرد: "این برنامه به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است". در ضمن جای تعجب نیست که تلگرام طلایی و هاتگرام فقط در ایران ارائه می شوند..
  نتایج تست های ما روی این دو پیام رسان جعلی، که در ضمن توسط عده ای از کارشناسان و کاربران ایرانی در شبکه های مجازی تایید شده، نشان داده که بعد از راه اندازی، این دو پیام رسان به سرورهای ایرانی متصل شده و اطلاعات و مخابرات کاربران را به این سرور ها می فرستند. علاوه بر این، گزارش های جدید حاکی بر این هستند که پس از نصب تلگرام طلایی یا هاتگرام، این دو اپلیکیشن حتی وقتی فعال سازی نشده اند، می توانند اطلاعات کاربر از جمله موقعیت جغرافیایی کاربر و اطلاعات پروکسی و وی پی ان مورد استفاده را به سرورهای ایرانی که یقینا تحت کنترل رژیم هستند بفرستند و در مسدود کردن این فیلتر شکن ها همکاری کنند. در نمونه ای از تست ها پس از نصب تلگرام طلایی یا هاتگرام پروکسی یا وی پی ان مورد استفاده از کار افتاده.

  باید توجه داشت که حتی استفاده از تلگرام واقعی بعد از نصب این دو پیام رسان جعلی بدون ریسک نیست چون بعد از نصب، آنها تمام لیست مخاطبین تان همراه با نام کاربرشان و لیست تمام کانالها و گروه هایی که در آن عضو هستید را به سرورهای خود می فرستند. علاوه بر این این دو پیام رسان جعلی می توانند کاربر را بدون اطلاع وی در کانال های خاص عضو کنند یا کد تایید هویت تلگرام واقعی را به سرقت ببرند (که با استفاده از آن می توان به آکانت تلگرام واقعی کاربر دسترسی کامل پیدا کرد) و ...

  از همه خواهشمندیم هوشیار و مراقب باشید، این گزارش ها رو مطالعه کنید و این موضوع رو در شبکه های مجازی دنبال کنید. این مسئله تموم شدنی نیست و بدتر هم میشه. هر چی صدای آزادی قوی تر بشه و کنترل روی شهروندان ضعیف تر، اینها مستاصل تر خواهند شد و ترفندهای جدیدی خواهند زد.
 22. مشکلات مالی سازمان جنگال سپاه


  این روزها مشکل میشه سراغ رسانه های خبری و شبکه های اجتماعی بریم و بحث مشکلات مالی جمهوری اسلامی، ارتش و سپاه نباشه. دوستان و همکاران سابقمون هم دم از همین گرفتاری ها در سازمان جنگال و تعدادی از شرکت های وابسته می زنن. از تاخیر در دریافت حقوق گرفته تا مشکلات خرید وسایل و غیره. به نظر میاد که سپاه هم از این درد و بلا مصون نیست و بچه ها نگران آینده شون هستند.
  یکی از جاهایی که صداش دراومده شرکت مخابراتی و الکترونیکی ایلیانت گستر ایرانیان، یکی از شرکت های پوششی وابسطه به سازمان جنگال هستش که چند سال پیش در تهرانپارس زیر نظر مهندس طهرانی، یکی دیگه از گماشته های سردار لشگریان، راه اندازی شده. این مهندس طهرانی همون مجتبی طهرانیِ حفاظت هستش که در تاریخ ۲ شهریور ۹۵ نامه ای که یکی از دوستان درباره ایشون برامون فرستاده بودن رو براتون پست کردیم. یا در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۹۶ هشداری که یکی دیگه از دوستان درباره ایشون برامون فرستاده بود،"یکی بنام مجتبی طهرانی با تیمش که نیروهای حفا هستن بد جوری دنبالتن"، رو پست کردیم. همون سپاهی قدیمی و بد اخلاق که کسی نمی خواد براش کار کنه و پروژه های زدن تلفن های همراه، ایمیل، واتس اپ،و پروژه های پشت پرده خودش رو داشت. حالا ایشون مدیر عامل این شرکت هم هستند. اصلا معلوم نیست این شرکت به چه خاطری راه انداخته شده یا هدفش چیه. تا حالا که نتونسته چیزی تولید کنه. ولی خوب از اون طرف هم به عنوان یکی از شرکت های پوششی سازمان جنگال به مدیریت یکی از نزدیکان جناب لشگریان لابد منبع درآمد خوبی برای آقایون هستش. موقع تاسیس هیئت مدیره شامل مصطفی سرمدی، حسین اکبری نوده و سید مهدی هاشمی طغرالجردی بود.

  برای مشاهده آگهی تاسیس شرکت ایلیانت گستر ایرانیان لطفا اینجا کلیک کنید

  لینک آگهی - http://www.rrk.ir/News/ShowNews.aspx?Code=12800061

  سالهاست درباره فساد این نهادها در سامانه های خبری، شبکه های اجتماعی، محافل بحث ... می شنویم. دیگه اکثرا می دونن توی این شرکتها چی میگذره. خود ما در بلاگمون براتون درباره فساد و سوء مدیریت مالی و اینکه چطوری آقایون بودجه هایی رو که دولت بابت پروژه ها واگذار می کنه به جیب میزنن. در بهترین شرایط مدیریت موفقیت آمیز یک شرکت کار ساده ای نیست چه برسه در محیط فعلی تحریم ها و مشکلاتی که همه را فراگیر کرده! آقایون، از پایین گرفته تا بالا، همه در پشت نمای فداکاری و از خود گذشتگی در راه انقلاب مشغول چاپیدن هستند.
  متاسفانه اینطور که بوش میاد مثل اینکه قراره وضع مشکلات و تحریم ها بدتر و بدتر بشه. جالبه ببینیم واکنش آقایون چه خواهد بود. آیا امثال طهرانی، لشگریان و بالا سری ها برای انقلاب فداکاری می کنن و کمتر به جیب می زنن؟ آیا ممکنه بودجه ها رو اونطوری که باید و شاید خرج شرکت ها و پروژه ها بکنن و شرکت ها رو پیش ببرن؟ آیا حقوق کارمندان رو محفوظ نگه میدارن یا قراره سر و کارمون به خیابون بکشه؟ امیدوار نیستم و میترسم آینده سختی در انتظار خیلی هامون باشه. در ضمن برای دوستانمون در ایلیانت بگم که، کاش یک کم بیشتر به پست هامون درباره طهرانی توجه کرده بودین. با سابقه ای که طهرانی داره چشمم آب نمی خوره که آینده خوبی در انتظارشون باشه!
  به قول بر و بچه ها:
 23.  شنود توسط وزارت اطلاعات یا حفاظت سپاه - کدام را ترجیح می دهید؟ 


  اخیرا سوژه تلگرام، پیام رسانهای بومی، امنیت و حریم خصوصی داغه و بحث و بگو مگو درباره این موضوع کم نیست.امنیت و حریم خصوصی حق هر شهروند است پس بیخود نیست تلگرام با حدود ۴۵ میلیون کاربر فوری به رطبه محبوب ترین پیام رسان در ایران رسید. سابقه تلگرام در حفاظت از حریم خصوصی کاربران و مقاومت در برابر فشار از دول مختلف برای دستیابی به این اطلاعات کاربران دلیل محبوبیت این سرویس توسط کاربران و نارضایی دولت از آن است. به همین دلیل بعد از سعی و کوشش متعدد و بی اثر برای دسترسی به این اطلاعات رژیم بالاخره تصمیم گرفت تلگرام را فیلتر کنه و مردم را به طرف پیام رسانهای بومی که کاملا زیر کنترل خودشون هستن هدایت کند. تکنیک های بچگانه نهادهای دولتی برای خر کردن ما با فیلتر کردن تلگرام و ارائه سرعت و دسترسی بهتر به سرویس های بومی به جایی نرسیده و تنها یک میلیون از ۴۵ میلیون کاربر تلگرام را پاک کردند و اغلب راهی برای دور زدن فیلتر ها پیدا میکنند و به استفاده از تلگرام ادامه میدن. به قول وزیر ارتباطات، در اصر ارتباطات دسترسی شهروندان به منابع اطلاعات توفق ناپذیر است و اگر استفاده از یک نرم افزار متوقف شود نرم افزار بدیل شناسایی و جریان آزاد آطلاعات مجددا فعال و در گردش خواهد بود.
  پیام رسانهای بومی متعددی به بازار اومده: سروش، آی گپ، تام تام، ویسپی و ... دو تا پیام رسان که یک کم صدا در آوردن تلگرام طلایی یاطلاگرام و هاتگرام هستن. این دو پیام رسان از ٬API٬ تلگرام رسمی یا واقعی برای ارتباط کاربران استفاده می کنند و اصطلاحا به تلگرام غیر رسمی معروفند. ظاهر این پیام رسانها به تلگرام واقعی بی شباهت نیست و کاربران به گروه ها و کانال های تلگرام واقعی دسترسی دارن (گرچه بعضی از کانالهل به اصطلاح تصفیه شده اند). شباهت این پیام رسانها به تلگرام واقعی عمدی و روشی برای گول زدن کاربران است ولی اشتباه نکنید این پیام رسانها امن نیستند! طلاگرام و هاتگرام هیچ ارزشی برای امنیت و حریم شخصی شما قائل نیستند. این واقعیتی است که اخیرا از طرف منابع متعددی، بعضی حتی با وابستگی دولتی، شنیدیم.
  ما هم مثل خیلی از شماکنجکاو بودیم و تصمیم گرفتیم نگاه نزدیکتری به این دو اپلیکیشن بندازیم. طلاگرام و هاتگرام هر دو متعلق به شرکت راه کار سرزمین هوشمند، واقع در یکی از ساختمانهای پارک فناوری علم و صنعت دانشگاه تهران هستند. در مقایسه این دو اپلیکیشن با تلگرام واقعی متوجه شدیم، پس از راه اندازی مثل تلگرام واقعی به آی پی تلگرام یعنی ٬149.154.175.50٬ متصل می شوند ولی پس از مدت کوتاهی به آی پی ایرانی ٬213.195.54.131٬ متصل شده و تمام پیامک ها به این سمت فرستاده میشوند. این آی پی متعلق به شرکت آسیاتک ٬asiatech.ir٬ واقع در خیابان شهید بهشتی، بعد از میر عماد، پلاک ۲۹۰ ساختمان آسیاتک می باشد. علاوه بر این، این اپلیکیشن ها به چند سرور دیگر در دامین های مختلف ایرانی هم وصل می شن (هاتگرام: sarv123.ir ، lh8.hotgram.ir ؛ طلاگرام: lh40.talagram.ir، rgapi.hotgram.ir، uapi.hotgram.ir، lh0.hotgram.ir، lh39.talagram.ir، lh29.harsobh.com، lh46.hotgram.ir). این اپلیکیشن ها مثلا قراره مثل تلگرام واقعی کار کنن و سرویس های مشابه ای ارائه بدن، بنابراین این کانکشن های اضافه برای ما جالبه. طبق گزارشات تلگرام واقعی سرورهای ٬CDN٬ برای ذخیره سازی و تسهیل توزیع محتویات تلگرام به برخی کشورها من جمله کشور خودمان منتقل شدند. تلگرام سرورهای ٬CDN٬ را برای افزایش سرعت دانلود در مناطقی که تلگرام ترافیک زیادی دارد به آن مناطق منتقل کرده تا محتوا دم دست باشد. طبیعتا وقتی طلاگرام و هاتگرام را در تهران تست کردیم با این دامین ها اتصال برقرار کردند ولی وقتی همین تست را با استفاده از وی پی ان های کشورهای اروپایی انجام دادیم بر خلاف انتظارمون به جای اتصال به سرورهای ٬CDN٬ محلی اروپایی، این اپلیکیشن ها باز با همون دامین های ایرانی متصل شدن، از این رو بدیهی است دلیل وجود این سرورها و دامین ها چیز دیگری است. باعث تعجب هم نیست، با سابقه سانسور و شنود توسط نهادهای امنیتی، چه وزارت اطلاعات چه حفاظت سپاه و غیره، خدا داند چه بلایی سر اطلاعات و حریم شخصی به اصطلاح امنمون میاد. این نهادها سامانه های زیادی برای شنود و کنترل شهروندان بکار میبرند و سعی میکنن به هر نحوی وادارمون کنن که ازشون استفاده کنیم. در طی یکسال اخیر چندین مثال سامانه های شنود گوشی های همراه، شبکه های اجتماعی و ... سپاه را براتون پست کردیم. وزارت اطلاعات هم هیچ فرقی نداره. کاربران عزیز، زمان انتخاب پیام رسان جدید باید از خود بپرسیم ترجیح میدیم زیر شنود سپاه باشیم یا وزارت اطلاعات!
  خیلی از شما دوستان، همکاران و خوانندگان بلاگمون در عالم فناوری اطلاعات تخصص دارید. ازتون خواهشمندیم خودتون این اپلیکیشن ها و پیام رسان هایی رو که می خواهند به خوردمون بدن رو تست کنید و نتایج رو با ما و بقیه دوستان به اشتراک بذارین.

  لطفا برای ارسال اطلاعات اینجا کلیک کنید
 24.   پروژه ۹۱۰ کاوش، سامانه کنترل صنعتی - تقی تقوی  


  ۳ مرداد ۱۳۹۶ بود که برای اولین بار درباره مرکز تحقیقات کاوش، بدافزار استون دریل و حملات سایبری علیه عربستان نوشتیم. دو ماه بعدش هم که گزارش فایرآی درباره آی پی تی ۳۳ و استون دریل و شمعون در اومد (دانلود گزارش ) و با جدیدترین گند کاری سایبری سپاه روبرو شدیم (پست ۶ مهر ۹۶). اسم آقای مهدی هنرور، مهندس مرکز کاوش، توی بدافزار جا مونده بود و در نتیجه دست مرکز کاوش، سازمان جنگال و سپاه در این حملات رو شد. طی این مدت مقدار زیادی اطلاعات درباره مرکز کاوش و ارتباطش با مرکز نصر (سازمان تحقیقات خود کفایی نصر)، سازمان جنگال، سردار لشگریان، علی مقدسی و پشتیبانی از عملیات شنود و ضد مردمی سپاه در اختیارتون گذاشتیم. این موضوع از همون روز اول توجه شما دوستان رو جلب کرد وبدون کمکهای شما و اطلاعاتی که برایمان فرستادید این افشاگری مقدور نبود.

  حالا تقریبا یکسال بعد میرسیم به پروژه ۹۱۰ کاوش (۱۱۰ سابق) سامانه کنترل صنعتی. اما در مورد گل سرسبد مرکز کاوش هنوز صد در صد نمی دونیم این پروژه تا چه مرحله ای پیش رفته ولی اینطور که بوش میاد و شنیدیم بعد از چند سال کار هنوز موفق نشدن پروژه رو تموم کنن. بعد از انتشار گزارش فایرآی رسانه های داخلی در پشتیبانی از عملیات سپاه اشاره به حمله استاکس نت به تاسیسات غنی سازی ایران کردند و از اهمیت داشتن این نوع قابلیت بازدارنده علیه این نوع حملات صحبت کردند. حالا حدود ۸ سال بعد از این جریان و خدا داند چقدر هزینه مالی و اطلاف وقت و استعداد به جایی نرسیدیم و هنوز هم این قابلیت رو نداریم. شاید اگر تمرکز آقایون سپاهی به جای اینکه روی شنود و جاسوسی شهروندان باشه بیشتر روی این این نوع قابلیت ها بود به یک جایی می رسیدیم. به همین دلیل علارغم شعارها و خودنمایی های سپاه امید چندانی به تواناییشون در دفاع از کشور و انقلاب ندارم. از طرفی هم باید متوجه باشیم که دستگاه پول سازی سپاه همینطور پیش میره! بودجه های عظیم از طرف سپاه به ارگان های مختلف و شرکتهای پوششی برای پروژه هایی که در نهایت به جایی نمی رسندتعلق میگیره. پروژه ۹۱۰ هم نمونه ای از این برنامه هاست. شاید جریان مرکز کاوش و سید جواد فتحی، یکی از بچه های سپاه، رو به یاد داشته باشین که در ازای میلیونها برای قرارداد مرورگر بومی برداشت وب کیت رو، که به راحتی در اینترنت پیدا میشه، تنها با کمی تغییر تحویل وزارت دفاع داد. حالا خدا میدونه درست کار می کرد یا نه، چی شد و کجا رفت... ولی خوب آقایون و مدیران همه سر این سفره نشستن و منفعت میکنن. امثال دکتر پارسا و برنامه استخدام دانشجوهاش، سهم خودشون رو بر میدارن و این کاسب کاری همینطور ادامه داره. شاید یک چندر قازی هم به دانشجویان بدبخت هم برسه. سازمان جنگال کنترل و نظارت دقیقی روی پروژه هاش داره. شاید بهتر بود یکی سازمان جنگال و امثال سردار لشگریان رو به خاطر پروژه های ناموفق و بودجه های بر باد رفته نظارت و کنترل کنه!! اینها باید به مقام بالاتری جوابگو باشند، به ملت جوابگو باشند.

  تقی تقوی مدیر پروژه ۹۱۰ هستش. بله همان تقی تقوی که چندین مقاله درباره اش برایتان پست کردیم. آقای مهدی هنرور در زمان گند کاری استون دریل زیر دست تقوی کار میکرد. همون تقوی که به گفته های خودتون همه ازش بیزارن، از زیر دستاش گرفته تا مدیران و رؤسا. همون تقوی که با مدرک دکترای کیلویی دانشگاه امام حسین و گله های مدام درباره حقوق و پاداش، مسکن، سمت و محل کار، وام و ... چشم دیدن موفقیت همکارانش رو نداره. ولی با این حال یک جوری پله های ترقی مرکز کاوش و سازمان جنکال و سپاه رو بالا میره. به نظر میاد نور چشم آقایون هستش و به نهوی از امتیازات مسکن، پاداش، سمت و ... برخورداره.

  برای دانلود "مستند سورس سامانه ۹۱۰بخش فرماندهی و کنترل" لطفا اینجا کلیک کنید
  برای دانلود "مستند معماری سامانه فرماندهی و کنترل ۹۱۰" لطفا اینجا کلیک کنید

  پروژه ۹۱۰ با اینکه تحت مدیریت تقوی هستش زیر نظارت دقیق مرکز کاوش و سازمان جنگال هم هست. جلسات کمیته هادی معمولا با حضور امثال سردار لشگریان، احمد قاسمی (فرمانده یگان ولایت سابق)، مهدی دهقانی (مدیر مرکز نصر)، قاسم زاده، آگهی و خود تقوی برگزار میشه. علی مقدسی، معاون سردار لشگریان شخصا و به طور منظم برای نظارت و نظر دهی و مطالعه مستندات پروژه به مرکز نصر میرود.


  اطلاعات تماس تقی تقوی:
  taghitaghavi@chmail.com, taghitaghavi@gmail.com, taghavi_taghi@yahoo.com
  شماره همراه: ۰۹۱۲۵۱۶۲۸۷۴
  شماره منزل: ۰۲۱۳۳۲۰۸۱۱۳

  لطفا هر اطلاعاتی درباره تقی تقوی، مرکز کاوش، مرکز نصر، سازمان جنگال، علی مقدسی یا سردار حمیدرضا لشگریان دارید با ما به اشتراک بگذارید.
  لطفا برای ارسال اطلاعات اینجا کلیک کنید
 25. وضع تأسفبار مرکز حفیظ -- سازمان جنگال و دفاع سایبری

  اخیرا یکی از برادران عزیز در پیامی گله ای از ما داشت و بعلاوه اطلاعات جالبی برامون فرستاد که می خواستیم باهاتون به اشتراک بذاریم. این برادر عزیز ما رو از وضع اسفناک یکی دیگه از مراکز وابسته سازمان جنگال، مرکز حفیظ، با خبر کرد. بر اساس گفته های ایشون، نه تنها مدیر عامل به خاطر اختلاس اخراج شده بلکه نشان دهنده بی اهمیت بودن کارمندان برای رؤسا کاملا محسوسه. در نتیجه از اشکالات اداری داخلی و سوء مدیریت رؤسا، مثل همیشه، صورت مسئله را پاک کردند و بخش بانوان را کاملا منحل و آنها را بدون حقوق اخراج کردند! چه وضعیتی ممکنه اخراج یک بخش فنی کامل رو توجیه کنه؟ امروزه تعداد فارغ التحصیل زن بالاتر از آقایون هستش و خانمها یک بخش بزرگی از آینده کشور هستند. در ضمن با در نظر گرفتن بودجه های هنگفت این سازمانها چرا حقوقشون رو پرداخت نکردند؟ این پول کجا رفت؟ این نوع رفتار سپاهی ها هزینه گرانی داره.
  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 26.         سپاهی مهدی دهقانی - سازمان تحقیقات و خودکفایی نصر      

  در مقاله ۵ بهمن ۱۳۹۶، اشاره ای به دکتر مهدی دهقانی، یا سپاهی مهدی دهقانی، که یکی دیگر از اعضای کلیدی وابسته به مرکز کاوش و پروژه های شوم سازمان جنگال و از عناصر نا امن و دزدان اطلاعات مردم و بیت المال است کردیم.
  مهدی دهقانی سابقه طولانی با سپاه و سازمان جنگال دارد. الان در سمت رئیس سازمان تحقیقات و خودکفایی نصر (مرکز الکترونیک نصر)، یکی از مؤسسات زیر مجموعه سازمان جنگال و یکی از اعضای کلیدی مرکز تحقیقات کاوش می باشد. تخصیص و کنترل بودجه و پروژه های مرکز کاوش زیر نظر مرکز الکترونیک نصر می باشد و مرکز نصر هم مانند بقیه گروه هایی که برایتان افشا کردیم در جریانات پیچیده فساد، کلاهبرداری و سوء مدیریت مالی دست دارد و آنها هم مثل بقیه، از اعضای مرکز کاوش گرفته تا آقایون رؤسای سازمان جنگال، هر کس در سطح خود منفعت می برد.
  در ضمن مهدی دهقانی فرمانده سابق یگان ولایت سپاه و عضو اسبق مجتمع تحقیقاتی و پژوهش جوادالائمه هم بوده.در پست ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ مدرک محرمانه این مجتمع که گواهی سابقه کاری ۷ ساله تقی تقوی برای سازمان جنگال بود را افشا کردیم. حتی سمت تقی تقوی به عنوان مدیر پروژه ۱۱۰ کاوش (تحلیل و کشف آسیب پذیری) به تصویب مهدی دهقانی و مرکز الکترونیک نصر رسیده بود.
  مهدی دهقانی، مانند خیلی از همکارانش که اخیرا برایتان افشا کردیم استاد دانشگاه امام حسین هم هست و این سیستم دایره ای سپاه، سازمان جنگال، شرکت پوششی و استاد دانشگاه را کامل می کند. اگر شما یا یکی از عزیزانتان دانشجوی دانشگاه امام حسین هستید باید مراقب امثال استاد مهدی دهقانی باشید و آینده خودتان را در دست اینها نگذارید. مطمئن باشید شما دانشجویان اولویت اینها نیستسد. بهتره خودتان بررسی کنید و ببینید چه خبره

  ایمیل:mdehghany@ihu.ac.ir

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 27. وزارت دادگستری آمریکا اتهام ۹ هکر ایرانی را اعلام کرد

  بنظر این رسم جدید نوروزی شده که هر سال همزمان با فرارسیدن بهار و عید نوروز خبر از اتهام عده ای از هکرهای ایرانی درمیاد. در ۳ فروردین ۱۳۹۷ وزارت دادگستری آمریکا ۹ هکر ایرانی وابسته به موسسه مبنا، یک شرکت پوششی وابسته به سپاه، را به جرم هک کردن دانشگاه های آمریکا متهم کرد. همچنین خزانه داری آمریکا یک هکر دیگر ایرانی و موسسه مبنا را در فهرست تحریم ها قرار داد. این گروه هکرها به نیابت از سپاه کار می کردند.
                                                         
  این هکرها با یک اشتباه آینده خودشون رو به باد دادند. دیگه سفر خارجه رو باید فراموش کنند چون فقط به تک و توکی از کشورها می توانند سفر کنند و در بقیه جاها حکم دستگیری، زندان و استرداد به آمریکا دارند. برای جوانهایی که به نحوی وارد برنامه های سپاه شدند این یک درس عبرت آمیز است. به جای اینکه معلوماتشون رو صرف کارهای مثبت بکنند راه آسون رو انتخاب کردند و حالا باید بشینن پاش. چیزی که باید فهمید اینه که سپاه اهمیتی به سرنوشت و آینده این جوانها نمیده. سپاه بلافاصله یک سری دیگه جوان بی تجربه رو گمراه میکنه و حتی یادی از این مهره های سوخته نمی کنه. خدا می دونه این بچه هایی کی می خوان بفهمند که کار برای سپاه آینده ای نداره.

  لیست اعضای متهم:
  غلامرضا رفعت نژاد
  احسان محمدی
  سید علی میر کریمی
  عبدالله کریما
  مصطفی صادقی
  سجاد طهماسبی
  روزبه صباحی
  ابوذر گوهری مقدم

  لیست اعضای تحریم:
  بهزاد مصری
  موسسه مبنا
 28.      تبریک نوروز روشنگران عصر      


  روشنگران عصر، عید نوروز را به همه شما همکاران و هموطنان عزیز تبریک می گوید. امیدواریم که در سال نو آزادی و آبادی بیشتر برای آحاد مردم در نظام جمهوری اسلامی به ارمغان آورد.
  سال ۱۳۹۶ سال بسیار مشغول، پر ماجرا و موفقیت آمیزی برای روشنگران عصر بود. کمک و حمایت شما باعث شد که با تضمین امنیت خود عملیات بیشنتری از سپاه را افشا کنیم و بدینگونه به تضمین امنیت شما شهروندان عزیز کمک کنیم. سال ۱۳۹۶ با ماجرای عسل کاویانی، دختر خانم ظاهرا معصوم، و تله سازمان حفاظت سپاه (مقاله ۱۸ هردیبهشت ۱۳۹۶)، ملاقات و موش و گربه بازی در نواحی میدان تجریش شروع شد. بعد از آن تمرکز فعالیت هایمان را به روی منبع اصلی عملیات و برنامه های شوم سپاه و مرکز فساد مالی، سازمان جنگال به رهبری سردار پاسدار حمیدرضا لشگریان، معاونش علس مقدسی و شرکت های پوششی شان (مرکز تحقیقات الکترونیک نصر یا سازمان تحقیقات و خودکفایی نصر، مرکز تحقیقات کاوش، مجتمع تحقیقاتی و پژوهشی جواد الالمه) گذاشتیم. در پی این هستیم که در این سال نو جزئیات جدیدی از فساد مالی و حرص و طمع این افراد را در اختیارتان بگذاریم.
  متأسفانه در سال ۱۳۹۶ دوباره شاهد رویدادهای غمگین و نومید کننده متعددی بودیم. بنظر می رسد که پیام الهام بخش نوروز سال پیش رئیس جمهور به جایی نرسید. خفقان صدای آزادی و پایمالی حقوق شهروندی به دست عوامل سپاه ادامه داشت. "فضای مجازی برای مردم آزاد نشد و امنیتی ماند." فضای امنیتی کنار گذاشته نشد و فضای دوستی و محبت آشکار نبود". به نظر نمی آید که ملت و مردم صاحب کشور باشند! خفه کردن صدای ملت ادامه داشت، اعتراضات آزادی زنان منکوب شد و معترضان به کمک قابلیت هایی که این سازمان ها و افرادی که برایتان افشا کردیم شناسایی و بازداشت شدند.
  ما ملت ایران تا وقتی که به هدفمان یعنی ایرانی آزاد، کشوری که در آن همه در رفاه و کامیابی زندگی کنند و حقوقشان توسط دولت به جای پایمالی حمایت شود، راحت نخواهیم نشست.
  از پشتیبانی همه خواهران و برادران عزیز متشکریم. بدون شما موفقیت این بلاگ امکان پذیر نبود.
 29.                  تقی تقوی - سازمان جنگال              


  در ابتدا می خواهیم از همه دوستان عزیزی که مطالب جدید رو در باره سپاهی تقی تقوی فرستادند تشکر کنیم. بدیهی است که خیلی ها آقای تقوی رو می شناسند و دل پری ازش دارند.
  یکی از جالبترین اطلاعاتی که بدستمون آمده، مدرک محرمانه مجتمع تحقیقاتی و پژوهشی جوادالائمه (یکی از سازمانهای وابسته به سپاه و سازمان جنگال) و فهرست سابقه فعالیت های چند سال اخیر تقی تقوی برای سپاه هستش. در پست ۱۹ بهمن براتون درباره فعالیت های ایشون در مرکز کاوش و یگان ولایت سپاه نوشتیم. این مدرک گواهی بر همکاری ۷ ساله تقوی (قبل از مرکز کاوش) و فعالیت هایش در پروژه های مشابه ای (شنود از شهروندان) برای سپاه و سازمان جنگال هستش.

  وقایعی را که اخیرا شاهدش بودیم، خفه کردن صدای معترضان و شناسایی و بازداشتها توسط عوامل سپاه بوسیله سامانه هایی نظیر سامانه های زیر امکان پذیر بوده:

  ۱- پروژه قمر: سامانه شنود ماهواره
  ۲- پروژه بد افزار موبایلی
  ۳- پروژه نماوا: سامانه شنود شبکه
  ۴- گروه سلمان: سامانه کشف آسیب پذیری وب
  ۵- گروه همت: سامانه آلوده سازی خودکار کاربران اینترنتی
  ۶- سامانهای شنود سایبری

  به محض اینکه از صحت بقیه این اطلاعات مطمئن شدیم براتون پست می کنیم. از کمک و پشتیبانی شما متشکریم.
  خواهشمندیم هر گونه اطلاعاتی در باره دکتر تقوی دارید برای ما بفرستید. لطفا برای ارسال اطلاعات اینجا کلیک کنید
 30.                     سپاهی سید جواد فتحی      

  یکی دیگر از مدیران فاسد مرکز تحقیقات کاوش، پاسدار سید جواد فتحی، مشاور و یکی از اعضای اولیه، کلیدی و از همکاران نزدیک علی مالک محمدی نژاد مسئول مرکز کاوش هست.
  آقای فتحی سواد فنی نداره و از هر لحاظ تهی هستش. یک مثالش اینه که برای یک پروژه درخواست مرورگر بومی وزارت دفاع، ایشون و رفقاشون "webkit"، که به راحتی در اینترنت پیدا میشه، رو با یک مقدار تغییر جزئی به اسم مرورگر بومی به وزارت دفاع انداختن و میلیاردها به جیب زدند. علارغم این چیزها پاسدار فتحی پارتیش کلفته و نه تنها در مرکز کاوش سمت خوبی داره بلکه در ایزایران هم سمتی مثل معاونت امنیت سایبری رو هم در دست داره. ماشاالله از دو جا می خوره.
  به عنوان یکی از رهبران مرکز کاوش در همه برنامه های سوء مدیریت مالی که براتون افشا کردیم دست داره. چه ریخت و پاش و بودجه سازی دروغین، چه سوء استفاده از دستمزد پایین دانشجویان و مشمولان سربازی ( که تازه اون هم کامل و سر وقت پرداخت نمیشه) و به جیب زدن ارزش افزوده یا سود حاصله، چه غالب کردن محصولات موجود به جای ساختن محصولات بومی، چه ... علاوه بر اینها تازه برای خودش هر ماه به عنوان دور کاری یا ماموریت ساعت اضافه هم میزنه! ماشاالله کم نمیاره!!
  در ضمن ایشون به نحوی هم در تمام پروژه های مرکز کاوش (پروژه های سپاه و سازمان جنگال) در نقش مشاوره، تصویب، پشتیبانی و حتی پرسنل هم دست داره. با علی مالک محمدی نژاد در پروژه شبکه های اجتماعی ۴۲۰ (دولفین) که در ۳۰ آذر ۹۶ براتون افشا کردیم، همچنین با امثال سپاهی تقی تقوی در بررسی بردارهای حمله در تاسیسات نیروگاهی دست داشت. چند سال پیش در پروژه سفیر، سامانه ارسال ایمیل جعلی، که با استفاده از آن می توان از طرف یک شخص یا یک کمپانی به شخص یا اشخاصی دیگه ایمیل با محتوای دلخواه فرستاد و ایمیل های ارسال شده را ردیابی کرد هم دست داشت. یقینا این سامانه برای ارباب های سپاهی و جنگال و عملیات شومشان در نظر گرفته شده بود چون استعمال شخصی نداره.

  تماس با سید جواد فتحی
  همراه: ۰۹۱۲۵۱۱۲۷۶۷
  همراه: ۰۹۳۰۴۹۰۹۵۲۵
  ایمیل:sjfdeveloper@gmail.com

  اگر اطلاعاتی درباره سپاهی سید جواد فتحی، مرکز کاوش یا هرکسی یا موضوعی در رابطه با این گروه دارید با ما به اشتراک بگذارید. بزودی مطالب جدیدی برایتان پست خواهیم کرد.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 31.        تقی تقوی - معاون مرکز تحقیقات کاوش         


  سپاهی دکتر تقی تقوی، معاون و مدیر پروژه در مرکز کاوش و عضو سابق یگان ولایت. آقای تقوی در تمام پروژه های شوم مرکز کاوش که در این مدت برای دوستان عزیز افشا کردیم به نحوی دست داشته. در یگان سابق ولایت مستقیما در پروژه های شنود قمر دست داشت. در مرکز کاوش مدیر پروژه های مختلف بوده و هست. در سمت معاونت مرکز کاوش یا مستقیما در پروژه ها دست داره و یا حد اقل از پروژه ها با خبره و به عنوان سپاهی غرض شوم این پروژه ها رو خوب می دونه.
  داستان تقی تقوی مثل خیلی های دیگه که از سفره های انقلاب می خورند قابل توجه هستش. از طرفی با مدرک دکترا، سابقه کاری در یگان ولایت، مدیر یکی از مهمترین پروژه های مرکز کاوش و ناز پرورده و نور چشم آقایون هستش که از امتیازات مسکن، پاداش و سمت و ... برخورداره و از طرفی دیگه با هر کسی درباره اش صحبت کنید، چه همکارانش و چه مدیران، هیچکس حرف مثبتی درباره آقای دکتر نداره. ظاهرا آدم خود خواهیه و فقط به فکر اینه که چطوری خودشو جلو بندازه. خوب اینطور که می بینیم خوب موفق بوده. چه وقتی که در یگان ولایت بود و چه حالا در مرکز کاوش دائم از همه چیز گله میکنه، اونهم به بالاترین مقامات، امثال سردار لشگریان فرمانده سازمان جنگال یا دکتر احمد قاسمی فرمانده یگان ولایت. گله درباره حقوق و پاداش نسبت به همکارانش، مسکن، سمت و محل کار، وام، توانمندی اعضای پروژه ... اخرش هم به یک ترتیبی کارش پیش میره و خواسته هاش فراورده میشن. ایشون دوره دکتراشون رو تحت نظر دکتر سعید پارسا انجام دادند و اینطور که شنیدیم دکتر پارسا از کارش ناراضی بود و البته آقای تقوی از دکتر پارسا به آقایون رؤسا (قاسمی) شکایت کردند و نتیجه اش هم معلومه.
  همکارانش و زیر دستاش ازش ناراضی هستند و نه دانش فنی اش، نه مدرک دکتری اش و نه سبک مدیریت اش رو قبول دارند. میگن انقدر سر کار مشغول نگاه کردن به فیلم های مستهجن و پرنو هستش که خدا می دونه کی وقت می کنه به کارش برسه. در ضمن از اونجا که می دونید فیلتر کردن اینترنت شامل نور چشمی ها نمیشه! بدیعی است که یکی از دلایلی که همکاران و زیر دستانش ازش بدشون میاد اینه که خیلی از همه به عناوین مختلف شکایت کرده و سعی کرده از پروژه ها دستشون رو کوتاه کنه.
  برای مثال، شاید اسم مهدی هنرور رو که در مقاله ۶ مهر "حملات سایبری سپاه و APT33 - روز از نو روزی از نو " براتون در این بلاگ پست کردیم به یاد داشته باشید. همون مهندس بد افزار مرکز کاوش که با یک گاف بزرگ (جا گذاشتن اسمش در کد بد افزار) باعث آبرو ریزی و رو شدن دست مرکز کاوش و سپاه در حمله سایبری توسط شرکت امنیتی فایر آی رو شود. هنرور زیر دست تقوی کار میکرد و اینطور که بوش میاد تقوی ازش خوشش نمی آمد و از دستش ناراضی بود و کلی تلاش کرد که بیرونش کنه. جالبه که ممکنه آقای تقوی درست تشخیص داده بود که هنرور توانمندی کار پروژه رو نداشت ولی با این حال اون کد بد افزار رو استفاده کردندو گندش در اومد. شاید یکی باید روی کار دکتر تقوی نظارت کنه!!
  شنیدیم که حتی سردار لشگریان از تقوی خوشش نمیاد ولی با این حال تقوی هنوز اونجا ادامه کار می ده. معلوم نیست کی پشت تقوی رو داره و چرا پارتی اش کلفته که از همه چیز مصونه.
  بزودی مستندات پروژه های دکتر تقوی رو هم پست می کنیم. فعلا این اطلاعات تماس دکتر تقوی:
  ایمیل: taghitaghavi@chmail.ir; taghitaghavi@gmail.com; taghavi_taghi@yahoo.com
  شماره گوشی:۰۹۱۲۵۱۶۲۸۷۴
  شماره منزل: ۰۲۱۳۳۲۰۸۱۱۳

  خواهشمندیم هر گونه اطلاعاتی در باره دکتر تقوی دارید برای ما بفرستید. لطفا اینجا کلیک کنید
 32. پیامی از روشنگران عصر

  اخیرا سردار نقدی معاون فرهنگی سپاه در نامه ای به رییس جمهور درباره شبکه های اجتماعی عنوان کرده که مدیریت شبکه های مجازی توسط بیگانگان ملت ایران را به بردگی آنها برده است.

  فضای مجازی باید ده ها برابر این توسعه یابد اما با مدیریت ایرانی، نه دشمن/ آقای رئیس جمهور! به بردگی ملت ایران رضایت ندهید

  همانگونه که می دانید در طول چند سال اخیر، بلاگ ما با افشای برنامه های شوم مرکز کاوش، مرکز سایبر فاطر و سازمان جنگال این عناصر ناامنی و دزدان اصلی اطلاعات مردم را معرفی کرده و نقاب از چهره «برده داران» واقعی برداشته.
               
  این برده داران با توسعه و اجرای برنامه بدافزار موبایل در زندگی خصوصی ما شهروندان تفحص می کنند و برای دوستان و خویشاوندانمان شنود می گذارند. این برده داران مدرن سیستم های بد افزاری ساخته اند تا به جمع آوری، آنالیز و گزارش از شبکه های اجتماعی مان بپردازند و صدای ملت را خفه و به بردگی ببرند. این سردمداران قدرت دانشجویان و نخبگان را به بهانه دوره سربازی به مرکز کاوش فرستاده و به بردگی گرفته و از استعداد آنها به نفع جیب خود بهره برداری می کنند. در حالیکه شبکه های اجتماعی برای عموم مردم فیلتر شده اما این برده داران از همین شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های پیام رسانی برای تبلیغات خود و تاثیر بر روند سیاست ها استفاده می کنند.

  در طی چند ماه گذشته، شما را با بعضی از نقشه های شوم مرکز کاوش و نوکران سپاه آشنا کردیم. حالا شما را با گردانندگان پشت پرده یعنی افسران سپاه که این بدافزار های شنود را در مرکز کاوش و سازمان جنگال هدایت می کنند و علیه مردم ایران به کار می گیرند آشنا می کنیم.

  دکتر مهدی دهقانی - رئيس مرکز الکترونیک نصر
  علی مالک محمدی نژاد - مسئول مرکز کاوش
  تقی تقوی - معاون مرکز کاوش
  سید جواد فتحی - مشاور مرکز کاوش، همکار ایزایران
 33.          اسامی مستعار کارمندان مرکز تحقیقات کاوش         

  طبق اطلاعات بدست آمده کارمندان مرکز کاوش از اسم مستعار استفاده می کنند. مرکزی که خودش رو به عنوان یک مرکز به اصطلاح تحقیقات علمی توصیف می کنه و کارمندانش اصرار دارن که کارشون صرفا ‍پژوهش علمی می باشه، چه نیازی به اسم مستعار و از این برنامه های اسرار آمیز داره؟ چه چیزی رو می خوان مخفی نگه دارن؟

  آقای مالک محمدی نژاد ..... شایان
  احمد رشیدی ..... رضا جوادی
  بهزاد شمس .... کامبیز افتخاری
  جواد سید حمزه .... امیر آذران
  محسن نادی .... آرمان بهمنش
  رضا یوسفی .... هومن بابایی
  سعید جعفری .... سپهر تهرانی
  صابر پور مؤمن .... پویا ادریسی
  علی خیری .... مجتبی حسینی
  مهدی گران ..... مهران محبوب
  صابری .... شکیب
  محمد حسن قهرمانی تبار .... پارسا ایروانی
  وحید خانزاده .... فرهاد نجاری
  هادی خلیل پور .... علی همتی
  سید جواد فتحی .... کاظمی
  مهتدی .... پویا حامدی
 34.        دکتر سعید پارسا - دانشگاه علم و صنعت         


  دکتر سعید پارسا استاد محترم و معروف دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت می باشند. مدت هاست که استاد راهنمای عده زیادی دانشجویان کاندیدای دکتری می باشند. شخصی که دانشجویان جوان، آتیه کشورمان، به عنوان یک راهنما و به چشم یک الگو به او نگاه می کنند. شاید اسمشون رو شنیدین یا با مقالات علمی متعددشون آشنایی دارید و یا کسی رو می شناسین که زیر دستشون مشغول تحصیل هست.
  واقعا مأیوس و نا امید شدیم وقتی فهمیدیم که به غیر از فعالیتهای تدریس و پژوهش دانشگاهی، ایشون یکی از همکاران مهم و کلیدی مرکز کاوش هستند. بله همون مرکز کاوش سازنده سامانه های شنود که اخیرا درباره اش نوشتیم. ایشون در قالب استاد و پژوهشگر معصوم دانشگاه و کسی که صرفا به دنبال ترویج علم و دانش و منافع دانشجویان هستند پنهان شدند ولی در واقع در پشت پرده مشاور کلیدی مرکز کاوش و پروژه های شومشان هستند.
  برنامه های دولتی کسر خدمت برنامه های متداول و مثبتی هستند به شرط اینکه کار در جهت کمک به منافع ملی باشد. دانشجویان دکتر پارسا احتمالا ندانسته وارد پروژه های شوم مرکز کاوش می شوند. در ضمن مرکز کاوش بودجه قابل ملاحظه ای برای پروژه هاش می گیره و بدیهی است با صرفه جویی یعنی استفاده از این دانشجویان منفعت خوبی گیرش میاد. پس این پولها رو چه کسانی به جیب میزنن؟
  خیلی از شما ممکنه عزیزانی داشته باشید که زیر دست دکتر پارسا مشغولند و باید آگاه باشید که پشت پرده برنامه های تحصیلی چه می گذرد. دانشجویان عزیز به فکر آینده تان باشید! گول این برنامه های رو نخورید و خودتون رو از امثال دکتر پارسا جدا کنید. همه دوستان رو تشویق میکنیم که با دکتر پارسا تماس بگیرید و واقعیت قضیه رو خواستار باشید.

  ایمیل: Parsa@iust.ac.ir
  شماره گوشی: ۰۹۱۲۱۰۰۰۱۸۸
  دفتر: ۷۳۲۲۵۳۱۴

  خواهشمندیم هر گونه اطلاعاتی در مورد این جریان دارید برای ما بفرستید. لطفا اینجا کلیک کنید
 35. پیامی از روشنگران عصر

  رویدادهای چند روز اخیر کشور را با اضطراب و دلواپسی زیادی دنبال می کنیم ولی به خاطر اینکه هدف ما دخالت و تفسیر مسائل سیاسی نبوده و نیست، از پست مقاله خودداری کردیم. ولی بدیهی است خیلی از شکایات و نارضایی های مردم با مطالبی که در این بلاگ با شما به اشتراک گذاشتیم مطابقت دارد: فساد، سوء مدیریت اقتصادی ... ولی باید اضافه کنم که ما مخالف هر گونه خشونت علیه هر فرد یا سازمانی هستیم. از همه دوستان خواهشمندیم که شکایات و نا رضایی هایشان را از طریق مسالمت آمیز بگوش مسئولان برسانید.

  در ضمن به برادران و خواهران عزیز هشدار می دهیم که در استفاده از شبکه های اجتماعی مخصوصا در این موقعیت محتاط باشند و به امن بودن حریم خصوصی در آن اعتماد نکنند. مقالات اخیرمان را درباره سامانه های شنود و جمع آوری و تحلیل اطلاعات شبکه های اجتماعی و موبایل را حتما دیدید. بدیهی است که این تنها نمونه کوچکی از کل قابلیت های سپاه است. این سامانه ها را دقیقا برای همچین مواقعی راه اندازی کردند. دسترسی و تحلیل این داده ها و بدست آوردن مشخصات شخصی، لیست دوستان، گروه ها، فعالیت ها، عقاید سیاسی ... چه همین اکنون . چه در آینده برایشان امکان پذیر است.

  اخیرا متوجه شدیم که رسانه های و بلاگ های مختلفی، مقالات و اطلاعات ما را دنبال و منتشر می کنند. با توجه به اینکه بعضی از این گروه ها در فعالیت های مخرب و خشونت گرایانه دست دارند باید تذکر بدهیم که گروه روشنگران عصر عضو هیچ گروه یا سازمان سیاسی نمی باشد و به طور مستقل عمل می کند. تنها سامانه رسمی روشنگران عصر www.roshangarane-asr.info و تویتر زیر می باشد.
 36.     مرکزتحقیقات کاوش - پروژه ۴۲۰ (دولفین)، شبکه های اجتماعی      

  رئیس جمهور، حسن روحانی:
  "به تمام دستگاه های امنیتی از وزارت اطلاعات، سپاه، نیروی انتظامی اعلام می کنم که باید به قانون عمل شود و تمامی دستگاه های امنیتی بدانند که خادم مردم هستند".
  "ما فضای اینترنت امن و ارزان می خواهیم نه یک فضای امنیتی"
  "نمی خواهیم بدانیم در زندگی و امور خانوادگی مردم چه خبر است، دو دوست چه می کنند، چه کسی و کدام فرد سیاسی و حزب سیاسی پیامک زد و محتوای پیامک چه بود. رها کنیم، دست برداریم، مردم را آزاد بگذاریم. نمی شود آن دوره والله گذشت، رها کنید"
  در ضمن اینکه مقام ریاست جمهوری دم از آزادی می زنند متاسفانه باید مجددا مثال دیگه ای از فعالیت های مدام حفاطتی ها برای شنود ما شهروندها رو براتون ارائه بدیم. یعنی پروژه ۴۲۰ مرکز کاوش به نام دولفین، نمونه دیگه ای از پروژه های شوم سازمان جنگال و مرکز کاوش.
  ، این پروژه در واقع یک سامانه یکپارچه و هوشمند برای جمع آوری، تحلیل و انتشار اطلاعات در شبکه های اجتماعی می باشد. این سامانه قابل جمع آوری اطلاعات درباره افراد، گروه ها، سوژه ها، فعالیت های کاربران ... چه به صورت انتشار اطلاعات انبوه چه به صورت هدفمند، از شبکه های اجتماعی و موبایل مانند فیسبوک توییتر و شبکه های موبایل مانند تلگرام و اینستاگرام می باشد. مشخصات شخصی، لیست دوستان و فامیل، محل کارٰ تاریخچه فعالیت ها، عقاید سیاسی ... همه در اختیار عوامل حفاظتی به منظور هدف گیری شهروندان قرار می گیرد.

  این دو نمونه از قابلیت های این سامانه:
  این هم نسخه کامل مستند فنی پروژه ۴۲۰ کاوش. بررسی این مستند ۵۱ صفحه ای اهداف این سامانه رو مثل روز روشن می کنه.

  برای دانلود "سامانه یکپارچه جمع آوری، تحلیل و انتشار اطلاعات در شبکه های اجتماعی" لطفا اینجا کلیک کنید

  آقای هادی خلیل پور، مسئول پروژه ۴۲۰
  ۰۹۳۵۸۴۵۵۴۴۰ h.khalilpur@yahoo.com

  جالب تر اینه که دکتر سعید پارسا، استاد دانشگاه علم و صنعت، به عنوان مشاور مرکز کاوش در این پروژه، مثل خیلی از برنامه های دیگر مرکز کاوش، نقش مهمی داشته. بزودی براتون اطلاعات بیشتری درباره دکتر پارسا به اشتراک می گذاریم.
  از دوستان عزیزی که این اطلاعات رو برای ما فرستادن متشکریم. اینها مطالت مهمی هستند و همه باید آگاه باشند که در ضمنی که مقام ریاست جمهوری دم از آزادی و حقوق شهروندان می زنند سپاه عملا بر عکس این موضوع عمل می کنه.
  در استفاده از شبکه های اجتماعی احتیاط کنید و لطفا به فرستادن مطالب جدید ادامه بدید.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 37. مرکر کاوش - مرکز تولید بد افزار حفاظتی ها - مرکز تولید ابزار شنود شهروندان

  میدان رسالت خیابان هنگام بالای تقاطع فرجام نبش کوچه جلیلی بالای رستوران عطاویچ پلاک ۲

 38.    محمدرضا خمسه    

      مسئول اداری و پشتیبانی مرکز کاوش     

  آقای خمسه، مسئول اداری و پشتیبانی و جزء کادر ستادی مرکز کاوش هستش. مرکز کاوش بودجه هنگفتی از امثال سازمان جنگال و مرکز تحقیقات الکترونیک نصر می گیره و آقای خمسه، به عنوان مدیر مالی مستقیما در حساب و کتاب کاوش، بودجه پروژه ها، همامنگی خرید تجهیزات، حقوق و پاداش کارمندان، جذب و تشویق دانشجویان دست داره. در ضمن کاملا با جزئیات پروژه ها، هدف نهایی پروژه ها، سازمان هایی که بودجه رو تأمین می کنن و محصول نهایی رو تحویل میگیرن آشنایی داره.
  با عده ای از بچه های کاوش که صحبت می کردیم از سازمان و مدیران گله داشتن و دم از نارضایی می زدن. مهندسین و دانشجویان، که بعضی شون در ازای کسر خدمت در مرکز کاوش استخدام شدن بزودی با این حقیقت روبرو می شن که حقوق و مزایاشون با اونی که بهشون قول داده بودند نمی خوره، احساس می کنن که حقشون خورده می شه و مدیرانی مثل آقای خمسه ازشون سوء استفاده می کنن و چاره ای هم جز سکوت ندارن.
  این موضوع برای ما خیلی عجیب بود، البته وقتی موضوع پول در میون باشه نارضایتی و انتظارات نابجا پیش می آد ولی ما تصمیم گرفتیم یک کمی تحقیق کنیم. هر چی بیشتر با افرادی که به هر نحوی با مرکز کاوش در رابطه بودند صحبت کردیم متوجه شدیم که خوردن حق کارمندها به یک روند معمول در سازمان تبدیل شده. با بررسی یک کپی از نسخه مدیران پروژه "سیستم ارزیابی کارکنان و تخصیص پاداش" واقعیت مثل روز زوشن واضح شد. خودتون یک نگاهی بندازین.

  برای دانلود "سیستم ارزیابی کارکنان و تخصیص پاداش" لطفا اینجا کلیک کنید

  همونطور که می بینید این سند روش ارزیابی کار و تخصیص پاداش رو دقیقا تفصیل کرده و بدیهی است که حقوق و مزایا به طور بسیار دقیقی محاسبه شده و همه چیز در نظر گرفته شده. بنابراین تفاوت مزایا نمی تونه به دلیل اشتباه یا سهوی باشه! سئوالی که باید کرد اینه که این پول کجا میره و چه کسانی سود زحمات بچه ها رو بالا می کشن. آقایون چه از طریق کاهش حقوق و مزایای کارکنان و چه از طریق کاهش کیفیت محصول (یعنی در عوض خرج طرح و ساخت انحصاری سامانه، تحویل نسخه ارزانتر با کیفیت کمتر بر اساس تغییر سامانه ای مشابه و موجود در بازار یا اینترنت) هر طور شده منفعت می کنن.
  با آقای خمسه تماس گرفتیم و این موضوع رو باهاش در میون گذاشتیم ولی خوب البته مایل به صحبت درباره این جریان نبود و همه رو انکار کرد. شماره تلفنش رو اینجا براتون گذاشتیم و برادران و خواهران عزیز رو تشویق می کنیم که باهاش تماس بگیرین و طالب توضیح باشید شاید شما شانس بهتری داشه باشین.

  تلفن آقای محمد رضا خمسه - ۰۹۱۲۴۹۴۶۹۴۴

  خواهش می کنیم اگر اطلاعات بیشتری درباره مرکز کاوش، مرکز الکترونیک نصر یا سازمان جنگال و یا سوء مدیریت مالی و فساد در این سازمانها دارید برای ما بفرستید.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 39.        مرکز تحقیقات کاوش - پروژه ۲۲۰ موبایل         

  همونطور که قول داده بودیم مطالب بیشتری از مرکز کاوش و افرادی که در پروژه ۲۲۰، ساخت بد افزآر موبایل و جاسوسی از شهروندان، دست داشتن گذاشتیم.

  آدرس: آدرسی که در مستندات پروژه ۲۲۰ دیدین آدرس دفتر قبلیشون هستش. تازگی دفتر جدید و شیکی گرفتن:

          آدرس:میدان رسالت، خیابان هنگام، نبش کوچه جلیلی، پلاک ۲        

  طبق روند معمول، سپاه ساختمانهای مخفی اش رو بین محله مسکونی قرار داده علارغم نیت و کار شومی که در اون انجام میشه. پیدا کردنش راحته، برین میدان رسالت خیابان هنگام بالای تقاطع فرجام نبش کوچه جلیلی بالای رستوران عطاویچ پلاک ۲. یک 7 بزرگ روی نمای ساختمان می بینین. یعنی می تونین با ذهن بی دغدغه توی عطاویچ نهار بخورین و از همه جا بی خبر باشین که در طبقات بالا چه برنامه های شومی شکل میگیره.

  پرسنل: دو تا افراد کاوش که در توسعه بد افزار جاسوسی موبایل دست داشتن. حتما خیلی هم به خودشون افتخار می کنن. یک تماسی باهاشون بگیرین، یا شاید هم تو رستوران پایین پیداشون کردین، خودتون ازشون بپرسین چرا!

          پاسدار بهزاد شمسی        

  پاسدار شمسی هنوز تو مرکز کاوش فعالیت می کنه و خیلی هم هواشو دارن و بهش میرسن. تخصصش برنامه ریزی نرم افزار و بد افزار اندروید هستش و پروژه بد افزار موبایل ۲۲۰ زیر دست ایشون بود. در ضمن بهزاد شمسی در استخدام نیروهای جوان، یا بهتر بگم گول زدن دانشجوها به بهانه کسر خدمت در ازای کار برای سپاه، در مرکز کاوش دست داره.

  behzadshams2005@gmail.com, ۰۹۱۹۱۲۹۷۴۷۲

          مهدی اسماعیل پور        

  آقا مهدی متخصص گوشی های آیفون و جزو برنامه نویسان اصلی بد افزار این پروژه زیر دست شمسی بود.

  ۰۹۱۰۹۷۶۰۹۶۳۰

  بزودی اطلاعات بیشتری درباره مرکز کاوش برایتان پست خواهیم کرد.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 40.        حملات سایبری سپاه و APT33 - روز از نو روزی از نو         

  هنوز گرد و خاک برنامه جدید سایبری سپاهی ها نخوابیده که آقایون دوباره گندش رو در آوردن. شرکت امنیتی فایر آی (FireEYE) گزارش آی پی تی ۳۳ (APT33)، به اصطلاح تهدید ممتد و پیشرفته، و حملات مخرب سایبری سپاه رو منتشر کرده. طبق این گزارش، فایر آی رد این گروه در حملات سایبری چند سال قبل شمعون، که ما هم در بهمن سال گذشته براتون پست کردیم، رو پیدا کرده.
  دانلود مقاله FireEye-APT33
  رسانه های داخلی هم چند روز پیش گزارش فایر آی رو پوشش دادن: "هکرهای ایرانی پشت حملات به شرکت های هوانوردی و انرژی عربستان سعودی ...". عجیبه که رسانه های داخلی سهوا یا عمدا قسمت عمده ای از این گزارش رو که این حملات و بد افزار رو به استون دریل، حملات سایبری شمعون و هکر ایرانی "xman_1365_x" مرتبط کرده، از قلم انداختن. همونطور که همکاران هکرمون می دونن "xman_1365_x" همون مهدی هنرور مهندس نرم افزار و بد افزار سابق مرکز تحقیقات کاوش هستش.

  متأسفانه آقای هنرور هم مثل بقیه بر و بچه های هکر ایرانی بد افزارش رو امضا میکنه:

  در ضمن در جزئیات این گزارش می بینیم آقای پژمان تکیده، که در مرداد سال گذشته تو همین بلاگ از دست گلشون براتون تعریف کردیم و خیلی هم بهشون بر خورده بود، اینجا هم مشغول بوده و بدافزار نت وایر رو برای جناب "Amir Sil3nc3"، که یقینا خیلی از شما می شناسینش، کریپت کرده:

  رسانه های داخلی ارتباط این جریان به مؤسسه نصر رو هم از قلم انداختن. همونطور که شما به یاد دارین، طبق پست خرداد ماه امسال:"رهبران سایبری ایران"، مرکز تحقیقات نصر (پژوهشگاه الکترونیک نصر) واقع در تهرانپارس از شرکت های پوششی سازمان جنگال و مربوط به مرکز تحقیقات کاوش هستش و با مؤسسه فرهنگی نصر، مرکز سایبری فاطر فعلی، که به عنوان پوشش عملیاتی سپاه در عملیات ابابیل دست داشت فرق داره (پست ۲۹ مرداد ۹۳).
  گروه روشنگران عصر در پست مرداد ماه امسال اشاره به حملات سایبری شمعون و نقش مرکز کاوش، سازمان جنگال، حمیدرضا لشگریان و علی مقدسی کرد. ما با مهدی هنرور صحبت هم کردیم و سعی کردیم حالیش کنیم همکاریش در عملیات های سایبری سپاه چه ضررهایی به ما زده و میزنه.
  کم نیستن جوونهایی که با هزار تا آرزو و امید، فکر میکنن کار تو یه شرکت تجاری رو شروع کردن و بعد از یه جاهای دیگه ای سر در میارن و یا اونهایی که به جای خدمت وظیفه، قاطی برنامه های غیر قانونی سپاه میشن و در نهایت مهره سوخته میشن و چه سوخته ای هم. این سپاهی ها می دونستن که بچه ها اسمشون توی کد بد افزار مونده، توی اینترنت گزارش شده بود، خود ما اینجا جریان رو پست کردیم، ولی با این حال بدون هیچ ملاحظه ای و بدون هیچ اهمیتی به عاقبت این بچه ها، به استفاده از همون کد و بد افزار ادامه دادن. چقدر ما به همه هشدار دادیم که این سپاهی ها ازتون سوء استفاده می کنن و بعد که کارشون تموم شد میندازنتوت دور. حالا با مشکلات پیدا کردن کار خارج از سپاه و مشکلات سفر خارج و ادامه تحصیلات در خارج و ... روبرو هستن. امثال پژمان تکیده و مهدی هنرور هم سرنوشتی جز این ندارن. تا کی میخوان سرشون رو مثل کپک تو برف کنن. حماقت تا کی؟
  اکثر رسانه های داخلی از افتخارات و پبشرف های برنامه های سایبری بچه های ایران صحبت کردن و عمدا صحبتی از بدبختی هایی که این عملیات حساب نشده برای ما ملت به بار آورده و یا اینکه کیا از این عملیات سود بردن نکردن. ادامه این روند فقط فهرست سیاه افراد و مؤسسات ایرانی در جوامع بین المللی رو بلند تر میکنه و ایران رو هم منزوی میکنه و نتیجه ای هم جز بدبختی بیشتر مردم نداره. سپاه باید مسؤلیت این فضاحت رو بپذیره. ناگفته نمونه که برادران سپاهی تبحر خاصی در انجام این عملیات سایبری دارن که هر بار عملیاتی انجام میدن دستشون رو میشه. مرحبا به سرداران سایبری سپاه که نه عملیات حالیشونه نه سایبر و نه حتی مدیریت!
  لطفا نظرات،کامنت ها، سئوالاتتون یا هر اطلاعاتی که درباره مرکز کاوش، سازمان جنگال، حمیدرضا لشگریان، و علی مقدسی دارین برای ما بفرستین.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 41.          پروژه ۲۲۰ بدافزار موبایل مرکز کاوش - ادامه         

  دو مستند جدید از پروژه ۲۲۰ بد افزار موبایل مرکز کاوش:

  برای دانلود "مستند راهنمای کاربری سامانه پروژه ۲۲۰" لطفا اینجا کلیک کنید

  برای دانلود "مستندات سامانه فرماندهی و کنترل پروژه موبایل" لطفا اینجا کلیک کنید

  این سری مستندات قابلیتها سامانه بد افزار موبایل پروژه ۲۲۰ رو که مرکز کاوش برای سازمان جنگال ساخته نشون میده. با این مدارک دیگه شکی نیست که منظور و غرض سازمان جنگال جاسوسی از شهروندان است. ما همگی باید هوشیار باشیم.
  لطفا نظرات،کامنت ها، سئوالاتتون یا هر اطلاعاتی که درباره مرکز کاوش، سازمان جنگال، حمیدرضا لشگریان، و علی مقدسی دارین برای ما بفرستین.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 42.                مرکز تحقیقات کاوش         

  طبق قولی که داده بودیم بریم سر سری اول افشای جزئیات مرکز تحقیقات کاوش، یکی از منابع اصلی سامانه ها و بد افزارهای پروژه های سازمان جنگال و حمید رضا لشگریان. در این قسمت از پروژه بد افزار شیطانی که اخیرا یکی از دوستان بدستمون رسوند بنام پروژه ۲۲۰ یا پروژه موبایل شروع می کنیم. هدف این پروژه شوم جاسوسی علیه ما مردم، شنود مکالمات و پیامکها و خفه کردن صدای برادران و خواهران ما، صدای منتقدان می باشد. می خواهند به هر نحوی عقایدشون رو به روی ما تحمیل کنند. بعد می شنویم مثلا عده ای که جرائت می کنند از نظام سئوال کنند دستگیر، زندانی یا بدتر ... شدند. عزیزانی که از اول پیگیر بلاگ ما بودند می دانند که دقیقا این نوع فعالیت های غیر قانونی سپاه بود که ما رو در جریان افشاگری گذاشت. در مهر ماه ۱۳۹۲ بود که برای اولین بار هویت اصلی علی مقدسی رو به خاطر همین نوع فعالیت ها افشا کردیم. امیدواریم این اطلاعات عزیزانمان رو به قابلیت های کثیف،خطرناک و غیر قانونی سپاه آگاه کند.

           قسمت اول - پروژه ۲۲۰ بد افزار موبایل         

  جاسوسی از شهروندها از روشهای متداول رژیم های استبدادی به منظور کنترل مردم بوده و هستش. پس قابل درک که سپاه به دنبال این نوع قابلیت باشه و چنین درخواستی رو به امثال آدم هایی مثل حمید رضا لشگریان بسپاره. لشگریان هم به نوبت مرکز کاوش رو از طرف معاونت تحقیقات صنعتی و نظارت علی مقدسی مسئول این پروژه کرده.
  پروژه ۲۲۰ در واقع بد افزاری است که قابلیت شنود و جمع آوری اطلاعات گوشی های اندروید و آی فون را دارد. این اطلاعات شامل: استخراج پیامکهای ارسالی و دریافتی به صورت آنلاین و ذخیره شده، استخراج تماسهای برقرار شده به صورت آنلاین و ذخیره شده، استخراج لیست مخاطبین، مکانیابی از طریق "GPS" یا آنتن های شبکه مخابراتی می باشد.
  به نقل قول مستندات پروژه ۲۲۰: "پس از نصب بد افزار و شروع فعالیت این ماژول ابتدا پیامکها، تماسها و مخاطبین فعلی را استخراج کرده و به صورت رمز در صف ارسال قرار می دهد تا به سرور ارسال شوند. سپس به حالت آنلاین رفته و اطلاعات پیامکهای تبادلی، تماسها و هر گونه تغییر در لیست مخاطبین را دریافت کرده و به صورت رمز ارسال می کند".

  برای دانلود "سناریو تست پروژه ۲۲۰" لطفا اینجا کلیک کنید
  برای دانلود "مستندات فنی طراحی و پیاده سازی سایت فرماندهی و کنترل پروژه ۲۲۰" لطفا اینجا کلیک کنید

  این مستندات مدارک رسمی مرکز کاوش هستند که به منظور ارزیابی و تست ارائه داده و استفاده شده اند و کاملا بدیهی است که قابلیتهای این بد افزار هدف مورد نظر سازمان جنگال هست. البته به نظر می رسه سپاه این سامانه رو بدست گرفته و علیه ما داره استفاده می کنه.
  به غیر از رهبران این گروه، حمید رضا لشگریان و علی مقدسی، اخیرا عده دیگه ای از بر و بچه های کاوش رو شناسایی کردیم و با چند تاشون در تماس بودیم: بهزاد شمس کارشناس و توسعه دهنده گوشی های اندروید، مجید باقرزاده کارشناس و توسعه دهنده گوشی های آی فون، ابوالفضل شهنازی و مهدی اسماعیل پور. طبق معمول بعضی از این آقایون محترم بهانه های همیشگی شون رو آوردن و خودشون رو به خریت زدن ... که مثلا فقط ابزار تولید می کنن و از کل برنامه و هدف پروژه بی خبرند... ولی همینطور که خودتون تو همین دو تا نمونه اسناد پروژه می بینین هدف سامانه واضح تر نمی تونه باشه. این سامانه کاملا هدف شومی داره. هیچ وجه مثبتی نداره و به هیچ وجه نمیشه پروژه ۲۲۰ رو با مثلا سامانه کنترل والدین اشتباه گرفت!!
  گوشی ها و همراه های هوشمند در سراسر عالم محبوبیت بی نظیری پیدا کردن و جزئی از زندگی روزمره مردم شدن. متاسفانه چیزی که در سراسر دنیا عامل راحتی زندگی حساب میشه برای کشور ما عواقب پیش بینی نشده ای داره. در مقاله آینده اطلاعات شخصی این آقایون رو افشا خواهیم کرد. شاید اونها رو می شناسین. خودتون باهاشون تماس بگیرین ببینین چی میگن و چطور کارشون رو توجیه می کنن. واقعا که شرم اوره همه خواهران و برادران خودشون رو فروختن.
  محل دفتر مرکز کاوش اخیرا عوض شده. آدرسی که روی اسناد می بینید آدرس قدیمی شون هستش. آدرس جدید رو براتون در بلاگ خواهیم گذاشت.
  از کمکهای همه دوستان عزیز بی نهایت متشکریم. خواهشمندیم هر گونه اطلاعاتی در باره مرکز کاوش، محصولات و پروژه هاشون و پرسنل شون دارید با ما و برادران وخواهران عزیز به اشتراک بذارید تا عزیزان بیشتر و بیشتر از این خطر ها آگاه باشن. فعالیتهای ما بدون کمک شما امکان پذیر نیست.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 43.                مرکز تحقیقات کاوش         

  دوستان و همکاران عزیز،
  از تشویق و استقبال شما عزیزان بعد از پست اخیرمون درباره حمیدرضا لشگریان و علی مقدسی و کامنت ها، نظرات و اطلاعاتی که فرستادین متشکریم! اخیرا مقدار قابل توجهی اطلاعات درباره مرکز تحقیقات کاوش جمع کردیم. مرکز کاوش یکی از منابع اصلی ابزار سایبری سازمان جنگال است. این رابطه اخیرا در گزارش بد افزار استون دریل و نقش آن در حملات سایبری علیه عربستان درج شده و ما هم البته در بلاگمون به این حمله اشاره کردیم و در آخرین پست مان، رهبران سایبری ایران، درباره لشگریان، مقدسی و سازمان جنگال نوشتیم. یقینا ابزار سایبری و یک دفاع سایبری قوی همانند یک ارتش قوی جز حقوق مسلم هر کشور حساب میشه. از روز اول، مخالفت ما با این ارگانها سر استفاده این قابلیتها علیه شهروندهای خودمون برای جاسوسی، خفه کردن اوپوزیسیون، محدود کردن آزادی های شخصی یا تحمیل عقایدشون بوده. یا سر وقتی که این قابلیت ها در عملیاتی علیه کشورهای دیگه بکار میره که نتیجه شون کاملا ضد منافع ملی مون هستش. حمله به زیرسازی کشورهای دیگر جز بدنام کردن ایران و برانگیختن غضب جامعه بین المللی نتیجه دیگری نداره. این روال مساوی است با تحریم های جدید، رکود رشد کشور و ادامه سختی های روزمره ملت.
  طی چند هفته اخیر با عده ای از کارمندان فعلی و اسبق مرکز کاوش در تماس بودیم. بعضی شون ما رو در جریان این سازمان و کارها و پروژه هاشون گذاشتن که به زودی جزئیاتش رو براتون در این بلاگ درج می کنیم. بعضی هم خودشون رو به اصطلاح گول می زنن و میگن فقط برای دوره سربازی وارد این سازمان شدن یا دانشجو هستن ... حلال فرضا این داستان تا حدی هم درست باشه، هر کس بالاخره بعد از مدت کوتاهی سر نخ دستش میاد که چکار میکنه، هدف اصلی پروژه ها چیه و نهایتا برای برای کی و چه ارگانی کار میکنه. یا اسمش تو یک مقاله در میاد که مستقیما در رابطه با یک بد افزار یا عملیات سایبری بوده. ماه همیشه پشت ابر باقی نمی مونه و گمنامی و ناشناسی همیشگی نیست. یکی از آقایون کنایه بانمکی داشت، گفت: "یک نفر میتونه یک چاقو بسازه. حالا این چاقو ممکنه برای کشتن استفاده بشه یا برای چیزی دیگه ... خوب اون آدم مسؤل نیست". دوست عزیز، وقتی پی میبری که چاقویی که درست میکنی چطوری استفاده میشه، به عنوان یک ایرانی، یک مسلمان، یک انسان باید تصمیم درست رو بگیری و چاقو تو دستشون نذاری. زندگی همیشه حق انتخاب میده و این انتخاب نهایتا تصمیم تو بوده.
  بزودی این اطلاعات رو در چند سری براتون به اشتراک میذاریم. لطفا به فرستادن اطلاعاتی که دارین ادامه بدین و ما هم بعد از ارزیابی پستش میکنیم.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 44. رهبران سایبری ایران

               

                   

              

         سردار سپاه حمیدرضا لشگریان

                     

              سرهنگ سپاه علی مقدسی

  در چند سال اخیر مطالب زیادی در باره عملیات سایبری و اقدامات خود خواهانه و ضد منافع ملی سپاه نوشتیم که هیچ نتیجه ای جز بد نام کردن نظام و مخدوش کردن وجه کشور در انظار بین المللی نداشته. تلاش های ما در این مسیر افشای سهل انگاری ها و پرسنل دست اندر کار اقدامات و فعالیت های سپاه بود که از طریق جوسازی و پروپاگاندا برای پوشش فعالیت های سپاه مورد استفاده قرار گرفته بودند. در اکثر این موارد اول با این افرادتلفنی و یا از طریق ایمیل تماس گرفتیم و سعی کردیم تا آگاهی آنها را نسبت به غواقب کارهایشان بالا ببریم و تشویقشان کنیم که تا دیر نشده از این اعمال زشت توبه کنند. نهایتا در مورد اونهایی که اهل نشدند و از خر شیطان پایین نیامدند افشاگری کردیم.

  سازمان جنگال و دفاع سایبری سپاه به ریاست سردار حمیدرضا لشگریان یا همان حاجی لشگریان، و معاونش سرهنگ علی مقدسی هدایت این عملیات سایبری رو به عهده دارند. احتمالا خیلی زیاد درباره این سازمان و لشگریان نشنیدید چون تمامی سعی شون بر این است که (البته به خیال خودشان)پشت پرده بمانند، ولی بدانید اینها به اصطلاح لیدرهای برنامه های سایبری هستند. ما هم، به جز اشاراتی به عملیات ناموفق سایبری سپاه و اشتباهات بچه گانه این گروه های به اصطلاح متخصص و به زیر سؤال بردن قابلیت فرماندهی امثال لشگریان زیاد چیزی ننوشتیم. فعالیت های حاجی لشگریان و سازمان جنگال و دفاع سایبری در قاب تعدادی مؤسسات و شرکت های پوششی انجام می گیرد. یکی از اینها، مرکز تحقیقات الکترونیک نصر (پژوهشگاه الکترونیک نصر) واقع در فلکه سوم تهرانپارس (قمر بنی هاشم) می باشد. مؤسساتی مثل مرکز تحقیقات الکترونیک نصر از طریق وبسایت هایشان (nasrerc.ir) جوانان و دانشجویان با استعدادمان را به عنوان اشتغال به دام پشتیبانی عملیات شوم سپاه، که بعضی علیه مردم خودمان است می اندازند. جوانان، بر حذر باشید و خودتون رو در این هچل نیندازید. تا بخواهید بفهمید دستتان آلوده به چه برنامه هایی شده و برای چه نهادی کار می کنید دیگر دیر است.

  ما در حدود ۳ سال پیش، نقاب از چهره علی مقدسی یا به اصطلاح سرهنگ علی مقدسی برداشتیم. عامل سایبری شپاه که پشت عنوان دانشور و استاد دانشگاه قایم شده. در آن روزهای اولیه گروه روشنگران من خودم شخصا به ایشان تلفن کردم و سعی کردم راضی اش کنم که پشتیبانی اش را از این عملیات متوقف کند ولی گوش نداد . من ناچار به افشای اطلاعاتش شدم. جوابش، در واقع، تهدید مرگ به من و خانواده ام بود. عجب استاد دانشگاهی!! از آن موقع به نظر می رسه که غیبش زده و در جریان نیست ولی اینطور که صداش میاد در همه کار دست داره چه در دانشگاه امام حسین، عملیات سایبری سپاه یا توسعه قابلیت های سایبری سپاه در سازمان هایی مثل مرکز تحقیقات کاوش. زمانی که با او در تماس بودم از شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۶۱۸۸۵ و ایمیل ali_Moghaddasi@yahoo.com استفاده می کرد. اگر شما خوانندگان شماره یا ایمیل جدیدتری دارید لطفا با ما به اشتراک بگذارید.

  اگر هر نوع اطلاعات بیشتری درباره این سازمان ها، پرسنل یا هر کسی که به نحوی با اینها رابطه ای دارد یا همکاری می کند دارید با ما و سایر دوستانتان به اشتراک بگذارید. این کمک بزرگی به تحقیقات و افشاگری های ما و سایر دوستان خواهد بود.

  در ضمن از برادر عزیزمان برای فرستادن عکس ها و مادر عزیز خودم برای تهیه نقاشی ها متشکرم.

  افشاگری ما ادامه خواهد داشت ولی شما هم به عنوان یک شهروند حق مسلمی برای کشف حقیقت و پاسخ به سؤالاتتان دارید. بزودی شماره تلفنها و ایمیل های تازه را اعلام خواهیم کرد. با این افراد، سازمان ها و دانشگاه ها و یا همکارانشان تماس بگیرید و آنها را وادار به پاسخگویی کنید.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 45.        عسل کاویانی فرصتی استثنایی یا تله ای خطرناک         


  از همان آغاز ابتدای فعالیت های گروه روشنگران عصر در جهت پرده برداری از هویت و اقدامات ضد منافع ملی و شوم سپاه این گروه کانون هدف عوامل سپاه و حفاظت قرار گرفت. سپاه با عناوین و ابزارهای مختلفی سعی در خاموش کردن ما کرده است و گاه گاهی ما شما دوستان را در جریان می گذاشتیم. از ارسال بد افزار گرفته تا تهدید به مرگ از طرف علی مقدسی، تنها بعد از انتشار چهارمین مقاله در بلاگ که اتفاقا در باره عملیات سایبری سپاه تحت نظر خود ایشان بود، همه از جمله فعالیت های سپاه علیه ما هستند:

  به حمداللّه به کمک شما عزیزان این بلاگ همچنان پویا مانده. همانند هشداری که یکی از برادران عزیز درباره مجتبی تهرانی، یکی از عاملان خطرناک سازمان حفاظت، مدتی پیش فرستاده بود:

  این همه توجه از طرف این آقایان گواهی به صحت و مؤثر بودن پیام ما دارد.
  اخیرا ما طعمه یک نقشه جدید و خلاقانه و در ظاهر معصومانه بودیم که اگر دوستان طبق معمول به داد ما نرسیده بودند و ندایی درباره این قضیه شوم به ما نرسانده بودند امکان داشت با عاقبت بسیار بدی مواجه بشویم.
  در تاریخ اول آبان ۹۶ پیام مترحمانه ای از دختر خانمی به اسم عسل کاویانی دریافت کردیم. عسل خانم نگران وضع برادرش علی، که به گفته عسل یک مهندس کامپیوتر سپاه بود، بودند و در ازای دادن اطلاعات درباره کار برادرش در سپاه از ما کمک می خواست که او را به هر نحوی از سپاه جدا کنیم. خوب همانطور که می بینید هر کس این پیام را بخواند خواه نا خواه با این خانم احساس همدردی خواهد کرد و قابل درک است که همکار جوانمان که این پیام را دریافت کرد و با عسل خانم در ارتباط بود کاملا همدردی نشان داد و می خواست به هر نحوی به ایشان کمک کند ولی در نهایت با واقعیت موضوع یعنی اینکه عسل کاویانی دختر خانمی معصوم و دلواپس برادرش نیست بلکه یکی از گردن کلفت های سپاه هستش روبرو شد.


  ما از اول به این موضوع مشکوک بودیم. در عرض این چند سال خیلی ها برای ما اطلاعات فرستاده اند یا قولش را دادند ولی این داستان به نظر مشکوک می آمد. اولا که با کمی تحقیق متوجه شدیم آدرس آی پی اش "109.236.83.76" آدرس یک سرویس وی پی اس هلندی است که با سایت های بسیار مستهجن نظیر "erotiekjobs.nl" مربوط بوده. ثانیا هیچ اثری از دختر خانمی به نام عسل کاویانی در شبکه های اجتماعی پیدا نمی شد. ولی به هر حال تا زمانی که هویت ایشان کاملا ثابت نشده بود برای سه ماهی به مکالمه ادامه دادیم. بالاخره تکه تکه این معمای پیچیده، از طریق های مختلف و از دوستان و پشتیبانان، درباره برنامه ها و عاملان حفاظتی علیه گروه روشنگران به دستمان رسید. مطمئن نبودیم که آیا عسل خانم هم از دار و دسته مجتبی تهرانی بود یا نه ولی طبیعتا خیلی محتاتانه پیش رفتیم. در همین موقع بود که عسل خانم پیشنهاد کرد که لپ تاپ برادرش را برای ما بیاورد و البته با وجود خطرات موجود، این فرصتی بود که نمی توانستیم از دست بدهیم. چه اطلاعاتی در این لپ تاپ می توانستیم پیدا کنیم؟ اسرار عملیات سایبری سپاه یا فقط روشی برای به دام انداختن ما؟

  برای مشاهده تمام پیامهای عسل کاویانی لطفا اینجا کلیک کنید

  همانطور که در پیامهای بالا ملاحظه می کنید قرار شد عسل خانم را جلوی مترو تجریش ببینیم. چند دقیقه قبل از وقت ملاقات به گوشی اش زنگ زدیم و ایشان فوری جواب دادند و گفتند در راه اند. چیزی که مشکوک به نظر می آمد این بود که به نظر می رسید که از جای ساکتی غیر از مترو یا خیابان صحبت می کرد و در نتیجه استرس ما بالا رفت. به هر حال مدت کوتاهی بعد مجددا زنگ زدیم و این بار مشغول حرکت بود و از مترو خارج شد و سعی کردیم به طرف پل هدایتش کنیم تا بتوانیم از دور او را تحت نظر داشته باشیم و مطمئن باشیم منطقه تحت نظر نباشد تا همکارانمان بتوانند لپ تاپ را از عسل بگیرند. صحبت هایی که در عرض این چند دقیقه داشتیم، گیج شدن عسل خانم، به علاوه آشفتگی ناحیه و تعدد افراد مشکوک استرس ما را به حدی رساند که قانع شدیم که امکان اینک تله باشد زیاد است و بهتر است ملاقات را به هم بزنیم. عسل چند بار دوباره سعی کرد با ما ارتباط قرار کند ولی دیگر گول نخوردیم. چند روز بعد در پیامی به او خبر دادیم که به هویت او و این تله پی برده ایم واین جزئیات را در بلاگ افشا خواهیم کرد.
  دوستان، خودتان این ایمیل ها را بخوانید. از طرفی یک داستان سر گرم کننده و از طرف دیگر یک تله خطرناک و نمونه ای از عملیات آماتوری حفاظت سپاه است. فقط خدا می داند در صورت موفقیت آنها چه بلایی ممکن بود سر ما بیاید.

  ایمیل: asal.kaviani.1989@gmail.com
  شماره دستی: ۰۹۳۷۱۶۰۷۱۴۵
  آی پی: 109.236.83.76
  تلگرام: kavianiasal.com@

  خواهشمندیم هر گونه اطلاعاتی در مورد این داستان و این عملایات دارید و یا اگر شخصی به نام عسل کاویانی با شما و یا شرکتتان تماس گرفته برای ما بفرستید. لطفا اینجا کلیک کنید
 46. نوروزتان مبارک


  روشنگران عصر، عید نوروز و ولادت حضرت فاطمه (س) را به شما همکاران و هموطنان عزیز تبریک می گوید. امیدواریم که سال نو سال آزادی و آبادی بیشتر برای آحاد مردم در نظام جمهوری اسلامی به ارمغان آورد.
  رئیس جمهوری، در پیام نوروزی خود بار دیگر بر اهمیت حقوق شهروندی تأکید کرد و گفت:"فضای مجازی باید برای مردم ما فضای امن باشد، اما نباید فضای امنیتی باشد. ما در همه عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی به دنبال این هستیم که فضای امنیتی را کنار بگذاریم؛ باید فضای اقتصادی، فضای برادری، فضای دوستی و فضای محبت را جایگزین کنیم."
  ما در روشنگران عصر از روز اول همین رسالت را بر دوش داشتیم یعنی افشای فعالیت های امنیتی، مضر و پر مخاطره ای که سپاه پشت سر ملت انجام می دهد بوده. نهادهایی که قرار است از امنیت ما حفاظت کنند در واقع مشغول خفه کردن صدای ما و پایمال کردن حقوق شهروندی ما هستند. امیدواریم که دیگر در سال جدید مجبور نباشیم مقالاتی مثل مقاله ۱۲ اسفند درباره عملیات سایبری آنها که در اصل علیه ملت خودمان بوده پست کنیم یا دستگیری فعالان شبکه های اجتماعی و خفه کردن صدای مردم نباشیم.
  دکتر روحانی همچنین تأکید کرده:"همه باید بدانند صاحب کشور، ملت و مردم هستند. همه باید بدانند اگر حقوق شهروندی را نقض کردند، هزینه بسیار سنگینی را پرداخت خواهند کرد."
  به امید روزهای بهتر به همه شما عید نوروز را تبریک می گوییم.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 47. هکرهای سپاه مثل کبک سرشون رو تو برف قایم کردند


  دوستان و همکارای عزیز
  تازگی یک جریانی پیش اومد که باعث تعجبم شد و به فکر افتادم که با شما و دوستان در میون بذارم که کسی شکی در این موضوع نداشته باشه. یکی می گفت این بر و بچه های هکر مشروعه و مدافع وطن هستن. ببینین ما در چند سال اخیر چقدر از برنامه ها و آدم هاشون رو براتون افشا کردیم. از همون روز اول که این بلاگ رو شروع کردیم از برنامه های خود خواهانه و شوم سپاه براتون نوشتیم که هیچ منفعتی برای ما و وطنمون نداره. سپاه با برنامه های عبث سایبریش، به بهانه های مختلف یا مشغول حمله کردن به کشورهای دیگه اند که دنیا رو با ما دشمن کرده یا کامپیوترهای خودمون رو برای جاسوسی یا شنود پیام های خصوصی به بهانه خفه کردن اپوزیسیون و نفوذی هک میکنند ولی هدفشون محدود کردن آزادی های شخصی و منع دسترسی به حقیقت هستش.
  به عنوان مثال یک نگاهی به این گذارش شرکت امنیتی سیمانتک "Symantec"بندازین. در این عملیات سایبری تمرکز حملات بروی دشمنان وطن نبوده بلکه هدف خود ما بودیم! اشتباه نکنید برنامه های خود خواهانه و شوم سپاه کوچکترین منفعتی برای ما و وطن ما نداره!
  برای مشاهده گذارش لطفا اینجا کلیک کنید
  شرم آوره که اینجوری فریب بخوریم. یک عده گول خوردن و ندونسته توی تله برنامه های سپاه افتادن و عده ای دیگه هم از زور ناچاری و بیکاری جزو این برنامه شدند - اینها باید با حقیقت روبرو بشن و سرشون رو از تو برف در بیارند. حق الناس رو پایمال نکنید.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 48. گاف بزرگ سایبری

  توجه توجه، علامتی که همکنون می شنوید صدای گاف بزرگ سایبری هکرهای مدافع وطنه!! بله همون هک سامانه های عربستان. البته شاید بهتره بگم حملات مجدد! جزئیات شمعون و شمعون ۲ تا دلتون بخواد در اینترنت پخش شده و خودتون براحتی می تونین ببینین.

  کسانی که بلاگ ما رو دنبال می کنن با آرمان و رسالت ما آشنا هستن . خوب می دونن ما اصولا به خاطر عواقب جبران نا پذیری که این نوع حرکات برای کشور و نظام داره، مخالفشون هستیم و مکررا علیه اونها به هر نحو ممکن پیام دادیم. تا یک کم میره که خیالمون از بابت این ناشی بازی های دوستان راحت بشه، بادی میاد و بوی عنبر جدیدی هم بر میاد که گندش همه جا رو می گیره.

  باز هم طبق روال معمول هنوز تمبر حملات سایبری شون خشک نشده بود که دست عوامل دست اندر کار توسط شرکت های امنیتی رو شد و هویتشون رو هم تمام عالم و امم فهمیدن.
  حالا واقعا مقصودشون از این حمله چی ممکنه باشه؟ این کار در نهایت چه نفعی داشت یا انتظار چه نتیجه ای داشتن؟ تخریب تعدادی کامپیوتر و از بین بردن اطلاعاتشان فقط باعث بروز اختلالات کوتاه مدتی در کار روزمره این شرکت ها شد ولی مثل دفعه قبل به سرعت و با تعویض کامپیوترها و اعاده اطلاعات کارشون دوباره پیش میره و به حالت عادی بر میگردن ولی تبعات منفی این برنامه ها برای نظام به این زودی ها از بین نمیره.

  موردی که کار رو بیشتر خراب می کنه اینه که انقدر کار این هکرهای به اصطلاح مدافع نظام نا مرتبه که فوری دستشون رو می شه و خودشون رو لو میدن. حالا اگه این کارها رو می کردن و کسی نمی فهمید یک چیزی ولی متأسفانه در مورد این دار و دسته تاریخ تکرار میشه.

  حالا برای اینکه خر بیارین و باقالی بار کنین، سایت سایبربان هم داره زور می زنه که بگه این کار کار بر و بچه های ما نبوده! یکی نیست بهشون بگه آفتابه و لگن هفت دست...
  سایبربان ادعا می کنه که اگر این کار ایرانی ها بود کسی نمی تونست جلوی این حملات رو بگیره یا شرکت های امنیتی نمی تونستن ما رو شناسایی کنن! اختیار دارین!
  متأسفانه این نکته درست نیست. همونطور که بارها شاهدش بودیم عملیات سایبری شون یک کمدی خنده داره که هی تکرار میشه. حالا چه به اصطلاح متخصصین سایبری شون اسمشون رو تو کد جا میذارن یا حمله مجدد به یک هدف با همون بد افزار یا بد افزار مشابه می کنن یا ... این جریان ادامه داره. همون گند همیشگی. واقعا مسخره است.

  به جز یک عده از بچه ها که سر عقل اومدن و راه زندگیشون رو عوض کردن مثل اینکه اون عده ای که موندن همش دارن همون اشتباهاتشون رو تکرار می کنن. هیچ کس هم جوابگو نیست. جای دوری لازم نیست برین. یک نگاهی به همین بلاگ خودمون بندازین می بینین که عملیات مشابه با گروه های مشابه زیاده. شاید همه تقصیرات هم گردن این بچه ها نباشه. ترکیب اونها اقلا هر از گاهی عوض شده ولی آقایون بالا سر هونایی هستن که بودن!

  مثلا مهدی فرهادی، هومن حیدریان و نوچه های دور و ورشون دائم قاطی این کثافت کاری ها هستن. ما تلاش خودمون رو کردیم، باهاشون صحبت کردیم، سعی کردیم نصیحتشون کنیم که درگیر بودن در عملیات سایبری نظیر حمله به عربستان و کشورهای همسایه یا انجام سفارش های امثال متقی عاقبت خوشی نداره و بدتر تو هچل میافتن ولی خوب از خر شیطون پایین نمیان و ادامه میدن. همشون فکر می کنن نامرئی هستند و دست کسی هم بهشون نمیرسه تا وقتی عکس خوشگل شیش در چارشون تو پسترها در میاد!

  مرتب اسم مؤسسات و شرکت ها رو عوض می کنن ولی تقریبا همون عده سر کارن و به همون نتایج اسفبار همیشگی میرسن. این تلاش ها و حملات سایبری جز بدنام کردن نام ایران و نظام هیچ نتیجه دیگه ای نداره ولی همینطور ادامه داره. تا کی مسئولان عواقب پر مخاطره این عملیاتها رو تحمل خواهند کرد و کی جوابگو خواهد بود؟ آیا امثال لشگریان حاظرن خودشون رو فدای پشتیبانی از این هکرها کنن؟ یا فقط بچه ها رو جلو میندازن و می سوزونن و بعد هم روز از نو روزی از نو؟

  اخبار مربوط به عملیات شمعون زیاده. لطفا یک نگاهی بندازین و اگر هم اطلاعات بیشتری درباره این موضوع یا موضوعات مشابه دارین با ما و بقیه دوستان در میون بذارین.
  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 49. مرگ محمد حسین تاجیک


  درود بر هکرهای همکار و دوستان عزیز

  روشنگری و افشاگری حق مسلم ماست و ما این موضوع رو تکلیف خودمون می دونیم. برادر عزیزمون که مطالب بلاگ ۲ شهریور را برامون فرستاد از ما خواست که در مورد وضعیت مشکوک تاجیک تحقیق کنیم و به قول خودش ببینیم چه بلایی سرش اومده. ما هم لبیک گفتیم و بعد از مشورت با سایر دوستان تحقیق کردیم ولی با واقعیت دردناک جریان روبرو شدیم و تصمیم گرفتیم جزئیات بیشتری در مورد مرحوم تاجیک افشا کنیم. متاسفانه عاقبت تاجیک عاقبتی است که می تونه در انتظار همه اونهایی باشه که با اینا در می افتن.
  نقدا به این لینک مراجعه کنید تا بیشتر با جزئیات هولناک و سرنوشت تلخ محمد حسین تاجیک آشنا بشین. این شتریه که در خونه همه اونهایی که تاریخ مصرفشون می گذره می خوابه. اینا هیچ ابایی ندارن که صداها رو در گلو خفه کنند.

  لینک:
  فرمانده-سابق-ارتش-سایبری-ایران-توسط-نهادهای-اطلاعاتی-داخلی-کشته-شده-است

  اگر اطلاعاتی در مورد این جریان دارید لطفا با ما و برادران و خواهران عزیز در میان بگذارید.
  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 50. تهرانی و سازمان حفاظت اطلاعات سپاه

  دوستان عزیز
  وقتش که اطلاعاتی رو که یکی از دوستان اخیرا ارائه داده با شما در میون بذاریم. با اینکه اطلاعات برادرمون درباره تهرانی و حفاظتی های سپاه تشابه زیادی با افشاگری هایی که خودمون تا به حال کردیم داره، ولی از طرفی هم نشونه یک نیت شیطانی هست.

  بزودی اطلاعات و افشاگری بیشتری درباره این گروه براتون خواهیم داشت.
  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 51. آقای تکیده بدافزارات صدات می کنن

             پژمان تکیده

             Mr.Tekide


  هنوز گرد و خاک آبرو ریزی اتهام ۷ تا هکر ایرانی نخوابیده که آقایون دوباره گندش رو در آوردن. شاید گزارش سیتیزن لب دانشگاه تورونتو رو درباره عملیات سایبری طرفداران رژیم اسد علیه گروه اپوزیسیون سوریه رو دیده باشین، اگر نه یه سری به این سایت بزنین http://citizenlab.org/2016/08/Group5-Syria . جالب روابطی هستش که سیتیزن لب با ایران در این جریان پیدا کرده. خودتون بخونین ولی مثلا مقدار وقت و انرژی و هدر دادن بیت المال توسط دولت برای حفظ رژیم اسد معنی نداره. داعش دم دروازه رسیده ولی اینا مشغول حمله به یک زن بیچاره در سوریه هستن. ولی این افشای سیتیزن لب یک بار دیگه نشون دهنده سطح آماتوری عملیات این بچه های هکر و ارباباشون هستش. ما که دیگه یواش یواش عادت کردیم. آخه چه انتظاری دارن وقتی بدافزارشون لغت فارسی توش داره یا از شبکه ایرانی برای حمله استفاده می کنن یا از همهاینها بهتر آقای تکیده بد افزار رو امضا کرده "Mr.Tekide"، بابا یک دفعه آدرس و شماره تلفن هم میذاشتی!!

  حتما پژمان تکیده رو می شناسین یا باهاش معامله کردین. خیلی وقته که توی آشیانه و از این فروم ها مثلا به عنوان خُبره فعالیت می کنه . لابد با این اسم "Mr.Tekide" هم رفته تو عالم فیلم ماتریکس. پژمان چند تا وب سایت هم داره که ابزار و کریپتر هاش رو دلالی می کنه. "crypter.ir" و "crypting.org". این کریپتر ها مثلا فایل های مخرب رو طوری کد گذاری می کنن که توسط آنتی ویروس شناسایی نشه و به اصطلاح هویت هکر محفوظ بمونه. حالا اگر در فکر هستین از جناب تکیده کریپتر بخرین مواظب باشین چون ممکنه فایل از آنتی ویروس مخفی بمونه ولی آثار دیگه ای جا میذاره. مثلا این سیتیزن لب درست نمونه همون ابزاری رو که تو سایتش می فروشه (PAC Crypt) رو تو حمله پیدا کرده یا از اون بدتر اسمش "Mr.Tekide" رو پیدا کرده. شاید پژمان داره آگهی می کنه!!

  جالبه یکی بفهمه چه کسی برای این عملیات ضد سوریه از پژمان کریپتر خریده و حالا که گند عملیاتشون به خاطر خنگ بازی آقا در اومده چه خاکی تو سرش می ریزه. به هر حال هر کی هستی برو اقلا پولت رو پس بگیر و یک کم فکر کن که عاقبت این تصمیمت چی از آب در اومد. این جریان نه تنها نشونه بی کفایتی پژمان خان هستش بلکه نشونه بی لیاقتی اونهایی که ندیده ازش ابزار می خرند هم هست. به هر حال اگر به فکر استفاده از سرویس ایشون هستین شاید بهتره صرف نظر کنین!!

  می دونم خیلی هاتون با پژمان کار کردین پس لطفا تجربیاتتون رو با ما در میون بذارین.

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 52. هومن حیدریان و مهدی فرهادی دو هکر ایرانی

     هومن حیدریان

          مهدی فرهادی


  دوستان و هکرهای همکار عزیز؛

  اولا می خوام از یک یک دوستانی که این اطلاعات با ارزش رو برامون می فرستن تشکر کنم. این اطلاعات بی نهایت تو کار افشاگری فعالیت های ضد ایرانی و ضد نظام سپاه و نهاد های دیگه مؤثر بوده. خبرهای تازه درباره اتهامات علیه هکرهای ایرانی نشون می ده که یک عده از به اصطلاح برادران سپاهی سطح فعالیت ها و اقداماتشون رو به شکل خطرناکی افزایش دادن و دنبال عملیات سایبری علیه سامانه های کنترل و سرپرستی اسکادا هستند که نتیجه این کارها می تونه به بخش بزرگی از جامعه آسیب های جدی برسونه و عواقب سیاسی و اجتماعی اون ورای تصوره.

  حالا وقتشه که درباره دو تا از مهره های دیرینه سپاه که فکر می کنم لازم به معرفی هم نباشه، هومن حیدریان و مهدی فرهادی، براتون صحبت کنیم. این دو تا بچه همدان هستن و سال ها به عناوین مختلف، چه به عنوان کادر شرکت های مختلف امنیتی و به اصطلاح خصوصی، چه تو گروه های کوچیک با رفقای نزدیکشون برای ارباب های سپاهی شون خدمت کردن و در واقع دو تا از عوامل مهم برنامه های سایبری شون بودن و همچنان هستن.هومن حیدریان، که یک موقع از کاربر "Neo" استفاده می کرد رو که حتما خوب می شناسین. یک موقع اون رو جزو ۱۰ تا هکر تاپ ایران حساب می کردن. هومن خان از رده های پایین هکری با کارهای ساده از جمله دیفیس کردن وب سایت شروع کرد و تو رتبه های "Zone-h" برای خودش اسمی ساخت. عضو گروه های امنیتی مثال آشیانه، پارس هکرز و اف سک بود و تو این مدت تعدادی مقاله فنی و امنیتی هم نوشت تا اینکه بالاخره خودش و رفیقش مهدی فرهادی مثل خیلی های دیگه به حلقه مهره های سپاه پیوستند. مثلا ما توی همین بلاگمون، در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۲ و ۱۵ مرداد ۱۳۹۴،براتون درباره حملات سایبری ابابیل و نقش شرکت های مرصاد و آی تی سک در این عملیات نوشتیم. چیزی که شاید نمی دونستین اینه که هومن حیدریان شل های لازمه این عملیات و خیلی دیگه از عملیات سپاه رو در خدمت شون گذاشته. هر دو این آقایون تو کلی از عملیات سایبری و جاسوسی فضای مجازی سپاه دست داشتن و هنوز هم دارن. حالا کجاش رو دیدین بعید نیست تو عملیات آسکادا هم دست داشته باشن!

  براتون بزودی اطلاعات جدیدی پست خواهیم کرد. از شما هم که با ارسال اطلاعات به این حرکت مردمی کمک می کنین سپاسگزاریم. این افشاگری ها قطعا نتیجه خواهد داد به خصوص در مورد عملیاتی که اونها سعی می کنن به هر قیمتی روش سرپوش بذارن. ما در حال حاضر وارد یک دوران خیلی مهم و حساسی در تاریخ انقلاب شده ایم. دوران پسا برجام فرا رسیده و آرزوی رفع تحریم ها و آزادی اقتصاد از زنجیر فساد و رکود امروز بیش از پیش ملموس و تحقق پذیره. نذارین این خواسته مون رو هم ضایع کنن.

  این هم چند تا از ایمیلهای آقایون:
  هومن حیدریان: hh6989@gmail.com, ph_stwar@yahoo.com
  مهدی فرهادی: access1390@gmail.com

  برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 53. آمریکا ۷ هکر ایرانی را به حملات سایبری متهم کرد

  خوب دیگه٫ باد آمد و بوی گل برآمد. اولا که عید همگی مبارک. ولی قبل از اینکه دیر بشه باید بگم که عید امسال برای یه عده ای همچین بفهمی نفهمی بوی گلی نداشت که هیچی گندش هم بالاخره درآمد. هفته گذشته آمریکا ۷ هکر افتخار آفرین (بخوانید افتضاح آفرین) ایرانی به اسامی احمد فتحی٫ صادق احمدزادگان٫ سینا کیسار٫ امید قفاری نیا٫ نادر ساعدی٫ حمید فیروزی و امین شکوهی را به حملات سایبری علیه این کشور متهم کرد. اسم شرکت های آی تی سک و مرصاد هم شامل این گزارش بودند. ما مدتی هست که درباره این مهره های سوخته سپاه از جمله احمد فتحی مدیر عامل آی تی سک و صادق احمدزادگان که مدیر عامل شرکت مرصاد بود و بقیه این بر و بچه ها تو این بلاگ به افشاگری مشغول بودیم و می دونستیم که بالاخره دیر یا زود دستشون رو میشه. ما چقدر به این بر و بچه ها هشدار دادیم که وقتی کار به جای باریک بکشه نه سپاه ازتون حمایت می کنه نه این شرکت های زپرتی. یعنی واقعا فکر می کردن کسی از این حملات و فعالیت ها با خبر نمی شه و صداش در نمیاد؟ حالا خودشون که مرخص هستن ولی اون سپاهیونی که اسم سپاه رو هم به گند کشیدن چی فکر می کردن؟! حالا هر کی خربزه می خوره باید پای لرزش هم بشینه دیگه! ما هی می گفتیم ولی یاسین به گوش خر بود. حالا خوبتون شد؟!

  آقایون بالاسر تو سپاه راحت واسه خودشون نشستن و این بیچاره ها نمی دونن چه خاکی تو سرشون بریزن. آیا واقعا فکر می کردن سپاه ازشون حمایت بکنه؟ خدا می دونه چه بلایی سرشون میاد؟ حالا این تازه اول کاره. اگه این آقایون دستگیر بشن اسامی بقیه هم لو می ره و حالا باید خر بیارن باقالی بار کنن. هنوز هیچی نشده گندش در اومده و هر کی سعی می کنه خودش رو از بقیه جدا کنه یا تقصیر ها رو بندازه گردن بقیه.

  حالا هکرها رو همه میدونیم و درسته که همه با کمبود موقعیت کاری و مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنیم٫ ولی آیا واقعا ارزشش رو داشت که اینطوری آیندشون رو تباه کنن؟! احتمال دستگیری و منع مسافرت خارجی و ادامه تحصیل و خلاصه فلاکتی که بیا و ببین. خدا وکیلی نمی ارزه. تنها موفقیت آقای فتحی این بود که عکس یه بد بخت دیگه رو به جای عکسش منتشر کردن.

  تازه داشتیم امیدوار می شدیم که اوضاع ذره ذره با رفع تحریم ها بهتر بشه که باد آمد و بوی .... سپاه در آمد. اونا گند زدن و ما ملت بدبخت باید چوبش رو بخوریم.

  دوستان عزیز از مطالبی که برای ما می فرستین ممنونیم.

  دوستان عزیز برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 54. موسسه فرهنگی نصر یا مرکز سایبری فاطر ـ ما میگیم خر نمی خوایم پالون خر عوض می شه

  دوستان و هکرهای عزیز، طبق معمول اجازه بدین شما رو در جریان تحولات سپاه و برنامه های سایبری شون بذاریم. شاید شنیده باشین که یک فعل و انفعالاتی تو مجموعه نصر رخ داده حالا چه این تغییرات به خاطر تداوم جاه طلبی های بی پایان سپاه در منطقه بوده یا به خاطر سرپوش گذاشتن روی فضاحت هایی که عملیات ناموفق و نابخردانه مجموعه نصر به بار آورده و یا حیف و میل بیت المال و به هدر دادن استعدادهای بچه ها و یا به طور کل نا امیدی آقایان بالاسر از بی عرضگی پرسنل حالا این مجموعه به اسم مرکز سایبری فاطر به فعالیتهاش ادامه می ده.
  چه نصر٫ چه فاطر٫ خر همونه و فقط پالونش عوض شده. سپاه که همون سپاهه و به هر قیمتی و بدون هیچ ملاحظه ای برای منافع نظام٫ دنبال توسعه طلبی ها و غارت بیت المال و حفظ منافع خودشون هستن. این هم یه ویترین تازه برای همون مهره های سوخته سپاه. تمام کثافت کاری هاشون رو میکنن و بعد سعی دارن نقششون رو تو این عملیات پنهان کنن.

  قسم روباه رو باور کنیم یا دم خروس رو؟ از یک طرف میگیم فضای امن می خوایم نه فضای امنیتی ولی از یک طرف این جور فعالیت ها رو شاهد هستیم که بوی گند امنیتیش همه جا رو گرفته.

  بزودی شما رو بیشتر در جریان اطلاعات این گروه قرار خواهیم داد. از حمایتتون و مطالبی که برای ما می فرستین ممنونیم.

  دوستان عزیز برای ارسال اطلاعات و نظریه هاتون لطفا اینجا کلیک کنید
 55. احمد فتحی، آی تی سک "ITSEC" و سپاه ـ ادامه

  باز هم اطلاعات جدیدی درباره احمد فتحی و آی تی سک.
  همه دوستان، همکاران و خوانندگان عزیز رو تشویق می کنیم که اگر هر گونه اطلاعاتی در مورد سپاه، عملیات سایبری شون و گروه های پشتیبان شون دارین با بقیه به اشتراک بذارین تا دوستان رو بیشتر و بیشتر از کارهایی که پشت سرمون انجام می شه آگاه کنیم.


 56. احمد فتحی، آی تی سک "ITSEC" و سپاه ـ ادامه

  همونطور که قول دادیم یک مقدار دیگه از اطلاعاتی رو که دوستان در مورد احمد فتحی و آی تی سک برامون فرستادن رو اینجا براتون گذاشتیم. در ضمن از دوست عزیزمون متشکریم که اجازه داده این اطلاعات رو اینجا در اختیار خوانندگان بذاریم.
  همه دوستان، همکاران و خوانندگان عزیز رو تشویق می کنیم که اگر هر گونه اطلاعاتی در مورد سپاه، عملیات سایبری شون و گروه های پشتیبان شون دارین با بقیه به اشتراک بذارین تا دوستان رو بیشتر و بیشتر از کارهایی که پشت سرمون انجام می شه آگاه کنیم. 57. احمد فتحی، آی تی سک "ITSEC" و سپاه

  دوستان دمتون گرم از حمایتتون. حالا می خوایم که اطلاعاتی رو درباره شرکت آی تی سک "ITSEC" و صاحبش احمد فتحی باهاتون در میون بذاریم. آی تی سک یکی از شرکت های اصلی هستش که در عملیات سایبری سپاه نقش عمده ای بازی می کنه. قبلا در پست ۱۲ آذر ۱۳۹۲ یک اشاره هایی به رل این شرکت در حملات "DDOS"، عملیات ابابیل و یا اون عملیات سایبری که با کمک موسسه نصر گردن گروه جعلی ارتش سایبری شائول انداختن زدیم.
  در عرض چند ماه آینده اطلاعاتی رو که دوستان لطف کردن برامون فرستادن در اختیارتون می ذاریم تا ببینین کی واقعا پشت این کارهاست که همچنون ایران رو در دنیا بد نام می کنه.
  این هم یکی از ایمیل هایی که از دوستان دریافت کردیم. مطمئن باشین این افشاگری ادامه خواهد داشت!!
 58. مهدی رضایی و موسسه فرهنگی نصر

  مهدی رضایی یکی از سرپرست های مجموعه نصر هستش که خیلی داره تلاش می کنه که تمام مجموعه رو زیر دستش بگیره. وایساده همچین که جمشید محبی باز نشسته بشه تمام مجموعه نصر رو بالا بکشه. حالاش هم پشت سر محبی داره زیر زیرکی کارهاش رو می کنه و هر کی هم که باهاش راه نمی آد رو تهدید می کنه.کلا فقط به فکر خودشه. واقعا فکر می کنین با این وضعیت مجموعه وقتی کار به جای باریک بکشه از بچه ها پشتیبانی می کنه؟ گند زده با این کاراش به تمام مجموعه. یک عده از بچه ها به خاطر همین برنامه ها گذاشتن رفتن یک عده هم دارن بار و بندیلشون رو جمع می کنن که زحمت رو کم کنن.
  واقعیت اینه که مجموعه نصر داره لو می ره. وضع همینجوریش تعریفی نداشت حالا وقتی رضایی همه کاره بشه که واویلاست. تا دیر نشده و وضع از این بدتر نشده بزنین بیرون. از ما گفتن.

  تلفن های رضایی ۰۹۱۲۸۴۴۴۲۵۵ - ۰۹۱۰۶۷۴۷۷۴۶
  ایمیلش هاش هم mrez433@gmail.com, mehdi.rezaee2020@yahoo.com, cool4dmin@gmail.com

 59. مصطفی‌ پژمان قلندری و موسسه فرهنگی نصر

  آقا مصطفی قبلا تو عملیات سایبری مجموعه فعالیت داشت ولی حالا جزو از ما بهترون شده. شاید نمی دونستین که آقا مصطفی خودش سپاهیه. حالا می بینین سپاهی ها چطوری خودشون رو قاطی بچه های مجموعه کردن و همه رو زیر نظر دارن. اگر شکی دارین خودتون ازش بپرسین.

  تلفن آقا مصطفی هستش ۰۹۳۸۳۳۲۰۶۱۴
  ایمیلش هاش هم p_s1414@yahoo.com, mymail0342@yahoo.com

 60. محمود احمدی و موسسه فرهنگی نصر

  محمود احمدی بر عکس آقا مصطفی جزو مدیران مجموعه بود و بعد به دنبال کارهای سایبری رفت. الان پروژه هایی مثل "saudibreakdown#" رو اداره می کنه. وقتی به آقای احمدی تلفن کردیم نمی خواست به هیچ وجه به حرفامون گوش کنه. سعی کردیم بهش گوش زد کنیم که اگه کارش رو عوض نکنه اسمش رو روی بلاگ افشا می کنیم ولی فایده نداشت. این هم نتیجه اش!
  به هر حال ما به کارمون ادامه می دیم و عوامل مجموعه رو افشا می کنیم تا اینکه این همکاری کثیف سپاه و مجموعه نصر متوقف بشه.

  تلفن آقای احمدی هستش ۰۹۱۲۶۲۲۴۶۶۳
  ایمیلش هاش هم mahmood.ahmadi66@yahoo.com

 61. حمید کریمی و موسسه فرهنگی نصر

  حمید کریمی یکی دیگه از بر و بچه های مجموعه نصر هستش که خیلی وقته اونجا فعالیت های مختلفی می کنه. چند وقتیه که مشغول عملیات سایبری هستش از جمله "saudibreakdown#" . آقای کریمی هم یکی دیگه از اونهایی هستش که نمی خواست پای تلفن باهامون صحبت کنه. پیام مون برای حمید آقا همون پیامی هستش که برای همه بچه های مجموعه داریم. همکاری مجموعه نصر و سپاه باید متوقف بشه. این کارها هم به ضرر کشور و نظام هستش هم به ضرر شما و آینده کاری تون.
  هر چه زودتر از مجموعه نصر بیایین بیرون وگرنه شما هم می رین تو بلاگ.

  تلفن های آقای کریمی ۰۹۱۹۶۲۶۹۱۷۶ - ۰۹۳۶۱۸۲۳۸۰۹
  ایمیلش هاش هم yeganeh0900@gmail.com, sadegh.armani@aol.com

 62. میثم غلامی و موسسه فرهنگی نصر

  و حالا چند کلمه در باره میثم غلامی یکی دیگه از فعالان سایبری مجموعه نصر. آقا میثم اکانت های مربوط به پروژه "saudibreakdown#" رو اداره می کنه. پای تلفن بهمون گفت که از مجموعه اومده بیرون ولی متاسفانه دروغ گفت! آقا میثم در صدر پروژه "saudibreakdown#" هستش که مثل بقیه کارهاشون هیچ نتیجه ای جز بد نامی مملکت نداره. بعد از این همه سختی ها بالاخره توافقنامه هسته ای هم امضا شد ولی این ها هنوز مشغول خراب کاری هاشون هستن.
  شاید عکس های میثم خان رو تو فیسبوکش دیده باشین. عکس انداخته جلوی یک سری کامپیوتر که برای دوستاش قیافه بگیره. آخه میثم خان مهره سپاه بودن که غرور نیست! ممکنه میثم داره دنبال کار جدید می گرده ولی با سابقه کارش تو مجموعه خر بیار باقالی بار کن.
  اگه هنوز تو مجموعه نصر کار می کنین بهتره کارتون رو عوض کنین. بزودی نوبت شما می رسه. این افشاگری ها ادامه خواهد داشت.

  تلفن های میثم غلامی ۰۹۱۲۴۱۰۰۲۵۷ - ۰۲۲۸۳۱۷۳۶۴۲
  ایمیلش هاش هم mgh1366@yahoo.com, meysam_gholami002@yahoo.com

 63. موسسه فرهنگی نصر و عربستان سعودی

  موسسه فرهنگی نصر اخیرا کمپین جدیدی علیه عربستان سعودی شروع کرده. شاید این هشتگ های تویتر رو دیده باشید: "#SaudiBreakdown" و "#Expect_attack_alsaud" ولی نمی دونستین که بچه های مجموعه پشت اینا و حتی بلاگ"SaudiBreakdown"هستن. www.saudibreakdown.blogspot.fr
  مجموعه دوباره دست به بازی های قدیمش زده و از همه جا هکرهای مختلف رو جمع کرده و تشویق به حملات سایبری علیه بانک ها و ارگان های مختلف عربستان کرده. بعد هم با این بلاگ و تویتر های الکی سعی می کنه دست خودش و سپاه رو مخفی نگه داره.
  منظورشون از این کارها چیه؟ تازه با توافقات بین المللی اخیر شانسی هست که وضع ایران رو به بهبود بره و تحریم ها برداشته بشن بعد با این کارها روز از نو روزی از نو.
  یک نگاهی به این تویترهایی که تو کمپبین "SaudiBreakdown"استفاده می کنن بزنین. همون تویتها رو پشت سر هم با اکانت های مختلف می فرستن.
  یرای مشاهده روی عکس های زیر کلیک کنید.

             "abdollatifalha1@"

             "ismaeilabdalla1@"

             "mahermuhammad7@"

             "Abdorrahman000@"

             "omaraldosary3@"

             "3oyun_aldoulah@"

             "sama7alqahtani@"

             "yaseralshemry1@"


 64. رسانه های خارجی موسسه فرهنگی نصر ـ تونس

  نمونه ای از رسانه های پروپاگاندای موسسه فرهنگی نصر در تونس. افشای فعالیت های موسسه فرهنگی نصر در کشورهای خارجه ادامه خواهد داشت.
  یرای مشاهده روی عکس ها و لینک های زیر کلیک کنید.

  www.facebook.com/antiFitneh

     

                        www.facebook.com/c.zion.enemies

                       

   https://www.facebook.com/SHariae.nabavi

      https://www.facebook.com/AntiSionisteForever

                   


 65. رسانه های خارجی موسسه فرهنگی نصر ـ سوریه

  اینم چند تا از رسانه هایی رو که موسسه فرهنگی نصر در سوریه داره. بزودی باز هم اطلاعات جدید براتون پست می کنیم.
  یرای مشاهده روی عکس ها و لینک های زیر کلیک کنید.

        facebook.com/WeWillStay

              facebook.com/shuhadaolvatan?ref=hl

             

  facebook.com/Nedaolvatan.syria?ref=profile

    facebook.com/SyriansBrotherShieldToPreventWar

          


 66. رسانه های خارجی موسسه فرهنگی نصر ـ بحرین

  همونطور که قول دادیم افشای فعالیت های موسسه فرهنگی نصر در کشورهای خارجه رو ادامه میدیم. اینجا چند تا از رسانه هایی رو که در بحرین دارن رو برای اطلاعتون اینجا گذاشتیم. این افشاگری ادامه خواهد داشت.
  برای مشاهده روی عکس ها و لینک های زیر کلیک کنید.

    www.facebook.com/BahrainSupporters

         www.facebook.com/Bahrain.Revolution.Magazine

             

  plus.google.com/b/113762383593567428506/113762383593567428506/posts

                                 

 67. محمد دماوندی نیا و موسسه فرهنگی نصر

  و حالا چند کلمه در باره محمد دماوندی نیا یکی دیگه از بر و بچه های موسسه فرهنگی نصر. دماوندی نیا رو پروژه های اینترنتی مجموعه کار میکرد مِن جمله "azad-andishan.com" و "calmchatter.com" و هنوز هم از این فعالیت ها داره. چیزی که با مزه هستش اینه که محمد آقا یک فیسبوک هم زیر دستش بود که عین فیسبوک رفیقش شورابی، که اینجا براتون شرح دادیم، به خاطر ناشی گریشون از طرف فیسبوک بسته شد. این شد دو تا از بچه های مجموعه که با گافهاشون موجب بسته شدن اکانت شون شدن. فکر می کنین اینا چند تا رسانه تو اینترنت دارن و تا کی طول می کشه تا با ناشی گری و کار های آماتوری شون دست مجموعه رو تو کارشون افشا کنن و باعث آبرو ریزی بیشتر بشن.

 68. رسانه های خارجی موسسه فرهنگی نصر ـ جمهوری آذربایجان


  دوستان٫ همونطور که می دونین موسسه فرهنگی نصر یک سری سایت ها و رسانه هایی هم در خارج از کشور راه اندازی کرده و اداره می کنه. فعلا چند تا از رسانه هایی رو که در جمهوری آذربایجان دارن رو برای اطلاعتون اینجا میذاریم. بزودی فعالیتشون رو در کشورهای دیگه هم افشا خواهیم کرد.
  برای مشاهده روی عکس ها و لینک های زیر کلیک کنید.

  www.facebook.com/111536185631500

                  www.facebook.com/HokumtinArxasindaNVarNlrDi

                            

  www.facebook.com/Oyanis.Qruplari?ref=hl

                  www.facebook.com/zuhuradogru110

                            

  www.facebook.com/23ApreinHerekati?ref=hl

                  www.facebook.com/Haqiqat.Hardadir?ref=hl

                            

  www.facebook.com/Bu.Dur.Hakimiyyet

                     www.facebook.com/Cazibedar?ref=br_rs

                            

     23aprel-herekati.blogspot.com

               plus.google.com/102627909895904724150/posts

                    

            www.zuhurdogru.com

                      http://sosial.az/profile-13749

          

 69. محسن طبسی و موسسه فرهنگی نصر


  محسن طبسی برای موسسه و در گروه شهید چمران کار می کنه و مدتی هم هست که این دور و برها می پلکه. قبلا هم در گروه های شهید آوینی و شهید مالک تو بخش آی تی مشغول بوده. طبسی مستقیما تو کار پروپاگاندا دست نداره ولی فناوری اطلاعات مجموعه رو رو انگشتش می گردونه. داره کارش رو انجام می ده ولی حواسش نیست که سپاه چطوری ازش داره سوء استفاده می کنه. وقتی هم آقا محسن رو با ماهیت واقعی موسسه فرهنگی نصر رو به رو می کنین بهش بر می خوره. امیدوارم که اقلا ته دلش موفقیت گروه روشنگران عصر رو بخواد چون توصیه های جالبی برای ما و بهینه کردن سایت بهمون داده. محسن طبسی در حالیکه از مجموعه نصر دفاع می کنه و اونجا کار می کنه آخرش باز یک نمونه ای هستش از کسانی که موسسه برای انجام پروژه های به اصطلاح مخفی سپاه ازشون سوء استفاده می کنه. متاسفانه این آدم ها تا مهره سوخته نشن نمی فهمن که فقط داره ازشون استفاده ابزاری می شه.

  محسن طبسی از تلفن ۹۱۲۵۴۵۹۷۲۷ و ایمیل tabasi.moein@yahoo.com و green.nobel@yahoo.com استفاده می کنه.
 70. وحید شورابی و رسانه های اجتماعی آیت الله خامنه ای


  قبلا به اطلاعتون رسوندیم که موسسه فرهنگی نصر فیسبوک آیت الله خامنه ای www.facebook.com/ba.velayat (که دیروز اون رو از فیسبوک برداشتن ولی چند تا نمونه رو براتون اینجا ضمیمه کردیم)به علاوه سایت های www.leader-khamenei.com و www.leader-khamenei.net رو اداره می کنه. موسسه فرهنگی نصر از طریق این رسانه ها در واقع داره به اسم مقام معظم رهبری پیام میده ولی با تصویب کی؟ اخیرا این موضوع به خاطر یک گاف بزرگ وحید شورابی و تعییر نام این فیسبوک به "وحید شورابی" آشکار شد. آقا وحید تو پستش در فیسبوک نوشته که فیسبوک مجبورش کرد که اسم رسانه رو عوض کنه، ولی به جای اسم مستعار اسم خودش رو گذاشت. این فقط تقصیر شورابی و بر و بچه های مجموعه نیست بلکه نمونه ای از بی لیاقتی های موسسه فرهنگی نصر هستش.
  حالا می بینیم که اینها، بدون اینکه کسی بدونه، از طریق رسانه هایی مثل فیسبوک “آیت الله خامنه ای ”پیام هاشون رو به عنوان مواضع ولی فقیه به خورد مردم میدن. این جز دروغ گفتن به مردم چیزی نیست وحقشونه که این چیز ها افشا بشه.
  بزودی براتون اطلاعات بیشتری در مورد سایر فعالیت های موسسه فرهنگی نصر پست خواهیم کرد و برنامه هاشون رو برای مخفی نگه داشتن عملیات سپاه افشا خواهیم کرد.
  امروز همه باید با شناسنامه صحبت کنن. دوران جدید، دوران شفافیت و پاسخ پذیری است.جایی برای این عوام فریبی ها نیست. تمام این کارها که نظام و امنیت مون رو به خطر می اندازه باید متوقف بشه.

  ما به رسالت خود برای افشا کردن این اقدامات ایمان داریم. شما هم به ما بپیوندین.

  تلفن وحید شورابی 9354429010
  و آدرس ایمیلش vmkvahid@gmail.com ,vahidshourabi@chmail.ir, ba.velayat@ymail.com
  تویترش هم leaderkhamenei@

 71. موسسه فرهنگی نصر


  قبلا‮ ‬براتون برنامه‮ ‬های‮ ‬تبلیغاتی‮ ‬موسسه‮ ‬فرهنگی‮ ‬نصر‮ ‬رو‮ ‬که‮ ‬برای‮ ‬مخفی‮ ‬نگه‮ ‬داشتن‮ ‬دست‮ ‬سپاه‮ ‬توی‮ ‬عملیات‮ ‬سایبری‮ ‬بوجود‮ ‬آوردن شرح‮ ‬داده‮ ‬بودم.‮ ‬این‮ ‬رو‮ ‬شما‮ ‬می‮ ‬دونین‮ ‬و‮ ‬در‮ ‬بلاگمون‮ ‬دیدین.
  ‮ ‬ مجموعه‮ ‬نصر‮ ‬چند‮ ‬تا‮ ‬رسانه‮ ‬اینترنتی‮ ‬داره‮ ‬که‮ ‬مستقیما‮ ‬به نفع‮ ‬تروریست‮ ‬های‮ ‬داعش‮ ‬تبلیغات‮ ‬می‮ ‬کنه مثل:
  www.al-samedoun.com

  همونطور‮ ‬که‮ ‬اینجا‮ ‬می‮ ‬بینین‮ ‬این‮ ‬رسانه‮ ‬ها‮ ‬عملا‮ ‬هدفی‮ ‬به‮ ‬جز‮ ‬تبلیغات‮ ‬برای‮ ‬داعش‮ ‬ندارن.‮ ‬مجموعه‮ ‬نصر‮ ‬و‮ ‬فرماندهان‮ ‬سپاه‮ ‬به‮ ‬چه‮ ‬منظوری‮ ‬تو‮ ‬این‮ ‬کارها‮ ‬دست‮ ‬دارن‮ ‬وقتی‮ ‬که‮ ‬گسترش‮ ‬داعش‮ ‬تو‮ ‬عراق‮ ‬و‮ ‬سوریه‮ ‬و‮ ‬کشتار‮ ‬زنان‮ ‬و‮ ‬بچه‮ ‬های‮ ‬بی‮ ‬گناه‮ ‬و‮ ‬گسترش‮ ‬ترس‮ ‬و‮ ‬واهمه‮ ‬همینطور‮ ‬ادامه‮ ‬داره؟‮ ‬چند‮ ‬نفر‮ ‬بی‮ ‬گناه‮ ‬باید‮ ‬به‮ ‬دست‮ ‬این‮ ‬جنایت‮ ‬کاران‮ ‬کشته‮ ‬بشن؟‮ ‬و‮ ‬حالا‮ ‬مجموعه‮ ‬و‮ ‬سپاه‮ ‬برای‮ ‬تجلیل‮ ‬ازشون‮ ‬پول‮ ‬هم‮ ‬خرج‮ ‬می‮ ‬کنن!!
  حالا اگه هر کسی تو مجموعه این کار رو کرده بود تعجب نمی کردم ولی این جمشید محبی این پروژه رو تصویب کرده!!!! 72. علی مقدسی و موسسه فرهنگی نصر


  یک مطلب مهم دیگه در مورد علی مقدسی. علی مقدسی با بقیه این دار و دسته ای که در حملات DDOS دست داشتن فرق داره. این ها بیشتری هاشون فکر می کنن که برای سپاه یا شرکت های مربوط به سپاه کار می کنن ولی علی مقدسی کارمند خود سپاه هستش. حالا کم کم همه چیز براتون واضح می شه. مجموعه نصر، همون گروهی که رسانه فیسبوک آیت الله خامنه ای رو اداره می کنه، در حملات سایبری DDOS هم دست داره و شرکت هایی که تو این حملات دست دارن دستوراشون رو از فرماندهان سپاه می گیرن.
  حالا بیشتر از یک سال از این حملات گذشته. کلی درد سر ایجاد کردیم وکلی پول خرج کردیم ولی آخر سرش این کارها برای ما چه نفع داشت؟ دستگاه های امنیتی که ما رو دستگیر می کنن، کار که برامون پیدا نمشه و یکی بعد از دیگری این گزارش های شرکت های امنیتی ما رو جنایت کاران بین المللی معرفی می کنن. بقیه تون که هنوز با این ها کار می کنین خوب درباره این تصمیم تون فکر کنین.
  علی مقدسی از تلفن 9121861885 و از ایمیل ali_moghaddasi@yahoo.com استفاده می کنه.

  برای مشاهده مدارک ثبت یکی از دامنه های علی مقدسی به نام salamrayan اینجا کلیک کنید
  1. هکرهای همکار و دوستان بخوانند


   درحملات ‏DDOSکه به عملیات ابابیل معروفه و همچنین در حملات سایبری تابستان گذشته، که یک عده سعی کردن خودشون رو به جای گروهی جعلی به اسم "ارتش سایبری شائول" جا بزنن، چند تا شرکت مختلف با هم همکاری کردن. یکی مجموعه نصر بود که سعی کرد گروه های عرب رو به همکاری در حملات سایبری علیه بانک ها تشویق کنه. شرکت مرصاد بات نت های لازم روتهیه دید که علی مقدسی از اونها تو حملات سایبری علیه شرکت های خارجی استفاده کرد. یک عده هم برنامه هایی نوشتن که دست سپاه رو تو این عملیات نشون نده و مخفی نگه داره. ما اسکریپت های مرصاد رو داریم و می تونیم در اختیارتون بگذاریم.

   یک شرکت دیگه ای هم که همزمان با شرکت مرصاد تو حملات DDOS دست داشت اسمش آی تی سک (ITSEC) هستش. حتما اسمش رو شنیدین.
   شرکت مرصاد بات های زیادی رو برای حملات ‏DDOS ابابیل تهیه دیده بود. ما لیست این شل ها رو داریم و اونها رو هم می تونیم در اختیارتون بگذاریم.

   اگر مایل باشین ک یک کپی از این شل ها و اسکریپت هاشون رو دریافت کنین لطفا یک ایمیل به آدرس زیر بفرستین و ما اونها رو براتون ایمیل می کنیم.

   efsha@outlook.com

  2. موسسه فرهنگی نصر


   جمشید محبی موسسه فرهنگی نصر رو راه اندازی کرد.این موسسه جزو مجموعه ای است در نزدیکی میدان هفت تیر، نبش کریم خان و ایرانشهر. این گروه عملیات جنگ نرم رو از طرف سپاه به عهده داره. در ضمن این گروه رسانه فیسبوک مقام معظم رهبری، آیت الله خامنه ای، رو هم اداره می کنه. یعنی در واقع گروهی که مواضع رهبر رو در فضای مجازی منتشر می کنه همون گروهی هست که مسئولیت عملیات ابابیل رو به عهده داشت!

   علیرضا نوشادی از تلفن ۹۲۰۳۶۲۵۸۶۷ و ایمیل shervin.racer@yahoo.com استفاده می کنه.
   امیر رضا شاطر از تلفن ۹۱۲۲۵۱۸۰۱۴ و ایمیل amirreza_65@yahoo.com استفاده می کنه.


  3. هکرهای همکار و دوستان بخوانند

   سلام مجدد به همه دوستان و همکاران

   باز هم اینها سعی کردن ولی نتونستن صدای روشنگران عصر رو خاموش کنن. از تمام دوستانی که با ارائه دامنه و سامانه های لازم کمک کردن که روشنگران عصر به کمپین خودش ادامه بده متشکریم.

   یه سری هم به کپی بلاگ قدیم مون بزنین.

   Roshangarane-Asr


  4. موسسه فرهنگی نصر


   به زودی اسم اونهایی که با موسسه فرهنگی نصر یا مجموعه های وابسته به سپاه که در حملات سایبری دست داشته اند و هنوز هم با اونا همکاری می کنند در این بلاگ افشا خواهد شد.  این آخرین فرصتی است که به شما داده شده تا هر چه زودتر همکاریتون رو با این مجموعه ها قطع کنید. اسم این افراد به همراه اقدامات شون و فعالیت های شرکت ها و مجموعه هاشون افشا خواهد شد.


  5. هکرهای همکار و دوستان بخوانند


   علی مقدسی و عده دیگری که بزودی اسمشون اینجا افشاء می شه یک سری حملات سایبری علیه کشور های خارجی برنامه ریزی کردند که گزارش های متعددی هم در موردشون منتشر شده. اینها این حملات رو عملیات ابابیل اسم گذاشتن و سعی کردن خودشون رو به عنوان یک گروه عرب بنام "جنگجویان سایبری عزالدین القسام"   Izz ad Din Al Qassam Cyber Fighters جا بزنن و حتی یک بلاگ به نام "حلف الفضول" Hilf-ol-Fozul درست کردن که به اصطلاح گزارش های این جنگجوهای سایبری رو منتشر کنن. در حقیقت موسسه فرهنگی نصر پشت بلاگ "حلف الفضول" هستش و گروه جنگجویان سایبری عزالدین قسام رو اونها بوجود آوردن و مثلا خبرهای این گروه رو منتشر میکنن. رسانه های دیگه ای هم درست کردن که خبرهای حملاتشون رو بزرگتر جلوه بدن. در حقیقت سپاه پشت سر تمام این جریان ها بوده و از موسسه فرهنگی نصر به عنوان پوشش عملیاتش استفاده می کنه. فکر می کنم بیشتر کسانی که تو مجموعه کار میکنن نمیدونن که کار اصلی این موسسه فرهنگی چیه. سپاه از این موسسه برای حملات سایبری اش استفاده می کنه و از ما هم برای نوشتن داستان هایی پوششی برای این حملات. این کار عاقبت خوشی برای هیچکدوم از ما نخواهد داشت. اینا چطور فکر می کنن که می تونن بدون هیچ عواقبی به این حملات ادامه بدن. کارهاشون ما رو منفور تر و روز به روز از بقیه دنیا منزوی تر می کنه. سپاه سعی می کنه ما ها رو تحت کنترل خودش نگه داره ولی در واقع فقط داره پول خرج هکرهای آماتور و ناشی میکنه که با کارهای نا منظم و غیرحرفه ای شون آبروی ما و مملکت رو بردن. کسانی که مسئول عملیات ابابیل هستن از گروه ها و شرکت های هکر برای حملات سایبری شون علیه کشور های دیگه استفاده می کنن. وقتی سپاه عملیات ابابیل رو انجام داد از یک سری شرکت برای این حملات سایبری استفاده کرد و ما تو این بلاگ اسامی شرکت ها، اشخاص و حتی اسکریپت ها و بات هایی که استفاده کردن، رو به مرور افشاء خواهیم کرد. منتظر چندتا خبر دست اول هم باشید.  اگر فکر می کنین که هک شدین می تونین لاگ هاتون رو با این لیست بات مقایسه کنین.  در ضمن اسم اشخاص مسئول رو هم خواهید دید.